Fakir - Elektrikli ev Aletleri
AŞKINIZI FAKİR İLE TAÇLANDIRIN
Karaca “Her şey Tamam Evlilik
Mutfaklarda Bir İlk, Fakir’den
Kanal İstanbul'un Güzergahı
SİNÜZİT DEYİP GEÇMEYİN
Sahibinden Kiralık Daire
Mutlu Yıllar.. Avukat Mehmet
Yeni Yılınız Kutlu Olsun... Ali

Haberi Ajanstan Alın
Haberi Ajanstan Alın
ANKET
    RİZE'DE SORUN OLARAK NEYİ GÖRÜYORSUNUZ?

Haberi Ajanstan Alın
  FİKSTÜRLER
NAMAZ VAKTİ

EN ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU

ARŞİV

Şubat 2018 (89)
Ocak 2018 (157)
Aralık 2017 (140)
Kasım 2017 (156)
Ekim 2017 (167)
Eylül 2017 (137)

» » ÇORUH EDAŞ, 2017 YILINDA RİZE’NİN 170 NOKTASINA İMZA ATTI….

ÇORUH EDAŞ, 2017 YILINDA RİZE’NİN 170 NOKTASINA İMZA ATTI….

/
Yazar: Selim
/
Yayınlanma Tarihi: 6-02-2018, 11:00
  • Beğenmedim
  • 0
  • Beğendim
ÇORUH EDAŞ, 2017 YILINDA RİZE’NİN 170 NOKTASINA İMZA ATTI….Abonelerine daha kaliteli enerji sunmak isteyen Çoruh EDAŞ, 2017 yılında dağıtım şebeke kapasitesini yükseltmek, enerji arz güvenliğini artırmak için Rize’nin 170 noktasında yaptığı çalışmalarla adından söz ettiriyor. Rize ilinde gerçekleştirilen programlı elektrik kesintilerinde yatırım tesislerinin devreye alınması çalışmaları sürdürülmekte olup programlı elektrik kesintileri, 48 saat öncesinden gerek yazılı gerek sözlü olarak aboneler ile paylaşılmakta. Sistem de kayıtlı abonelere mesaj yolu ile de bilgilendirilme sağlayan Çoruh EDAŞ, her elektrik kesintisinin arızadan dolayı oluşmadığını belirtti…

Rize’de bir noktada bakım veya yatırım faaliyeti olduğunda dağıtım bölgesindeki mahalle – köy şebekelerinde planlı elektrik kesintisi uygulanarak arıza oluşmaması için tedbir alınmakta ya da şebeke iyileştirilerek kesintisiz enerji sunulması amaçlanmaktadır.

2017 yılında Rize ilinde bakım ve yatırım amaçlı 170 farklı noktada, gerçekleştirilen planlı kesintilerin iyileştirme ve yenileme amacı ile olduğunu açıklayan Çoruh EDAŞ yetkilileri, yapılan planlı kesintilerin, kesinti sürelerine uyulması hedefi doğrultusunda söz konusu çalışmaları tamamlayarak abonelerin hizmetine sunulduğunun altını çizdi. Planlı kesintilerin mümkün olduğunca çay tarımının yapıldığı dönemlerde olmaması, çay tarımının olduğu dönemlere rastlayan planlı kesintilerin ertelendiği ifade edildi.
Çoruh EDAŞ, müşteri memnuniyetine verdiği önem ile abonelerin güncel telefonları müşteri bilgi sisteminde (MBS) kayıtlı ise; planlı kesintilerde, fatura oluşumunda veya fatura gecikmelerinde ve sayaç işlemlerinde kısa mesajla bilgilendirilme hizmeti sunulmaktadır. Ayrıca, cihaza bağlı hastası olan abonelere mesaj yoluyla planlı kesinti uygulanacağının önceden haber verilmesi de doğacak sorunları engellenmektedir.

Çoruh EDAŞ aboneleri, Rize İl Müdürlüğüne müracaat ederek , www.coruhedas.com.tr web sayıfasına veya 444 9 186 numaraları çağrı merkezine müracaat ederek güncel telefon bilgilerini ilettiklerinde abonelere bilgilendirmeler sağlanacaktır.


Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:Y u k a r ı