Fakir - Elektrikli ev Aletleri
Kanal İstanbul'un Güzergahı
SİNÜZİT DEYİP GEÇMEYİN
Sahibinden Kiralık Daire
Mutlu Yıllar.. Avukat Mehmet
Yeni Yılınız Kutlu Olsun... Ali
Mutlu Yıllar.. Mustafa Çelik
Yeni Yılınız Kutlu Olsun ...
Mutlu Yıllar... RİDEF

Haberi Ajanstan Alın
Haberi Ajanstan Alın
ANKET
    RİZE'DE SORUN OLARAK NEYİ GÖRÜYORSUNUZ?

Haberi Ajanstan Alın
  FİKSTÜRLER
NAMAZ VAKTİ

EN ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU

ARŞİV

Ocak 2018 (61)
Aralık 2017 (140)
Kasım 2017 (156)
Ekim 2017 (167)
Eylül 2017 (137)
Ağustos 2017 (138)

» » Vali Bektaş'tan Yeni Yıl Mesajı

Vali Bektaş'tan Yeni Yıl Mesajı

Kategori: RİZE HABER
/
Yazar: Selim
/
Yayınlanma Tarihi: 30-12-2017, 10:36
  • Beğenmedim
  • 0
  • Beğendim
YENİ YIL MESAJI


Geride bıraktığımız 2017 yılı içerisinde, Rize’de birçok alanda sayısız atılım gerçekleştirilmiştir. Bu kapsamda Türkiye’nin kendisine hedef koyduğu 2023 kalkınma ve büyüme hedeflerinin istikrarı konusunda Rize’nin ve Rizelinin üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getirdiğini memnuniyetle ifade edebilirim.
Hiçbir başarı, üzerine koymadığımız sürece kalıcı olamaz. Yeni ve daha büyük başarılar elde edebilmek için hepimizin milli heyecan ve ruhla daha çok çalışması gerekmektedir.
Bizler de bu düşünceden yola çıkarak ve ülke olarak geleceğe güvenle bakabilmenin ancak iyi eğitim almış gençlerle mümkün olacağına inanarak, Rize’de “Kodlama ve Dyned Proje”lerini uygulamaya koyduk. Yerel dinamiklerin de projemize sahip çıkmasıyla çok iyi sonuçlar elde ettik ve ediyoruz.
Zor bir coğrafyada yaşıyoruz. Irak’ta, Suriye’de ve Müslümanların ilk Kıblesi Kudüs’te gerçekleştirilmeye çalışılan oyunlar, hepimizin malumu. Ne mutlu ki biz milletçe birlik ve beraberlik içerisinde, birbirimize kenetlenmiş, daha güçlü bir ülke olarak ve geleceğe daha bir güvenle bakarak yeni bir yıla daha giriyoruz.
Bu duygu ve düşüncelerle, yeni yılın tüm insanlığa, huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini diler, Rizeli hemşerilerimin, Rize’de görev yapmakta olan kamu ve özel sektör çalışanlarının, kolluk görevlilerimizin ve basın mensuplarının yeni yılını en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.

Erdoğan BEKTAŞ
Rize Valisi


Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:Y u k a r ı