Şimdi Rize'de Budget Zamanı!...
 
Mustafa Saymak Ligde Saydıracak!
  
Kibarca Geri Çevirdi!
 
Çay tarlasına yuvarlanan
 
Yalı Cafe & Restaurant'tan
 
HURŞİT KASAPOĞULLARI PERSONEL
 
Vedat Muriqi’in Babalık Sevinci
 
Borçlulara Yapılandırma
 

Haberi Ajanstan Alın
ANKET
    RİZE'DE SORUN OLARAK NEYİ GÖRÜYORSUNUZ?

Haberi Ajanstan Alın
  FİKSTÜRLER
NAMAZ VAKTİ

EN ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU

ARŞİV

Temmuz 2018 (77)
Haziran 2018 (112)
Mayıs 2018 (118)
Nisan 2018 (146)
Mart 2018 (162)
Şubat 2018 (141)

» » RTEÜ’den Dayanışma Toplantısı

RTEÜ’den Dayanışma Toplantısı

Kategori: EĞİTİM
/
Yazar: Selim
/
Yayınlanma Tarihi: 29-11-2015, 18:03
  • Beğenmedim
  • 0
  • Beğendim

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Öğrenci Konseyi tarafından üniversite bünyesindeki Öğrenci Topluluklarıyla birliktelik ve dayanışma toplantısı tertip edildi.

 

RTEÜ’den Dayanışma Toplantısı

 


Keyfi Alem’de gerçekleştirilen etkinliğe RTEÜ Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Mustafa Çakır, Öğrenci Konseyi Yönetim Kurulu Üyeleri ve Öğrenci Topluluk Başkanları katıldı.

Açılış konuşmasını yapan RTEÜ Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Mustafa Çakır; üniversitelerin öğrenciler için var olduğunu ifade ederek, yapılan etkinliklere imkanlar ölçüsünde destek vermeye devam edeceklerini belirtti.

Toplantıda bir konuşma yapan Öğrenci Konseyi Başkanı Ahmet Midilli ise görevde oldukları bir yılı aşkın sürede öğrencilere fayda sağlayacak her türlü etkinliğin içinde olduklarını belirterek, Rize ve Üniversitede öğrencilere yönelik yapılacak çalışmaların takipçisi ve destekçisi olacaklarını dile getirdi. Midilli konuşmasını, Akademisyen kimliğiyle öğrencilerden desteklerini esirgememesi ve toplantıya verdiği destekten ötürü Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’a teşekkür ederek tamamladı.

Öğrenci Topluluk Başkanlarının planladıkları faaliyetlerden bahsedilerek devam eden toplantı İşletme Bölümü 4. Sınıf öğrencisi Hasan Menşur’un oy çokluğuyla kulüpler birliği başkanı seçilmesi ve sonrasında üniversite öğrencilerine yönelik hayata geçirilebilecek projelerin tartışılmasıyla sona erdi.


Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:Y u k a r ı