TAZİYE - Temek Kotil'in Babası
 
Ayvayı Yediniz mi ?
 
Rize Havalimanı'nın Açılış
 
Rizeli Sanatcı Erol Evgin'den
 
Sık tuvalete gitme, psikolojik
 
Bayim Olur musun Franchising
 
Cam filmlerine limit geliyor
 
Bu minibüste para geçmiyor
 

Haberi Ajanstan Alın
Haberi Ajanstan Alın
ANKET
    RİZE'DE SORUN OLARAK NEYİ GÖRÜYORSUNUZ?

Haberi Ajanstan Alın
  FİKSTÜRLER
NAMAZ VAKTİ

EN ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU

ARŞİV

Kasım 2017 (111)
Ekim 2017 (167)
Eylül 2017 (138)
Ağustos 2017 (139)
Temmuz 2017 (133)
Haziran 2017 (165)

» » TCG Kilimli Rize Limanında...

TCG Kilimli Rize Limanında...

Kategori: RİZE HABER
/
Yazar: Selim
/
Yayınlanma Tarihi: 29-06-2015, 13:52
  • Beğenmedim
  • 0
  • Beğendim

TCG Kilimli Rize Limanında...

TCG Kilimli Rize Limanında...

 

Deniz Kuvvetleri Komutanlığına bağlı "TCG Kilimli" isimli askeri gemi personelinden Rize Belediye Başkan Vekili Sultan Yılmaz'a ziyaret.

 

Deniz Kuvvetleri Komutanlığına bağlı "TCG Kilimli" isimli askeri gemi Rize'li vatandaşların ziyaretine açık olmak üzere, Rize limanına bağlı olarak ziyarete açık bekletiliyor.

Rize limanında bir günlüğüne  ziyarete açık olan askeri gemide görevli gemi komutanı  Dnz. Kd. Yüzb. İlker Albayrak  ve gemi personeli ilimize yapmış oldukları ziyaret çerçevesinde, Rize Belediye Başkan Vekili Sultan Yılmaz'ı makamında ziyaret ettiler.

 

Sohbet havasında geçen ziyarette "TCG Kilimli" isimli askeri gemi komutanı İlker Albayrak: "Tamamen Türk yapımı tam donanıma sahip askeri geminin 29 Haziran 2015 Pazartesi günü (  bugün )  itibari ile Rize limanında halkın ziyaretine açık olarak bağlı olduğunu, askeri  gemimizi gezmek isteyen vatandaşların saat 16.30'a kadar ziyaret edebileceklerini söyledi. Bir gün süreyle ziyarete açık olan askeri gemi salı günü Rize limanından ayrılacak" dedi.

 

Misafirleri makamında karşılayan Rize Belediyesi Başkan Vekili Sultan Yılmaz, Askeri geminin ilimize yapmış olduğu ziyaretten memnun olduğunu belirterek, "TCG Kilimli" isimli askeri gemi Rizeli hemşerilerimizin ziyaretine açık şekilde Rize limanında bağlı bulunmaktadır. Oldukça son teknoloji ile donanımlı askeri gemimize halkımızı bekliyoruz" dedi.

Ziyaret sonunda misafirlere Başkan Vekili Sultan Yılmaz tarafından hediye takdim edilerek ziyaret karşılıklı hediyeleşme ile son buldu.

dle


Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:Y u k a r ı