Sedat Peker;" Recep Tayyip
   
Erkeklerde kısırlık beyinde
 
Ayder Haşimoğlu Otel / Ramazan
RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
Galeri Muzaffer
Fener Nakliyat Tufan Rakıcı
Neşe Çay Sedat Abanoz
Mete Şirketler Grubu Saffet Mete

Haberi Ajanstan Alın
ANKET
    RİZE'DE SORUN OLARAK NEYİ GÖRÜYORSUNUZ?

Haberi Ajanstan Alın
  FİKSTÜRLER
NAMAZ VAKTİ

EN ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU

ARŞİV

Haziran 2018 (94)
Mayıs 2018 (118)
Nisan 2018 (146)
Mart 2018 (163)
Şubat 2018 (141)
Ocak 2018 (157)

» » BAŞKAN KASAP’TAN MUHTARLARLA İSTİŞARE TOPLANTISI

BAŞKAN KASAP’TAN MUHTARLARLA İSTİŞARE TOPLANTISI

/
Yazar: Selim
/
Yayınlanma Tarihi: 9-05-2018, 10:27
  • Beğenmedim
  • 0
  • Beğendim


BAŞKAN KASAP’TAN MUHTARLARLA İSTİŞARE TOPLANTISIRize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap mahallelerin sorunlarını daha yakından takip edebilmek adına Rize Merkeze bağlı muhtarlarla kahvaltıya bir araya geldi.

Düzenli aralıkla “Mahalle Muhtarları İstişare toplantısı” gerçekleştiren Başkan Kasap, Yakamoz Restorant toplantı salonunda muhtarlarla buluştu.Toplantıya katılan mahalle muhtarları sorumlu oldukları mahallelerle ilgili eksikliklerin giderilmesi için Başkan Kasap'a taleplerini iletti.

Toplantı salonunda konuşan Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, “Rize’nin daha iyi bir kent olması için halkımızla el ele vererek çalışmaya gayret gösteriyoruz. Bu anlamda düzenli aralıklarla çeşitli meslek ya da sivil toplum kuruluşları ve temsilcileriyle bir araya geliyoruz. Bugünde birlikte güzel çalışmalara imza attığımız muhtarlarımızla bir aradayız. Rize'nin mahallelerine daha güzel hizmet verebilmek için sürekli mahalle muhtarlarımız ile irtibat içerisinde olmayı göz önünde tutuyoruz. Buraya gelen bütün muhtarlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.Başkan Yardımcıları Saffet Kopuz ve Coşkun Yeğen ile beraber muhtarlarla görüşen Başkan Kasap, sorunların çözümü için toplantıda istişare edilen konuların imkanlar ölçüsünde çözüme kavuşturulması için Başkan Yardımcılarına bilgiler aktardı.

Toplantıya katılan mahalle muhtarları Başkan Kasap'a kendilerine göstermiş olduğu yakın ilgi ve mahallelerinde yapılan çalışmalar için teşekkür ettiler.


Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:Y u k a r ı