Kategori > RİZESPOR HABERLERİ > Transferde İki İsim Yola Çıktı!...

Transferde İki İsim Yola Çıktı!...


7-01-2018, 11:22. Yazar: Selim


Kosavalı Oyuncu Vedat Muriç Son Düzlükte!...

Çaykur Rizespor yönetimi sakatlık sonrası ameliyat olan yaklaşık 3 ay sahalardan uzak kalacak golcüleri Kweuke’nin yokluğunda alınacak forvet oyuncusu hakkında kararsız kaldı.

Transfer gündemine gelen birçok ismi ikiye indiren yeşil – mavili yönetimde gözler Balıkesirspor forması giyen Abdülkadir Özgen ve Gençlerbirliği’nin Kosavalı oyuncusu Vedat Muriç’e çevrildi.

Yönetimde yer alan bazı isimlerin 31 yalındaki tecrübeli golcü Abdülkadir Özgen’i bu ligi uzun süre iyi bildiği için tercih ettiği, diğer yöneticilerin ise Kosovalı genç oyuncu Vedat Muriç’in alınmasının daha faydalı olacağını söylediler.

Vedat Muriç konusunda önemli bir adım adan Çaykur Rizespor, bu oyuncuyu satın alma opsiyonu altında sezon sonuna kadar kiralamayı düşündüğü, bu futbolcu için görüşmeleri Başkan Vekili Hasan Kartal’ın yürüttüğü ve pazartesi günü bu transferi netleştireceğini seslendirildi.

Koray İndirim Yaptı

Çaykur Rizespor’un devre arası transferinde düşündüğü Osmanlısporlu Koray Altınay bundan önce istediği ücrette indirim yaparak yeniden yeşil – mavili formayı giymek istediğini söyledi.

1,5 yıllık garanti 550 bin Euro isteyen Koray Altınay, ayrıca sezon sonu şampiyon olunması halinde başarı ödülü sözleşmesine yazılmasını istediği, oyuncunun bu teklifini düşünen yönetimin kararını bir iki gün içinde vererek bu transferde son noktayı koyacağı seslendirildi.

AJANS53.COM ÖZEL
YASAL UYARI: BU HABER AJANS53.COM TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILMAZ

Geri Dön