Fakir - Elektrikli ev Aletleri
AŞKINIZI FAKİR İLE TAÇLANDIRIN
Karaca “Her şey Tamam Evlilik
Mutfaklarda Bir İlk, Fakir’den
Kanal İstanbul'un Güzergahı
SİNÜZİT DEYİP GEÇMEYİN
Sahibinden Kiralık Daire
Mutlu Yıllar.. Avukat Mehmet
Yeni Yılınız Kutlu Olsun... Ali

Haberi Ajanstan Alın
Haberi Ajanstan Alın
ANKET
    RİZE'DE SORUN OLARAK NEYİ GÖRÜYORSUNUZ?

Haberi Ajanstan Alın
  FİKSTÜRLER
NAMAZ VAKTİ

EN ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU

ARŞİV

Şubat 2018 (84)
Ocak 2018 (157)
Aralık 2017 (140)
Kasım 2017 (156)
Ekim 2017 (167)
Eylül 2017 (137)

» » Baba 2'nci kattan düşürdüğü bebeğinin peşinden atladı

Baba 2'nci kattan düşürdüğü bebeğinin peşinden atladı

Kategori: RİZE HABER
/
Yazar: Selim
/
Yayınlanma Tarihi: 20-04-2016, 10:17
  • Beğenmedim
  • 0
  • Beğendim
Baba 2'nci kattan düşürdüğü bebeğinin peşinden atladı

Baba 2'nci kattan düşürdüğü bebeğinin peşinden atladı

 

- Samsun'da ishal teşhisiyle hastaneye kaldırılan 15 aylık bebeğini severken hastanenin 2'nci katının penceresinden düşüren baba, çocuğunun peşinden atladı
- Olayda, 15 aylık bebek ağır yaralanırken baba ise yara almadan kurtuldu

 Samsun'da ishal teşhisiyle hastaneye kaldırılan 15 aylık bebeği severken hastanenin 2'nci katının penceresinden düşüren baba, çocuğunun peşinden atladı.

 

Baba 2'nci kattan düşürdüğü bebeğinin peşinden atladı

 

Alınan bilgiye göre, anne Özlem Deniz, 15 aylık kızı Yağmur Deniz'i rahatsızlanınca Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'ne götürdü. Doktorlar tarafından muayene edilen ve ishal teşhisi konulan bebek, hastanenin 2'nci katındaki Süt Çocuk Servisi'ne yatırıldı.

Çocuğunun hastaneye yatırıldığını öğrenen baba Ünal Deniz, kızının yanına geldi. Daha sonra baba, çocuğunu kucağına alıp severken cam kenarına yaklaştı ve çocuğunu 2'nci kattaki pencereden beton zemine düşürdü. Çocuğunun düştüğünü gören baba da panikle bebeğin peşinden aşağıya atladı. 

 

Baba 2'nci kattan düşürdüğü bebeğinin peşinden atladı

 

Ağır yaralanan bebek, hastane personelince yapılan ilk müdahalenin ardından Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Durumu ciddi olan 15 aylık bebek, daha sonra Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne sevk edildi. 

Baba ise olaydan yara almadan kurtuldu. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 

Babasının kucağından beton zemine düşen bebek
- Samsun'da tedavi için götürüldüğü hastanenin ikinci katında babasının kucağındayken pencereden düşen ve peşinden babasının da atlattığı 15 aylık Yağmur Kevser Deniz'in hayati tehlikesi sürüyor

amsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde ishal tedavisi olurken babasının kucağından 2 kat aşağıya beton zemine düşen 15 aylık Yağmur Kevser Deniz'in sağlık durumu ciddiyetini koruyor.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Hastanesi Başhekimliği, tedavisi süren Yağmur bebeğin durumu hakkında yazılı açıklama yaptı.

Bebeğin hayati durumunun ciddiyetini koruduğu belirtilen açıklamada, "Hasta solunum cihazına bağlı bir şekilde uyutularak takip ve tedavisi devam etmektedir. Hayati tehlikesi devam eden hastanın Çocuk Yoğun Bakım ünitemizde ilgili diğer bölüm ve disiplinler tarafından izlenimi yakından takip edilmektedir." ifadesine yer verildi.

Samsun'da ishal teşhisiyle Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesine kaldırılan 15 aylık Yağmur bebeği babası kucağında severken hastanenin 2. katından düşürmüş, baba da çocuğunun peşinden atlamıştı. Ağır yaralanan bebeğe ilk müdahale hastane personeli tarafından yapıldıktan sonra Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edilmiş, daha sonra durumu ciddi olan Yağmur bebek, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Hastanesine kaldırılmıştı. Baba ise olaydan yara almadan kurtulmuştu. 


Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:Y u k a r ı