Hastalık Hastalığından
SONBAHARDA KAPIYI ÇALAN 10
BİLİNÇSİZ AĞIR SPOR FITIK EDİYOR!
ANNE SÜTÜNÜN 8 MUCİZEVİ FAYDASI
MEME KANSERİNDEN KORUNMANIN 9
TIRNAK BATMASINI ÖNLEMEK İÇİN 7
Sonbaharda Göz Alerjilerine
10 soruda prostat

Haberi Ajanstan Alın
ANKET
    RİZE'DE SORUN OLARAK NEYİ GÖRÜYORSUNUZ?

Haberi Ajanstan Alın
  FİKSTÜRLER
NAMAZ VAKTİ

EN ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU

ARŞİV

Ekim 2018 (69)
Eylül 2018 (120)
Ağustos 2018 (126)
Temmuz 2018 (111)
Haziran 2018 (112)
Mayıs 2018 (118)

» » Başkan Kartal, Rizespor'un Kurtuluşunu Açıkladı

Başkan Kartal, Rizespor'un Kurtuluşunu Açıkladı

/
Yazar: Selim
/
Yayınlanma Tarihi: 3-10-2018, 11:17
  • Beğenmedim
  • 0
  • Beğendim

KARTAL;” Daha İyi Olacağız” 

Çaykur Rizespor kulüp Başkanı Hasan Kartal, bundan sonra önlerinde uzun bir yol olduğunu belirterek; “ Önce sistemi iyi kuracağız ve o sistem üzerine Rizespor’un geleceği çok daha iyi olacak” dedi.Fener Galibiyeti İle Bu İş Bitmiyor

Başkan Kartal, sportif başarının güzel bir şey olduğunu ancak Fenerbahçe takımını yenerek biz bu işi başardık demek olmadığını altını çizerek ;” Daha önümüze o kadar yol var ki, bu yollardan biz giderken, çok daha iyi gitmemiz gerekiyor, hedefimiz üst sıralar ama ekonomik olarak Rizespor’u önce sağlam zemine oturtup, kendi kendini idari edecek duruma getirmemiz şart. İnşallah sistemi iyi kuracağız ve bundan sonra Rizespor’un geleceği çok daha iyi olacak. Daha önce Başkanlığını yaptığım Etimesgut Belediyespor’da olduğu gibi kulüp yöneticilerinin kendi şirketleri gibi yönetmesi, yöneticilerin risk altına girmesi, yöneticilerin yanlış yaptıkları zaman onun sorumluğu altında olması bunları bir şekilde şirket ve dernek tüzük maddesine koyabilirsek, ileri ki yıllarda Rizespor’un menfaatini olacaktır diye düşünüyorum. Yani biraz daha açmam gerekiyorsa borçlardan Başkan ve yöneticilerin sorumlu olması, bu tip şeyleri koymayı düşünüyorum, ama koyabilirmiyim ? Koyamazmıyım? Bilmiyorum. Tabi bu maddeleri hayata geçirebilirsek, Rizespor’da kurtulur” dedi.

Ha 2 Metrede Boğuldun Ha 100 Metrede Boğuldun

Çaykur Rizespor’un borcu, diğer kulüplere bakıldığı zaman fazla bir borç olarak gözükmese de hiçbir zaman o kulüplerin borcunu örnek almamak gerekiyor diyen Başkan Kartal;” Ekonomik bir sıkıntı var tabi, Rizespor’un da borcu var. Netice de biz bir kulüp yöneticisiyiz ve bu işi bir şekilde çözmek zorundayız. Diğer kulüplerin borcuna baktığınız zaman borç fazla bir borç olarak gözükmüyor ama hiçbir zaman o kulüpleri örnek almamak gerekiyor. Diğer takımlar derin yerde boğuluyor diye, sende 2 metrede boğulmanın bir anlamı yok. Boğulma boğulmadır, ha 2 metrede boğuldun ha 100 metrede boğulmuşsun. Bu bir şeyi değiştirmiyor. Onun için biz bu işi toparlamamız lazım ve borçlardan kurtulmamız gerekiyor” ifadesini kullandı.

Biz İyi Olacağız ve Başaracağız

Fenerbahçe maçında taraftarlara teşekkür eden Başkan Hasan Kartal, “ İnşallah böyle devam eder, taraftar, bürokrat, yönetici, futbolcu hepsi entegre olması çok güzel. Sayın Valimiz, Belediye Başkanımız ve Bakanımız çok destek oldular. Hafta sonu oynayacağımız Kayserispor maçından rakip takımın iyi olması ve kötü gitmesi bizi ilgilendirmiyor. Biz iyi olacağız ve kazanacağız. “ dedi.

AJANS53.COM ÖZEL

YASAL UYARI: BU HABER AJANS53.COM TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILMAZ


Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:Y u k a r ı