Fakir - Elektrikli ev Aletleri
AŞKINIZI FAKİR İLE TAÇLANDIRIN
Karaca “Her şey Tamam Evlilik
Mutfaklarda Bir İlk, Fakir’den
Kanal İstanbul'un Güzergahı
SİNÜZİT DEYİP GEÇMEYİN
Sahibinden Kiralık Daire
Mutlu Yıllar.. Avukat Mehmet
Yeni Yılınız Kutlu Olsun... Ali

Haberi Ajanstan Alın
Haberi Ajanstan Alın
ANKET
    RİZE'DE SORUN OLARAK NEYİ GÖRÜYORSUNUZ?

Haberi Ajanstan Alın
  FİKSTÜRLER
NAMAZ VAKTİ

EN ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU

ARŞİV

Şubat 2018 (84)
Ocak 2018 (157)
Aralık 2017 (140)
Kasım 2017 (156)
Ekim 2017 (167)
Eylül 2017 (137)

» » Rize'de Yönetim Uygulamaları Toplantısı Yapıldı

Rize'de Yönetim Uygulamaları Toplantısı Yapıldı

/
Yazar: Selim
/
Yayınlanma Tarihi: 17-03-2015, 10:29
  • Beğenmedim
  • 0
  • Beğendim

Rize'de Yönetim Uygulamaları Toplantısı Yapıldı.

 

 

Rize'de Yönetim Uygulamaları Toplantısı Yapıldı

 

Rize Belediyesi tarafından Belediye Meclis salonunda "İyi Yönetim Uygulamaları" konulu bir toplantı düzenlendi.

Toplantıya Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Rize Belediye Başkan Yardımcıları İsmail Hakkı Soba, Mustafa Altay,Özel Kalem Müdürü Zekeriya Tüfekçi,Rize Belediyesi Meclis Üyeleri,Ticaret Odası Meclis Başkanı Ömer Faruk Ofluoğlu, Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Aziz Karamehmetoğlu,Müsiad Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Dabak, Daire Müdürleri ve belediye personeli katıldı.

Rize Belediyesi Meclis Üyelerinden Burak Çakıroğlunun ön ayak olduğu "İyi Yönetim Uygulamalar" konulu toplantıya eğitimci yönetim sistemleri uzmanı Veli Ayçiçek katıldı.

Eğitimci yönetim sistemleri uzmanı Veli Ayçiçek'in anlatımı ile gerçekleşen ve Toplam iki gün süren toplantı'da katılımcılara verilen bilgiler iş hayatında ve sosyal hayatta kullanılabilecek pratik yöntemler yönünde oldu. Kurumsallaşmanın da ön plana çıktığı eğitimde katılımcılar yapılan bu toplantıdan memnun kaldı.

Toplantıda konuşma yapan Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap; "Kurumumuzu ve şehrimizi önemli derecede ilgilendiren bu tür toplantıları elimizden geldiği kadar oldukça yoğun bir şekilde yapmanın gayreti içerisindeyiz. Bu tür faaliyetler toplumun hizmet içi eğitimi şeklinde değerlendirilebilecek faaliyetlerdir. Bu yenilenmeye ihtiyacımız var. Çağın gerektirdiği şekilde artık bilgi çok hızlı gelişiyor. Günümüzde artık işimin uzmanıyım ben bilirim deme noktasında olmanın artık zamanı değildir. Bilgi çağındayız ve aynı zamanda bilgi kirliliğinin de olduğu bir çağda yaşıyoruz. Örneğin internet ortamından sağlamış olduğumuz bir bilginin doğrusu budur deme noktasında değiliz. İşimize yarayacak bilgiyi nasıl seçeceğiz. Bu yüzden disipline edilmiş eğitimlerin konunun uzmanları tarafından bizlere birinci ağızdan aktarılması önem arz etmektedir. Şimdilerde doğru bilgiye ulaşmak çok önemli bir hale gelmiştir. İnşallah bu tür faaliyetleri şehrimizde ve kurumumuzda gerçekleştirme gayreti içerisinde olacağız" dedi.

 

Rize'de Yönetim Uygulamaları Toplantısı Yapıldı

 

Rize'de Yönetim Uygulamaları Toplantısı Yapıldı

 

Rize'de Yönetim Uygulamaları Toplantısı Yapıldı

 


Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:Y u k a r ı