Samsung, 'Rize' İçin Marka
 
Karadeniz’in mistik ağacı
 
GÖZLERİNDEKİ 6 ÖNEMLİ TEHLİKEYE
 
Kadına Şiddet Bir Halk Sağlığı
 
Sosyal medya ilginiz, aile
 
KULAKTAN GELEN AKINTIYA DİKKAT!
  
Fakir Hausgeräte Kahve Dual Pro
 
Sedat Peker Şikayet Etti Adını
 

Haberi Ajanstan Alın
ANKET
    RİZE'DE SORUN OLARAK NEYİ GÖRÜYORSUNUZ?

Haberi Ajanstan Alın
  AKILLI KUTU
NAMAZ VAKTİ

EN ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU

ARŞİV

Aralık 2018 (76)
Kasım 2018 (177)
Ekim 2018 (137)
Eylül 2018 (120)
Ağustos 2018 (126)
Temmuz 2018 (111)

» » Rizespor Taraftarın Yolunu Gözlüyor

Rizespor Taraftarın Yolunu Gözlüyor

/
Yazar: Selim
/
Yayınlanma Tarihi: 17-04-2018, 11:35
  • Beğenmedim
  • 0
  • Beğendim

Sıra Taraftarda!


Sezon başından beri bir türlü istediği taraftar desteğini alamayan yeşil – mavili takımda hafta sonu kendi sahasında oynayacağı Akın Çorap Giresunspor maçında taraftarlarını maça bekliyor.
Çaykur Rizespor yönetim kurulu üyesi ve taraftarlardan sorumlu yönetici İbrahim Tali, Giresunspor maçı öncesi verdiği mesajla ;” Yeşil – mavi bayrağını kapan maça gelsin. Artık evde oturma dönemi geçti, bu sezon belki de şampiyonluk turu atacağımız bir maça çıkacağız. Bundan önce maça gelen taraftarlarımız ayrı tutuyorum, onların hepsine teşekkür ediyoruz ama bir de çeşitli nedenlerden dolayı yıl boyu şehrin takımına destek olmayan yani maça gelmeyen taraftarlarımıza sesleniyorum. Artık sandıktan bayraklarınızı çıkartın ve yeşil – mavi formayı giyin, tüm Rizeliler bu önemli maça gelsin” dedi.
Rizespor İçin
Sezon başında Hasan Kemal Yardımcı başkanlığında göreve geldiklerini ve tüm yönetim kurulu arkadaşları ile birlikte mesailerini Rizespor’a ayırdıklarının altını çizen Tali;” Başkanımız Kemal Yardımcı önderliğinde gece gündüz her şeyimizi Rizespor’un yeniden Süper lige çıkması yönünde çalıştık. Gelinen noktada bu başarının oluşmasında başta yönetim olmak üzere, teknik kadro, futbolcular, basın ve cefakâr taraftarlarımızın gayretlerinin büyük katkısı oldu. Maça gelmeyen Rize halkının da bu öz veriye karşılık takımlarına destek olma zamanı. Rizespor ve Rize şehri için herkesi Giresunspor maçına davet ediyoruz” ifadesini kullandı.
AJANS53.COM ÖZEL
YASAL UYARI: BU HABER AJANS53.COM TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILMAZ


Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:Y u k a r ı