Fakir - Elektrikli ev Aletleri
AŞKINIZI FAKİR İLE TAÇLANDIRIN
Karaca “Her şey Tamam Evlilik
Mutfaklarda Bir İlk, Fakir’den
Kanal İstanbul'un Güzergahı
SİNÜZİT DEYİP GEÇMEYİN
Sahibinden Kiralık Daire
Mutlu Yıllar.. Avukat Mehmet
Yeni Yılınız Kutlu Olsun... Ali

Haberi Ajanstan Alın
Haberi Ajanstan Alın
ANKET
    RİZE'DE SORUN OLARAK NEYİ GÖRÜYORSUNUZ?

Haberi Ajanstan Alın
  FİKSTÜRLER
NAMAZ VAKTİ

EN ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU

ARŞİV

Şubat 2018 (84)
Ocak 2018 (157)
Aralık 2017 (140)
Kasım 2017 (156)
Ekim 2017 (167)
Eylül 2017 (137)

» » Rize Gençlik Merkezi Yıldızları Topladı

Rize Gençlik Merkezi Yıldızları Topladı

/
Yazar: Selim
/
Yayınlanma Tarihi: 22-01-2018, 11:18
  • Beğenmedim
  • 0
  • Beğendim
Rize Gençlik Merkezi Yıldızları Topladı


Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından, 280’e yakın Gençlik Merkezinin yaptığı çalışmaların her ay değerlendirilmesi sonucunda Rize Gençlik Merkezi 2 yıl içersinde 3.üncü kez en başarılı ayın gençlik merkezi seçilerek Türkiye’de bir ilki başardı.
2016 yılının Mayıs ve Eylül ayları 1.si olan Rize Gençlik Merkezi, 2017 yılının Kasım ayında yaptığı çalışmalar ile yine 1.ci olarak seçilerek ödülünü Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşar yardımcısı İbrahim ÖZEKENCİ’nin elinden aldılar.
Üçüncü kez ayın gençlik merkezi seçilerek bir ilke sahip olan Rize Gençlik Merkezi bu mutlu gururu Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa ÇELİK, Gençlik Merkezi Müdürü Yasin ÇAKMAKCI ile birlikte Gençlik merkezi çalışanları, liderleri, eğitmenleri ve bu başarıda emeği geçenler ile bir arada kutladılar.


Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa ÇELİK yaptığı açıklamada “ Yıl boyunca yaptıkları çalışmalar, projeler, faaliyetler ile göz dolduran Rize Gençlik Merkezimiz yine bir ilke imza atarak Türkiye’de üçüncü kez ayın gençlik merkezi olan tek merkez oldu. Rize Gençlik Merkezimizin çalışanlarının, eğiticilerinin, gönüllü gençlerimizin gayretli ve özverili çalışmaları ile 81 ilde Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı 280’e yakın Gençlik Merkezi arasında bu başarıyı elde edilmesi bizleri çok mutlu etmiştir. Tüm emek verenlerimizle birlikte gayemiz Allah Rızasıdır, bütün amacımız İmanlı, Vatanına, Milletine hizmet edinme desturunda gençler ve nesiller yetiştirmektir Bu gayret içersinde bizlerden desteklerini esirgemeyen Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Osman Aşkın Bak’a, Valimiz Erdoğan Bektaş’a, Milletvekillerimize, Kamu kurum ve kuruluşlarımıza Sivil toplum örgütlerimize ve emeği geçen herkese kurumum ve Rize gençliği adına şükranlarımı sunuyorum” dedi.
Tüm etkinliklerin ücretsiz olduğu Rize Gençlik Merkezinin 12-29 yaş grubunda 13.000 üyesi bulunuyor.


Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:Y u k a r ı