Fakir - Elektrikli ev Aletleri
Kanal İstanbul'un Güzergahı
SİNÜZİT DEYİP GEÇMEYİN
Sahibinden Kiralık Daire
Mutlu Yıllar.. Avukat Mehmet
Yeni Yılınız Kutlu Olsun... Ali
Mutlu Yıllar.. Mustafa Çelik
Yeni Yılınız Kutlu Olsun ...
Mutlu Yıllar... RİDEF

Haberi Ajanstan Alın
Haberi Ajanstan Alın
ANKET
    RİZE'DE SORUN OLARAK NEYİ GÖRÜYORSUNUZ?

Haberi Ajanstan Alın
  FİKSTÜRLER
NAMAZ VAKTİ

EN ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU

ARŞİV

Ocak 2018 (61)
Aralık 2017 (140)
Kasım 2017 (156)
Ekim 2017 (167)
Eylül 2017 (137)
Ağustos 2017 (138)

» » RİZE EGE'Yİ BÖYLE SALLADI...

RİZE EGE'Yİ BÖYLE SALLADI...

/
Yazar: Selim
/
Yayınlanma Tarihi: 4-12-2014, 18:43
  • Beğenmedim
  • 0
  • Beğendim

Rize Uluslararası Fuar’da Tanıtılıyor

RİZE EGE'Yİ BÖYLE SALLADI...

 

Uluslar arası Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı, coşkulu bir açılış töreni ile start aldı.

İzmir Fuar alanında bu yıl 8.’si düzenlenen Uluslar arası Travel Turkey İzmir Turizm Fuarına bu yıl Karadenizden de katılım oldu.

Rize Valiliği öncülüğünde katılımın gerçekleştiği Fuar’da Rize’nin Kültürünü tanıtan bir stant oluşturuldu. Fuar’a Karadeniz’i temsilen Rize Valiliği, Rize Belediyesi, Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı ( DOKA ), Rize İl Kültür Müdürlüğü, Rize Ticaret Odası ve Rize Ticaret Borsası katıldı.

Fuar alanı içerisinde Rize’nin Kültürünü tanıtmak adına Kurulan Stant da Rize gurubu olarak Rize Valisi Ersin Yazıcı, Vali Yardımcıları Emre Çınar, Şefik Aygöl, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap,Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü İsmail Hocaoğlu,İl Genel Meclisi Başkanı Muhammet Avcı ve Rize Üniversitesi Rektörü Hüseyin Karaman hazır bulundular.

Yerli ve yabancıların katıldığı Uluslar Arası Fuar’a bu yıl 30 ayrı ülke 900’e yakın firma katılırken 30 bine ulaşılacağı tahmin edilen ziyaretçi bekleniyor.

Fuar içerisinde Kurulan Rize stant’ında Rize’nin yaylaları ve Turizm bölgelerini tanıdan broşürler ve yöresel yemekler yer aldı. Rize Turizmine önemli derece de etki sağlayacağı düşünülen İzmir Fuar’ını gezen Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap bir açıklama yaptı.

Başkan Kasap açıklamasında; İzmir Fuar alanında bu yıl 8.’si düzenlenen Uluslar arası Travel Turkey İzmir Turizm Fuarına Rize Valiliği ve Rize Belediyesi olarak ilimizi temsilen burada bulunuyoruz. Bizimle beraber Rize’den başka kurumlar da bizleri burada yalnız bırakmadılar. İlimizin yerel değerlerini kültürünü tanıtma amaçlı bir atmosfer oluşturduk. Belediyelerin çalışma alanlarının birisi de bulunduğu ili en güzel şekilde dışarıya tanıtmaktır. Rize’yi bilmeyen insanlarımıza burada kültürümüzü turizm alanlarımızı tanıtıyoruz. Tabi ki bunun ileriye dönük Turizm’e çok büyük katkısı olacağına inanıyoruz. İlimizin güzelliklerinin tanıtımı yolunda burada emek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

RİZE EGE'Yİ BÖYLE SALLADI...

 

RİZE EGE'Yİ BÖYLE SALLADI...

 

RİZE EGE'Yİ BÖYLE SALLADI...

 

RİZE EGE'Yİ BÖYLE SALLADI...

 

RİZE EGE'Yİ BÖYLE SALLADI...

 

RİZE EGE'Yİ BÖYLE SALLADI...

 


Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:Y u k a r ı