Samsung, 'Rize' İçin Marka
 
Karadeniz’in mistik ağacı
 
GÖZLERİNDEKİ 6 ÖNEMLİ TEHLİKEYE
 
Kadına Şiddet Bir Halk Sağlığı
 
Sosyal medya ilginiz, aile
 
KULAKTAN GELEN AKINTIYA DİKKAT!
  
Fakir Hausgeräte Kahve Dual Pro
 
Sedat Peker Şikayet Etti Adını
 

Haberi Ajanstan Alın
ANKET
    RİZE'DE SORUN OLARAK NEYİ GÖRÜYORSUNUZ?

Haberi Ajanstan Alın
  AKILLI KUTU
NAMAZ VAKTİ

EN ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU

ARŞİV

Aralık 2018 (75)
Kasım 2018 (177)
Ekim 2018 (137)
Eylül 2018 (120)
Ağustos 2018 (126)
Temmuz 2018 (111)

» » PROJENİN YÜZDE 54’Ü TAMAMLANDI…

PROJENİN YÜZDE 54’Ü TAMAMLANDI…

/
Yazar: Selim
/
Yayınlanma Tarihi: 4-04-2018, 10:06
  • Beğenmedim
  • 0
  • Beğendim

BAŞKAN KASAP, PROJENİN YÜZDE 54’Ü TAMAMLANDI…


Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, yapımı devam eden yeni kurban pazarında incelemelerde bulundu. Başkan Yardımcısı Şakir Mollayakupoğlu ve Veteriner Müdürü Mehmet Rakıcı’nın hazır bulunduğu inceleme gezisinde Başkan Kasap, Pazarın kurban bayramında kullanımını sağlamayı hedefliyoruz dedi.
Rize’yi, bölgenin en önemli hayvan ticaret noktalarından biri haline getirecek, Veteriner Müdürlüğünün 7 bloktan oluşacak toplam inşaat alanı 30.000 metrekare olan hayvan pazarı proje çalışmalarının hızla devam ettiğini söyleyen Belediye Başkanı Kasap, İnşaat ile ilgili yetkililerden bilgi aldı.
Kurban pazarının Rize için önemine de vurgu yapan Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, “5 bin hayvan kapasiteli Kurban Pazarı çalışmamızın yüzde 54’lük kısmını tamamladık. Bu yılın kurban bayramında kullanımını sağlamayı hedefliyoruz. Her yıl kurban bayramlarında Pazar yeri kurmak için 1 milyon TL civarında bir bedelle hazırladığımız Pazar alanlarının tasarruf ederek kalıcı hale getirilmesini sağlıyoruz. Bir taraftan da şehrimizin o kurban pazarı hengamesinden de kurtulmuş olmasını sağlayacağız. Ayrıca kırsal alanda yaşayan ancak kışları şehre yerleştikleri için hayvanlarını bakamayan vatandaşlarımız için de hayvanlarını muhafaza edebilecekleri bir mekan oluşturuyoruz.” dedi.


Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:Y u k a r ı