Şimdi Rize'de Budget Zamanı!...
 
Mustafa Saymak Ligde Saydıracak!
  
Kibarca Geri Çevirdi!
 
Çay tarlasına yuvarlanan
 
Yalı Cafe & Restaurant'tan
 
HURŞİT KASAPOĞULLARI PERSONEL
 
Vedat Muriqi’in Babalık Sevinci
 
Borçlulara Yapılandırma
 

Haberi Ajanstan Alın
ANKET
  RİZE'DE SORUN OLARAK NEYİ GÖRÜYORSUNUZ?

Haberi Ajanstan Alın
  FİKSTÜRLER
NAMAZ VAKTİ

EN ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU

ARŞİV

Temmuz 2018 (81)
Haziran 2018 (112)
Mayıs 2018 (118)
Nisan 2018 (146)
Mart 2018 (162)
Şubat 2018 (141)

» » Rizespor Süper Ligde Kasaba Takımını Model Olarak Seçti

Rizespor Süper Ligde Kasaba Takımını Model Olarak Seçti

/
Yazar: Selim
/
Yayınlanma Tarihi: 4-07-2018, 10:18
 • Beğenmedim
 • 0
 • Beğendim

Rize’ye Akhisar Modeli


 

Çaykur Rizespor kulüp Başkanı Hasan Kemal Yardımcı, kısıtlı olanaklar altında son 6 sezondur Süper ligde başarılı olan ve geçen sezon Türkiye Kupasını müzesine getiren Ege temsilcisi Akhisar Belediye’nin önemli işlere sessiz ve derinden imza attığına dikkat çekerek, kendilerinin de bu takımı rol model almaları gerektiğini söyledi.

Akhisar Belediye takımının bu işi yıllardır iyi yaptıklarını hatırlatan Başkan Yardımcı;” Rizespor, Akhisar takımının becerdiğini becerebilir. Sistemini kuracaksın, düzenini kuracaksın. Bizim her türlü imkanımız var ama eksiklik çekiyoruz. Rizespor her zaman beni bulamaz, onun içindir ki bu ligden düşmeyeceksin, bu takım yaşaması için düşürmeyeceksin. Akhisar takımı bu işi yıllardır nasıl başarıyorsa bizim de aynı modele geçmemiz gerekir, bu modeli camia olarak tartışmamız lazım”

Telefonla Bu İş Olmaz!

Çaykur Rizespor kulüp Başkanı Hasan Kemal Yardımcı, transfer döneminde günde yüzlerce telefonuna mesaj geldiğine vurgu yaparak “ bu iş telefonla olmaz, beni arayanları Rize’ye davet ediyorum. Transfer görüşmelerimizin hepsi Rize’de transfer komitemizin önünde yapılıyor. Biz kimseye yok demiyoruz, en azından bugün olmazsa yarına randevu veriyoruz ama bu işler telefonda oyucunun fotoğrafını atmakla olmaz onun içindir ki eğer ciddiysen Rize’ye geleceksin, evrakların tam olacak, benim başkanlığımda sakat iş olmaz” dedi.

AJANS53.COM ÖZEL

YASAL UYARI: BU HABER AJANS53.COM TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILMAZ


 1. Sağlam adamın sakat işi olmaz .kolay gelsın

  • try
  • 4 Temmuz 2018 16:53
   • Beğenmedim
   • 0
   • Beğendim

  Bu haber için böyle başlık olurmu. Aşağıladığınız kasaba akımı türkiye kupası şampiyonu ve süper ligde her yıl başarılı olmuş bir takımdır.Rizesporun bu takımı model almasıda son derece normaldir normal olmayan sizin haberi yapış biçiminizdir

Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:Y u k a r ı