Fakir - Elektrikli ev Aletleri
Kanal İstanbul'un Güzergahı
SİNÜZİT DEYİP GEÇMEYİN
Sahibinden Kiralık Daire
Mutlu Yıllar.. Avukat Mehmet
Yeni Yılınız Kutlu Olsun... Ali
Mutlu Yıllar.. Mustafa Çelik
Yeni Yılınız Kutlu Olsun ...
Mutlu Yıllar... RİDEF

Haberi Ajanstan Alın
Haberi Ajanstan Alın
ANKET
    RİZE'DE SORUN OLARAK NEYİ GÖRÜYORSUNUZ?

Haberi Ajanstan Alın
  FİKSTÜRLER
NAMAZ VAKTİ

EN ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU

ARŞİV

Ocak 2018 (85)
Aralık 2017 (140)
Kasım 2017 (156)
Ekim 2017 (167)
Eylül 2017 (137)
Ağustos 2017 (138)

» » Rize Veteranlar Ligi Kuraları Çekildi!

Rize Veteranlar Ligi Kuraları Çekildi!

/
Yazar: Selim
/
Yayınlanma Tarihi: 6-08-2016, 12:16
  • Beğenmedim
  • 0
  • Beğendim
Derepazarı stadında oynanacak olan Veteranlar ligine çok sayıda ünlü isim katılıyor.

Rize Veteranlar Ligi Kuraları Çekildi!

 

 Bu yıl 8 incisi düzenlenecek olan Veteranlar ligine 9 takım katılıyor. Eski hakemlerden Abdullah Kalafatoğlu ile Hakan Turanlı ve Tahir Karafazlooğlu tarafından organize edilen  40 yaş ve üstü sporcuların mücadele edeceği ligde önceki sezon Çiftlikspor şampiyon olmuştu.

 

Rize Veteranlar Ligi Kuraları Çekildi!

 

9 Takımın katıldığı lige Derepazarı, Ardeşen, Pazar, Çelik Perde, Sanayi, Derenin Uşakları, Çiftlik, Güneysu ve 53 Gazeteciler derneği mücadele edecek. 6 Eylül’e kadar devam edecek olan Veteranlar liginde puan sistemi ve elemeler ile başlayacak. Eski sporcuların yer alacağı ligde Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Hikmet Karaman'ın yanı sıra kaleci Kazım Rakıcı ve profosyonel futbol yaşantısına başarılı bir şekilde devam eden Mikail Üzümcü'nün de 53 Gazeteciler Derneği kadrosunda yer alacağı öğrenildi.

 

Rize Veteranlar Ligi Kuraları Çekildi!

 

Rize Veteranlar Ligi Kuraları Çekildi!

 

Rize Veteranlar Ligi Kuraları Çekildi!

 

 

Karşılaşmaların Başlama Saati 20:30 ve 21:30 olarak belirlendi..

 

Rize Veteranlar Ligi Kuraları Çekildi!

 

RİZE GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ VE TÜFAD

8. GELENEKSEL VETERANLAR LİGİ FİKSTÜRÜ

  TARİH SAAT TAKIMLAR

1.HAFTA

1 10 AĞUSTOS ÇARŞAMBA 20.30 53 GAZETECİLER –  SANAYİ
2   21.30 ARDEŞEN – DERENİN UŞAKLARI
3 11 AĞUSTOS PERŞEMBE 20.30 DEREPAZARI – GÜNEYSU
4   21.30 ÇİFTLİK – PAZAR

2. HAFTA

5 13 AĞUSTOS CUMARTESİ 20.30 DERENİN UŞAKLARI – ÇELİK PERDE
6   21.30 PAZAR – DEREPAZARI
7 14 AĞUSTOS PAZAR 20.30 GÜNEYSU – 53 GAZETECİLER
8   21.30 SANAYİ – ARDEŞEN

3.HAFTA

9 16 AĞUSTOS SALI 20.30 DEREPAZARI – ÇİFTLİK
10   21.30 ÇELİK PERDE – SANAYİ
11 17 AĞUSTOS ÇARŞAMBA 20.30 53 GAZETECİLER – PAZAR
12   21.30 ARDEŞEN – GÜNEYSU

4. HAFTA

13 19 AĞUSTOS CUMA 20.30 SANAYİ – DERENİN UŞAKLARI
14   21.30 ÇİFTLİK – 53 GAZETECİLER
15 20AUĞUSTOS CUMARTESİ 20.30 GÜNEYSU – ÇELİK PERDE
16   21.30 PAZAR ARDEŞEN

5. HAFTA

17 22 AĞUSTOS PAZARTESİ 20.30 53 GAZETECİLER – DEREPAZARI
18   21.30 DERENİN UŞAKLAR – GÜNEYSU
19 23 AĞUSTOS SALI 20.30 ÇELİK PERDE – PAZAR
20   21.30 ARDEŞEN – ÇİFTLİK

6.HAFTA

21 25 AĞUSTOS PERŞEMBE 20.30 GÜNEYSU – SANAYİ
22   21.30 DEREPAZARI – ARDEŞEN
23 26 AĞUSTOS CUMA 20.30 ÇİFTLİK – ÇELİK PERDE
24   21.30 PAZAR – DERENİN UŞAKLAR

7. HAFTA

25 28 AĞUSTOS PAZAR 20.30 ARDEŞEN – 53 GAZETECİLER
26   21.30 SANAYİ – PAZAR
27 29 AĞUSTOS PAZARTESİ 20.30 ÇELİK PERDE – DEREPAZARI
28   21.30 DERENİN UŞAKLARI – ÇİFTLİK

8.HAFTA

29 31 AĞUSTOS ÇARŞAMBA 20.30 53 GAZETECİLER – ÇELİK PERDE
30   21.30 PAZAR – GÜNEYSU
31 1 EYLÜL PERŞEMBE 20.30 ÇİFTLİK – SANAYİ
32   21.30 DEREPAZARI – DERENİN UŞAKLAR

9. HAFTA

33 3 EYLÜL CUMARTESİ 20.30 GÜNEYSU – ÇİFTLİK
34   21.30 ÇELİK PERDE – ARDEŞEN
35 4 EYLÜL PAZAR 20.30 SANAYİ – DEREPAZARI
36   21.30 DERENİN UŞAK– 53 GAZETECİLER

YARI FİNAL

37 7 EYLÜL ÇARŞAMBA 20,30         1     —    4
38   21.30         2     —    3

FİNAL

35 10 EYLÜL CUMARTESİ 20.30        GALİPLER

 


Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:



Y u k a r ı