Fakir - Elektrikli ev Aletleri
AŞKINIZI FAKİR İLE TAÇLANDIRIN
Karaca “Her şey Tamam Evlilik
Mutfaklarda Bir İlk, Fakir’den
Kanal İstanbul'un Güzergahı
SİNÜZİT DEYİP GEÇMEYİN
Sahibinden Kiralık Daire
Mutlu Yıllar.. Avukat Mehmet
Yeni Yılınız Kutlu Olsun... Ali

Haberi Ajanstan Alın
Haberi Ajanstan Alın
ANKET
    RİZE'DE SORUN OLARAK NEYİ GÖRÜYORSUNUZ?

Haberi Ajanstan Alın
  FİKSTÜRLER
NAMAZ VAKTİ

EN ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU

ARŞİV

Şubat 2018 (95)
Ocak 2018 (157)
Aralık 2017 (140)
Kasım 2017 (156)
Ekim 2017 (167)
Eylül 2017 (137)

» » ÇAYKUR Teknolojiye Sarıldı!...

ÇAYKUR Teknolojiye Sarıldı!...

/
Yazar: Selim
/
Yayınlanma Tarihi: 23-10-2017, 12:34
  • Beğenmedim
  • 0
  • Beğendim

Dünyanın en büyük çay paketleme fabrikası için son teknoloji makineler kullanılacak

 

 

 

Alanında dünyanın en büyük ve en modern çay fabrikası olacak olan Rize'nin İyidere ilçesindeki ÇAYKUR Paketleme Fabrikası'nın makine parkı için çalışmalar sürüyor.
Bu kapsamda tamamen otomasyon sistemi ile çalışacak olan fabrikada, kuru çay taşıma sisteminin testleri üretici firmanın Çorlu’daki tesislerinde Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu’nun da katılımıyla yapıldı.
Paketleme fabrikasında, Türk İtalyan ortaklığıyla kurulacak olan taşıma sisteminin yapılan denemelerine Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, ilgili daire başkanları ve firma yetkilileri katıldı.
Kurulacak olan fabrikanın dünyada ilk ve tek olacağını belirten Genel Müdür İmdat Sütlüoğlu “Alanında dünyanın en büyük ve en modern çay paketleme fabrikasının adına yakışır bir fabrika olması için zaman mefhumu gözetmeksizin çalışıyoruz. Fabrikanın inşaatından makine parkına kadar eksiksiz ve uyumlu olması için tüm ekip arkadaşlarımızla çalışmaları bizzat yakından takip ediyoruz. Fabrikamızın kuru çay taşıma sistemi için ASOS Mekatronik ve ortağı olan İtalyan firması tarafından tasarlanan sistemin test çalışmaları için Çorlu’daki tesislerindeydik. Sistemin çalışması hakkında firma yetkililerinden bilgi aldık sistemin çalışmasını yakından inceledik. Çalışmalarımız sürüyor” dedi.


Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:Y u k a r ı