Fakir - Elektrikli ev Aletleri
Kanal İstanbul'un Güzergahı
SİNÜZİT DEYİP GEÇMEYİN
Sahibinden Kiralık Daire
Mutlu Yıllar.. Avukat Mehmet
Yeni Yılınız Kutlu Olsun... Ali
Mutlu Yıllar.. Mustafa Çelik
Yeni Yılınız Kutlu Olsun ...
Mutlu Yıllar... RİDEF

Haberi Ajanstan Alın
Haberi Ajanstan Alın
ANKET
    RİZE'DE SORUN OLARAK NEYİ GÖRÜYORSUNUZ?

Haberi Ajanstan Alın
  FİKSTÜRLER
NAMAZ VAKTİ

EN ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU

ARŞİV

Ocak 2018 (61)
Aralık 2017 (140)
Kasım 2017 (156)
Ekim 2017 (167)
Eylül 2017 (137)
Ağustos 2017 (138)

» » KAÇKAR TURİZM BİRLİĞİ MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

KAÇKAR TURİZM BİRLİĞİ MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Kategori: KARADENİZ
/
Yazar: Selim
/
Yayınlanma Tarihi: 20-10-2016, 17:19
  • Beğenmedim
  • 0
  • Beğendim

KAÇKAR TURİZM BİRLİĞİ MECLİS TOPLANTISI ARTVİN’DE YAPILDI

 

KAÇKAR TURİZM BİRLİĞİ MECLİS TOPLANTISI  YAPILDI

 

Artvin ile Rize’nin turizm potansiyelini artırmak amacıyla kurulan Kaçkar Turizm Birliğinin 2016 yılı ikinci Meclis Toplantısı, Artvin'de yapıldı.

Valilik Çoruh Toplantı Salonu'ndaki toplantıya, Artvin Valisi Ömer Doğanay, Rize Valisi Erdoğan Bektaş, Artvin İl Genel Meclisi üyeleri Selman Güney, Furkan Çakmak, Hakkı Aytolan, Rize İl Genel Meclisi üyeleri Ahmet Aksu, Musa Büyük, Yusuf Arısoy,  Halit Duman, Rize İl Özel İdaresi Mali Hizmetler Müdürü Mustafa Gençarslan ile her iki ilin bazı turizm sektör temsilcileri katıldı.

Toplantı için Artvin'e giden Rize Valisi Erdoğan Bektaş, ilk olarak Artvin Valisi Ömer Doğanay’ı makamında ziyaret etti ve Makamda bir süre görüşen Vali Doğanay ve Bektaş, daha sonra Kaçkar Turizm Birliği Meclis Toplantısı toplantısına katıldılar.

Toplantının açılışında konuşan Artvin Valisi Doğanay,  kurulan turizm birliğinin amacının iki ilin turizm potansiyelini birlikte değerlendirerek, Artvin ve Rize’nin turizmden hak ettiği payı alabilmesi için gerekli olan çalışmaları yürütmek olduğunu söyledi.

Toplantının başkanlığını yapan Rize Valisi Bektaş ise, birlik meclisinin bu yılki ikinci toplantısını yapmak üzere Artvin’e geldiklerini ifade ederek; “Artvin ve Rize sosyal ve kültürel olarak etkileşim içerisindedir . Biz bu iki ilin  turizmde kalkınması için şehrin tüm dinamikleriyle bir araya gelerek, ortak bir çalışma içerisinde turizme katkı sunmayı amaçlıyoruz” dedi.

Çeşitli gündem maddelerinin görüşüldüğü toplantının sonunda, Kaçkar Turizm Birliğinin 2017 yılı bütçesi görüşülerek karara bağlandı ve toplantı, turizm sektör temsilcilerinin dilek ve temennilerinin görüşülmesinin ardından sona erdi.


Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:Y u k a r ı