Kategori > RİZESPOR HABERLERİ / POPÜLER HABERLER > Rizespor'un Kongresi Pek Çok Şeye Gebe!...

Rizespor'un Kongresi Pek Çok Şeye Gebe!...


8-11-2018, 12:14. Yazar: Selim 

Kongrenin Bir Kez Daha Ertelenmesi Gündemde!

Çaykur Rizespor’da gözler A.Ş nin genel kurul tarihi olan 10 Kasım Cumartesi gününe çevrilirken, tarihi kongre öncesi bir tarafta sessizlik var diğer tarafta ise kongrenin ileri bir tarihe erteleme isteği olduğu gelen bilgiler arasında yer alıyor..


Geçtiğimiz sezon başında Çaykur Rizespor Başkanlık görevini Metin Kalkavan’dan devir alan Hasan Kemal Yardımcı’nın ani bir karar ile bu görevi Başkan vekili Hasan Kartal’a devir etmesi ardından ilk kez yapılacak olan kongrede mevcut Hasan Kemal Yardımcı başkanlığı döneminde yönetime giren birçok ismin yeni yapılacak olan kongrede yer almayacakları seslendirildi.

Kartal, Kimleri Alacak?

Cumartesi günü yapılacak olan hem A.Ş nin hem de derneğin olağan genel kongresinde taşların yerinden oynayacağı, bu kongrede birçok ismin yeni yönetime girmek istemediği öngörülüyor. Geçtiğimiz aylarda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yaptığı görüşme sonrası görev emri alan Çaykur Rizespor Başkanı Başkan Hasan Kartal, yeni yönetime hangi isimleri alacağı ise şimdiden çok merak ediliyor. Başkan Kartal, başta Ankara olmak üzere İstanbul’da iş hayatını sürdüren bazı iş adamları yeni yönetime alacağı, Rize kanadından da bazı yeni isimlerle yola devam edeceği seslendirildi.

İki Başkan İzmir’de Bir Araya Geldi!

Öte yandan hafta başı İzmir’de oynanan Göztepe – Çaykur Rizespor maçında uzun bir zaman sonra iki eski başkan bir araya geldi.

Bodrum’dan karayolu ise İzmir’e gelen eski Başkan Hasan Kemal Yardımcı ile Başkan Hasan Kartal maç öncesi bir araya gelerek kısa bir durum değerlendirmesi yaptıkları öğrenildi.

Başkanlığı bırakması ardından ilk kez Rizespor’un maçını stattan takip eden eski başkan Yardımcı, maç sonu alınan skor sonrası bir hayli üzgün olduğu gözlendi.

Metin Kalkavan Gelecek mi?

Öte yandan 10 Kasım günü yapılacak olan kongreye eski Başkan Metin Kalkavan'ın Rize'ye gelerek kongre'de bir konuşma yapacağı seslendirildi..

AJANS53.COM ÖZEL

YASAL UYARI: BU HABER AJANS53.COM TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILMAZ


Geri Dön