Şimdi Rize'de Budget Zamanı!...
 
Mustafa Saymak Ligde Saydıracak!
  
Kibarca Geri Çevirdi!
 
Çay tarlasına yuvarlanan
 
Yalı Cafe & Restaurant'tan
 
HURŞİT KASAPOĞULLARI PERSONEL
 
Vedat Muriqi’in Babalık Sevinci
 
Borçlulara Yapılandırma
 

Haberi Ajanstan Alın
ANKET
  RİZE'DE SORUN OLARAK NEYİ GÖRÜYORSUNUZ?

Haberi Ajanstan Alın
  FİKSTÜRLER
NAMAZ VAKTİ

EN ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU

ARŞİV

Temmuz 2018 (77)
Haziran 2018 (112)
Mayıs 2018 (118)
Nisan 2018 (146)
Mart 2018 (162)
Şubat 2018 (141)

» » HASAN KARAL ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR‏

HASAN KARAL ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR‏

/
Yazar: Selim
/
Yayınlanma Tarihi: 24-11-2014, 12:02
 • Beğenmedim
 • 0
 • Beğendim

HASAN KARAL ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR‏

 

HASAN KARAL ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, AK Parti Rize İl Başkan yardımcıları ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt ve  kongre sonrası yeni Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltı sonrası İl Genel Meclis Başkanı Muhammed Avcı ve İl Genel Meclis Üyelerinin de katılımıyla birlikte Merkeze bağlı Zincirliköprü, Örnek Köy, Pekmezli köylerini ziyaret etti ve son olarak  Çaykent Beldesindeki  yeni  AK Parti Belde Teşkilat Başkanlığının açılışını gerçekleştirdi.
AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, AK Parti Rize İl Başkan yardımcıları ve İl Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte  kongre sonrası  Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt ve yeni yönetimiyle kahvaltıda bir araya geldi.
Seçilen yeni yönetim kurulu üyeleriyle tek tek tanışarak, yeni görevlerinde başarılar dileyen Karal, 14 Ekim 2001 den bugüne kadar AK Parti'nin Rize'deki serüvenini anlatarak, bugünlere kolay gelinmediğini vurguladı. AK Partinin bugünlere halkın yanında yer alarak geldiğini belirten Karal," Siyasette başarılı olmak için halka dokunacaksın, halkın yüreğine dokunarak empati kurarak siyasette  başarılı olunur" dedi.
Kahvaltı programının ardından  Hasan Karal, AK Parti Rize İl Başkan yardımcıları ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt ,Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, İl Genel Meclis Başkanı Muhammed Avcı ve İl Genel Meclis Üyeleriyle birlikte Zincirli köprü köyünü ziyaret etti. 2004'ten bugüne Zincirli Köprü Köyü için yapılan yatırımları Muhammed Avcı'dan  dinleyen Karal, Köy halkının tek tek sorunlarıyla ilgilenerek, yapılabilecek çalışmalar konusunda vatandaşlara bilgi verdi.
Karal" Bizler Seçimden seçime sizi ziyaret eden siyasetçiler değiliz"
Zincirliköprü köyünün ardından Örnek Köyü ziyaret eden Hasan Karal, Sadettin Türüt, Muhammed Avcı ve beraberindekiler Örnek Köye geçerek, buradaki yatırımları değerlendirdi ve köylünün temel sorunları konusunda köy başkanı ve muhtardan bilgi aldı. Burada bir konuşma yapan Karal," Yapmış olduğumuz ziyaretlerle hem yatırımları değerlendiriyoruz, hem de vatandaşlarımızla hasret gideriyoruz. İktidarımız döneminde köy yollarına 250 trilyon para harcandı. Bizim bölgemizde iş yapmak zor coğrafi şartlardan dolayı maliyetler çok yüksek ama inşallah Allah'ın izniyle devletimiz, hükümetimiz güçlü olduğu takdirde birlik beraberliğimizi koruduğumuz sürece eksiklerimizi tamamlayacağız. Bizler Seçimden seçime sizi ziyaret eden siyasetçiler değiliz, sürekli  arazideyiz ziyaretlerimizi sürdürerek, iyi niyetli olarak çalışıyoruz sağ olun sizde bizlere destek veriyorsunuz bizim liderimize sayın Tayyip Erdoğan'a ve onun ekibine destek veriyorsunuz Allah razı olsun" dedi.
Örnek Köy'den sonra Pekmezli köyüne geçen Karal ve ekibi burada Muhammed Avcı'dan  İl Özel İdarenin Pekmezli Köyündeki çalışmalarını dinledi. Avcı, konuşmasında : Pekmezli köyündeki su problemiyle ilgili yapılan projeler konusunda ve asfaltlama çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Son olarak Hasan Karal, AK Parti Rize İl Başkan yardımcıları ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt ,Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, İl Genel Meclis Başkanı Muhammed Avcı ve İl Genel Meclis Üyeleriyle birlikte Çaykent Beldesindeki yeni  AK Parti Belde Teşkilat Başkanlığının açılışını gerçekleştirdi. Açılışta bir konuşma yapan  Karal, "Açılışını gerçekleştireceğimiz Çaykent Beldesindeki bu Belde Teşkilat Başkanlığımızın  özelde Merkez İlçemize, Rize'mize genelde Türk demokrasisine hayırlar getirmesini, burada hizmetlerin yoğrulmasını bölgemize gelecek olan  hizmetlerin bir mutfağı olmasını gönülden temenni ediyoruz "dedi.
Hasan Karal ve beraberindekiler açılış sonrası  Çaykent Beldesindeki yeni Ak Parti Belde Teşkilat Başkanlığında buradaki vatandaşlarla bir araya gelerek, vatandaşların sorunlarını dinledi.

HASAN KARAL ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR‏

HASAN KARAL ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR‏

HASAN KARAL ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR‏

HASAN KARAL ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR‏

HASAN KARAL ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR‏

HASAN KARAL ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR‏

 

 

 

 

 

 


  • ömer
  • 24 Kasım 2014 23:47
   • Beğenmedim
   • 0
   • Beğendim

  Rizenin evladı Hasan Karala Rizemize yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ediyorum. Tüm Rizeli hemşerilerimize vekilimize destek olmalarını ve sahip çıkmalarını istiyorum.

  • recep
  • 11 Aralık 2014 12:43
   • Beğenmedim
   • 0
   • Beğendim

  Sayın vekilimize ve ayrıca tüm ekibine bu yolda başarılar dilerim Allah yardımcısı olsun....

Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:Y u k a r ı