Başakla Selfiye Ceza Yağdı!
Şırdanın maskotunu yaptılar
İnternet Aşkı Son Buldu!..
Son yaylacılar da döndü
 
YENİ FIESTA: DAHA ÇOK DUYGU,
 
TAZİYE - Temek Kotil'in Babası
 
Ayvayı Yediniz mi ?
 
Rizeli Sanatcı Erol Evgin'den
 

Haberi Ajanstan Alın
Haberi Ajanstan Alın
ANKET
    RİZE'DE SORUN OLARAK NEYİ GÖRÜYORSUNUZ?

Haberi Ajanstan Alın
  FİKSTÜRLER
NAMAZ VAKTİ

EN ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU

ARŞİV

Aralık 2017 (54)
Kasım 2017 (156)
Ekim 2017 (167)
Eylül 2017 (137)
Ağustos 2017 (138)
Temmuz 2017 (132)

» » ŞEHİR MERKEZİNE YAKIN BARINAKLAR YIKILIYOR‏

ŞEHİR MERKEZİNE YAKIN BARINAKLAR YIKILIYOR‏

Kategori: RİZE HABER
/
Yazar: Selim
/
Yayınlanma Tarihi: 17-08-2016, 11:47
  • Beğenmedim
  • 0
  • Beğendim

Rize Belediyesi Zabıta ve Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından şehir merkezinde inşa edilen izinsiz hayvan barınaklarına yönelik operasyon düzenlendi.

 

ŞEHİR MERKEZİNE YAKIN BARINAKLAR YIKILIYOR‏

 

 Rize’de şehir merkezinde izinsiz olarak vatandaşlar tarafından yapılan ve sivrisineklerin çoğalmasında önemli ölçüde rolü olan hayvan barınakları Rize Belediyesi tarafından ortadan kaldırılıyor.

Vatandaşlarında şikâyeti üzerine tespit edilen 14 hayvan barınağı Rize Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yıkıldı. Şehir merkezi çevresinde izinsiz olarak yapılan ve büyük baş hayvanların yetiştirildiği ahırların tespit edilmesi ile ahır sahiplerinin uyarılmalarının ardından yıkım gerçekleşti.

 

ŞEHİR MERKEZİNE YAKIN BARINAKLAR YIKILIYOR‏

 

     Zabıta Müdürlüğünce 15 gün önceden kendilerine tebligat yapıldığı ancak barınak sahiplerinin bu uyarıları dikkate almaması üzerine yıkım yapıldığı belirtildi. Hayvan sahipleri ise Belediyenin kendilerine modern bir hayvan bakım yeri yapmasını istedikleri belirtildi.

     Hayvan barınaklarının Atmeydanı ve Gülbahar mahallesinde bulunduğu tespit edilecek yerlerin yıkımının yapılacağı belirtildi.

 

ŞEHİR MERKEZİNE YAKIN BARINAKLAR YIKILIYOR‏

 


  1. barınakları yıkın. vatandaş oradan milyonları götürüyordur. Adamlar yolun yarısını alır ses çıkaran yok. dükkanına bakarsın içerde mal yok bütün mallar yola dizilir ona ses yok. bakarsın 1 günde trilyonluk alana dükkan kurarlar kimse ses çıkarmaz ama gel görkü sadece süt ve yağ için uğraşanların ekmek tekneleri hemen yıkılır. Adalet be adalet el insaf az da olsa adalet.

Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:Y u k a r ı