TAZİYE - Temek Kotil'in Babası
 
Ayvayı Yediniz mi ?
 
Rize Havalimanı'nın Açılış
 
Rizeli Sanatcı Erol Evgin'den
 
Sık tuvalete gitme, psikolojik
 
Bayim Olur musun Franchising
 
Cam filmlerine limit geliyor
 
Bu minibüste para geçmiyor
 

Haberi Ajanstan Alın
Haberi Ajanstan Alın
ANKET
    RİZE'DE SORUN OLARAK NEYİ GÖRÜYORSUNUZ?

Haberi Ajanstan Alın
  FİKSTÜRLER
NAMAZ VAKTİ

EN ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU

ARŞİV

Kasım 2017 (111)
Ekim 2017 (167)
Eylül 2017 (138)
Ağustos 2017 (139)
Temmuz 2017 (133)
Haziran 2017 (165)

» » SAVAŞ GEMİSİ RİZE’DE

SAVAŞ GEMİSİ RİZE’DE

Kategori: RİZE HABER
/
Yazar: Selim
/
Yayınlanma Tarihi: 28-10-2014, 14:29
  • Beğenmedim
  • 0
  • Beğendim

SAVAŞ GEMİSİ RİZE’DE

 

SAVAŞ GEMİSİ RİZE’DE

Vali Ersin Yazıcı, TCG Salih Reis (F-246) Savaş Gemisi Komutanı Deniz Kurmay Albay Levent Bingöl ve Başçarkçı Deniz Yüzbaşı Serkan Coşkunkan’ı makamında kabul etti.

Ziyarette bir konuşma yapan TCG Salih Reis Savaş Gemisi Komutanı Deniz Kurmay Albay Levent Bingöl  , “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Rize’de olmaktan çok mutluyuz. Sayın Valimize bizleri kabul ettikleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Deniz Kuvvetlerinin önemli kahramanlıklar göstermiş birimler olduğunu belirten Vali Yazıcı , “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında ilimize gelen TCG Salih Reis Savaş Gemisi Komutanı Deniz Kurmay Albay Levent Bingöl ve beraberindekileri Rize’de görmekten son derece mutluyum ”dedi.

 Vali Yazıcı bu tür ziyaretleri anlamlı bulduğunu ifade ederek, “Hem sizlerin kentle bütünleşmesi ve limanla buluşması hem de deniz kuvvetlerimizin böylesi hem bizim için değerli ve önemli bir deniz gücünün Rize ile buluşması adına çok büyük mutluluk duyuyorum” dedi.

 İcra ettikleri görevi de uluslararası önem taşıyan ve Türkiye’nin bu noktadaki duyarlılığını ve sorumluluğunu yansıtan bir görev olduğunu dile getiren Vali Ersin Yazıcı, Gemi Komutanı Deniz Kurmay Albay Levent Bingöl ’e görevinde başarılar diledi.

Rize Limanı'na demir atan geminin, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında 28-30 Ekim 2014 tarihlerinde iki gün boyunca 14.00-17.00 saatleri arasında halkın ziyaretine açık tutulacağı öğrenildi.

TCG Salih Reis Savaş Gemisi Komutanı Deniz Kurmay Albay Levent Bingöl, geminin teknik donanımı hakkında bilgi vererek şöyle konuştu; “ TCG Salih Reis (F-246), Türk Deniz Kuvvetleri'nin Barbaros sınıfı firkateynlerinden biridir. 1997 yılında denize indirilen ve 1998 yılında hizmete giren TCG Salih Reis (F-246), 118 metre uzunluktadır. Firkateynden 24 subay, 100 astsubay, 8 uzman erbaş, 61 erbaş/er görev yapmaktadır.”

dle


Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:Y u k a r ı