Rize'de Bu Kaza İki Can Aldı
 
Emekliye yılda 2 maaş ikramiye
 
EL TİTREMESİ ÖNEMLİ
 
Kadınlar plajına rekor ilgi
 
Erdoğan ve Kalkavan Bir araya
  
Kanunen bisikleti kullanma
 
Liseli genç kız derede boğuldu
 
Kalkavan Ailesinin Acı Günü
 

Haberi Ajanstan Alın
Haberi Ajanstan Alın
ANKET
    RİZE'DE SORUN OLARAK NEYİ GÖRÜYORSUNUZ?

Haberi Ajanstan Alın
  SPOR TOTO SÜPER LİG PUAN DURUMU
NAMAZ VAKTİ

EN ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU

ARŞİV

Ağustos 2017 (93)
Temmuz 2017 (133)
Haziran 2017 (165)
Mayıs 2017 (220)
Nisan 2017 (194)
Mart 2017 (243)

» » TRABZON BELEDİYESİ VARDA BİRLİĞİNE KATILDI

TRABZON BELEDİYESİ VARDA BİRLİĞİNE KATILDI

Kategori: KARADENİZ
/
Yazar: Selim
/
Yayınlanma Tarihi: 11-05-2017, 12:45
  • Beğenmedim
  • 0
  • Beğendim

TRABZON BELEDİYESİ VARDA BİRLİĞİNE KATILDI

 

 

Varda İçme Suyu Yapım Bakım Onarım ve İşletme Birliğinin 2017 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı İl Genel Meclis Toplantı salonunda Başkan Sabit Karafazlı başkanlığında yapıldı.

Toplantıya İyidere Belediye Başkanı Ahmet Mete, Derepazarı Belediye Başkanı Yakup Samangül, Kalkandere Belediye Başkanı Kenan Yıldırım, İl Genel Sekreter Vekili Salih Kurtuluş, İl Genel Meclis üyeleri ve köy muhtarları katıldı.

Başkan Karafazlı yaptığı konuşmada; 60 km 1. İsale hattının 35 kilometresi şu ana kadar yapılmış durumdadır.  Çalışmaların dağılımı; İyidere, Kalkandere, Kendirli ile bir miktarda da İkizdere İlçesi Güneyce köyü ile Trabzon’un Of ilçesine bağlı Ağaçseven, Başköy ve de Keler Mahalleleri istikameti şeklindedir. 2-3 ekip olarak çalışmalar aralıksız devam ederken, diğer yandan 4 adet depo yapım çalışmaları da sürdürülmektedir. Çay kampanyasının başlamak üzere olması nedeniyle çalışmalar yüklenici firma tarafından çaysız alanlara yanı varda tarafına kaydırılacaktır. Bu çalışmalarda özveri ve yardımlarından dolayı Belediye Başkanlarımıza, Muhtarlarımıza ve yöre halkına çok teşekkür ediyorum. Mutlaka eksiklikler, hatalar, yanlışlar vardır ve de şikâyet konusu olmaktadır. Böylesine büyük bir projede istem dışı fiiller mutlaka olacaktır. Önemli olan bunları minimize ederek, mağduriyet yaratmadan bu hayırlı işi yapmaktır. Birazdan Trabzon Belediyesinin Birliğe katılım talebini de değerlendireceğiz. Meclis tarafından katılım uygun görülürse, projenin Of tarafında ilerlemesinde Trabzon Belediyesinin büyük katkı vereceğini düşünüyorum. İnşallah yılsonu itibarı ile birinci kısım tamamlanacaktır. Zaten teslim tarihi de yılsonudur. İkinci isale hattının etüt ve proje çalışmaları tamamlandı. Çok yakında ikinci isale hattı içinde ihaleye çıkılacaktır. Bu düşüncelerle toplantımızın hayırlı olmasını diliyor, tüm İslam alemini kandilini kutluyorum dedi.

Toplantı 2016 yılı kesin hesap mizanının kabulü ve Birlik tüzüğünün bazı maddelerinde yapılan değişiklik, güncelleme ve de yapılandırmanın onayının ardından sona erdi.

dle


Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:Y u k a r ı