Rize’de 11 Mahallede Su
Türk salatalık ve kornişonu 88
Rize'de yaş çay yüklü kamyonet
Oruç bir zayıflama aracı değildir
ÇORUH EDAŞ’TAN ABONELERİNE
Rize’’de Gören Göz Cihazı Ön
Alim Ailesi'nin acı günü
Sedat Peker; 'Erdoğan Tesbihin

Haberi Ajanstan Alın
ANKET
    RİZE'DE SORUN OLARAK NEYİ GÖRÜYORSUNUZ?

Haberi Ajanstan Alın
  FİKSTÜRLER
NAMAZ VAKTİ

EN ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU

ARŞİV

Mayıs 2018 (82)
Nisan 2018 (146)
Mart 2018 (163)
Şubat 2018 (141)
Ocak 2018 (157)
Aralık 2017 (140)

» » BU ARAÇ RİZE'DE GÖZ KAMIŞTIRIYOR !...

BU ARAÇ RİZE'DE GÖZ KAMIŞTIRIYOR !...

/
Yazar: Selim
/
Yayınlanma Tarihi: 18-05-2018, 14:51
  • Beğenmedim
  • 0
  • Beğendim
GÖZ KAMIŞTIRIYORMete Oto Genel Müdürü Ahmet Mete,Rize’ de de satışa sundukları Eclipse Cross Performansı ile sürüş keyfini ve güvenliğini standartların ötesine taşıyor” dedi.
Mitsubishi Motors’un yeni jenerasyon otomobillerinin ilki olan Eclipse Cross dikkat çekici tasarımı, gelişmiş ileri güvenlik özellikleri ve ileri teknoloji donanımı ile dikkat çekiyor. Mıtsubıshı Rize Meteler otomobilde satışa sunulan Cross benzersiz sürüş deneyimi de sunuyor. Mete Oto Genel Müdürü Ahmet Mete, Mitsubishi Motors’un 2017’ de globalde yüzde 10 büyüdüğünü belirterek şunları söyledi. Bu oran ile önümüzdeki üç yılda yüzde 30’un üzerinde artış hedefliyor Cross’un Türkiye pazarına girmesi bu anlamda önemli. Yılda 3 bin Eclıpse Cross satışı gerçekleştirerek binek araç kategorisindeki satışlarımızı 4 kat artırmayı hedefliyoruz” dedi.


Eclipse Cross’un ismini güneş tutulmasından aldığına dikkat çeken Genel Müdür Ahmet Mete, “Cross ile başlatılan yeni ürün yolculuğu yeni otomobil için seçilen isme de yansıtıldı. Cross ismi en çok satılan otomobiller arasında yer alıyor. Güneş tutulması sırasında ortaya çıkan göz alıcı parlaklıktan esinlenerek, ınovatif bir sürecin sonucunda geliştirilen yoğun parlak metalik kırmızı araca adını veren unsurlardan bir diğere olarak görülüyor. Farklılaştırılmış bir dinamizme sahih olarak Mitsubishi’ nin yeni marka konumlandırılmasını desteklemek için Cross ile başlayarak ürün gamındaki görsel kalitesini artırmayı hedefliyor. Gerek ürünün dışında gerekse iç tasarımındaki malzeme seçimi kaplamalar, dokumalar ve renkler bu konumlandırma ile paralel olacak şekilde seçildi. Günümüz ihtiyaçlarını göz önüne alarak Cross ta bir çok yeni teknolojik çözümü de bir arada sunuyor. Kontrol mekanizması sayesinde sürücü yoldan gözünü ayırmadan müzik sistemi ve akıllı telefon fonksiyonlarını kullanabiliyor. Ayrıca sürücünün adaptif hız sabitleme sistemi, çarpışmayı önleyici uyarı sistemi, şerit takip uyarı istemi gibi bilgileri takip edebileceği gösterge ekranı bulunuyor. Geniş iç hacim den sürüş dinamikliğine kadar sayısız özelliği olduğu Eclipse Cross Rize’ dede büyük ilgi gördü. Performansı ile sürüş keyfini ve güvenliğini standartların ötesine taşıyor” dedi.


Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:Y u k a r ı