Fakir - Elektrikli ev Aletleri
Kanal İstanbul'un Güzergahı
SİNÜZİT DEYİP GEÇMEYİN
Sahibinden Kiralık Daire
Mutlu Yıllar.. Avukat Mehmet
Yeni Yılınız Kutlu Olsun... Ali
Mutlu Yıllar.. Mustafa Çelik
Yeni Yılınız Kutlu Olsun ...
Mutlu Yıllar... RİDEF

Haberi Ajanstan Alın
Haberi Ajanstan Alın
ANKET
    RİZE'DE SORUN OLARAK NEYİ GÖRÜYORSUNUZ?

Haberi Ajanstan Alın
  FİKSTÜRLER
NAMAZ VAKTİ

EN ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU

ARŞİV

Ocak 2018 (85)
Aralık 2017 (140)
Kasım 2017 (156)
Ekim 2017 (167)
Eylül 2017 (137)
Ağustos 2017 (138)

» » Deniz Dolgusu Üzerine Futbol Sahası

Deniz Dolgusu Üzerine Futbol Sahası

/
Yazar: Selim
/
Yayınlanma Tarihi: 26-05-2015, 15:14
  • Beğenmedim
  • 0
  • Beğendim

Deniz Dolgusu Üzerine Futbol Sahası

 

Deniz Dolgusu Üzerine Futbol Sahası

 

Eski Ekrem Orhon Futbol Sahasının Yerine Çok Modern Bir Gençlik Merkezi İnşa Ettik Diyen AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal; Balıkçı Barınağı Ve Rize Limanı Arasındaki Mesafede Dolgu Çalışmalarının Yapıldığını Ve Yeni Futbol Sahasının Burada Yapılacağını Söyledi

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, Rize’de spor yatırımlarında önemli ilerlemeler sağladıklarını ve şehir merkezinde ve ilçelerde futbol sahaları ile spor salonları inşa ettiklerini söyledi.

Karal, eski Ekrem Orhon Stadının kaldırılarak yerine yapılan Rize Gençlik Merkezi’nin gençlerin sportif ve sosyal faaliyetlerine hizmet vermeye devam ettiğini belirterek, Rize sahil dolgu alanında futbol sahasının yapımı için deniz dolgusu çalışmalarına devam ettiklerini ifade etti.

Karal, Rize’ye yaptıkları spor yatırımlarından bahsederek, “Çok Amaçlı Spor Salonu, Yarı Olimpik ve Tam Olimpik iki ayrı Kapalı Yüzme Havuzu, Yeni Şehir Stadyumu, Kapalı Spor Salonu, Gündoğdu Futbol Sahası, Rize Gençlik Merkezi ve ilçelerde yapımı tamamlanan futbol sahaları, spor salonları ve gençlik merkezleri olmak üzere ilimize birçok eser kazandırdık” dedi.

Ekrem Orhon Futbol sahasının yerine sahil dolgu alanında yeni bir futbol sahası inşa edeceklerini ifade eden Karal, “Eski Ekrem Orhon futbol sahasının yerine çok modern bir Gençlik Merkezi inşa ettik. Yeni futbol sahamızın yerini sahil dolgu alanında belirledik. Terminalin önünde kalan kısımda balıkçı barınağı ve Rize limanı arasındaki mesafede dolgu çalışmaları yapılmaktadır. Yeni futbol sahamızı buraya inşa edeceğiz” şeklinde konuştu.

Karal, “2003-2015 yılları arasında Rizeli gençlerimizin sporu, bilimi, sanatı keşfetmeleri için tasarlanan gençlik merkezlerine, sağlıklı ve dinamik bir Türkiye inşa etmek için spor tesislerinin ve öğrenci yurtlarının yapım ve onarımına 107,3 Milyon TL harcadık” diye konuştu.

 

Deniz Dolgusu Üzerine Futbol Sahası

 

Deniz Dolgusu Üzerine Futbol Sahası

 


  1. ekrem Orhon un kemikleri sızlıyordur. Adamın ozaman görebildiklerini şimdiki kafalar görecek değilya

Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:Y u k a r ı