Eşsiz Lezzetin Yeni Adresi Hayal
 
Belediye Esnaf El Ele
 
Otobüste taciz iddiasına gözaltı
 
İSTANBULSPOR EFSANE FUTBOLCUSUNU
 
Tıka basa doyarak zayıflayın
 
Cevizin beyin üzerine etkileri
 
"Kedicik"lerin suç duyuruları
 
Vatandaş Tek ATM’den Yüzlerce
 

Haberi Ajanstan Alın
Haberi Ajanstan Alın
ANKET
    RİZE'DE SORUN OLARAK NEYİ GÖRÜYORSUNUZ?

Haberi Ajanstan Alın
  SPOR TOTO SÜPER LİG PUAN DURUMU
NAMAZ VAKTİ

EN ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU

ARŞİV

Ekim 2017 (86)
Eylül 2017 (138)
Ağustos 2017 (139)
Temmuz 2017 (133)
Haziran 2017 (165)
Mayıs 2017 (220)

» » » Ç.RİZESPOR'UN 2. DEVRE MAÇ TAKVİMİ VE SAATLERİ BELLİ OLDU

Ç.RİZESPOR'UN 2. DEVRE MAÇ TAKVİMİ VE SAATLERİ BELLİ OLDU

Kategori: SÜPER LİG / SPOR
/
Yazar: Selim
/
Yayınlanma Tarihi: 23-01-2015, 16:07
  • Beğenmedim
  • +2
  • Beğendim

TFF'den yapılan açıklamaya göre ikinci yarı maç programı şöyle:

 

Ç.RİZESPOR'UN 2. DEVRE MAÇ TAKVİMİ VE SAATLERİ BELLİ OLDU

 

- 18. Hafta:
30 Ocak Cuma:
19.00 Akhisar Belediyespor-Balıkesirspor (Manisa 19 Mayıs)
20.00 Trabzonspor-Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor (Hüseyin Avni
Aker)
31 Ocak Cumartesi:
13.30 Kasımpaşa-İstanbul Başakşehir (Recep Tayyip Erdoğan)
16.00 Gaziantepspor-Medicana Sivasspor (Kamil Ocak)
19.00 Kardemir Karabükspor-Fenerbahçe (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
1 Şubat Pazar:
13.00 Gençlerbirliği-Çaykur Rizespor (Ankara 19 Mayıs)
13.00 Torku Konyaspor-Eskişehirspor (Konya Büyükşehir)
16.00 Beşiktaş-Mersin İdmanyurdu (Osmanlı)
20.00 Galatasaray-Bursaspor (Türk Telekom Arena)

 

Ç.RİZESPOR'UN 2. DEVRE MAÇ TAKVİMİ VE SAATLERİ BELLİ OLDU

 

 

19. Hafta:
6 Şubat Cuma:
20.00 İstanbul Başakşehir-Kardemir Karabükspor (Başakşehir Fatih Terim)
7 Şubat Cumartesi:
13.30 Medicana Sivasspor-Akhisar Belediyespor (Sivas 4 Eylül)
16.00 Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor-Gaziantepspor (Büyükşehir
Belediyesi Kadir Has)
19.00 Fenerbahçe-Trabzonspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)
8 Şubat Pazar:
13.00 Mersin İdmanyurdu-Kasımpaşa (Tevfik Sırrı Gür)
13.00 Balıkesirspor-Torku Konyaspor (Balıkesir Atatürk)
16.00 Bursaspor-Gençlerbirliği (Bursa Atatürk)
19.00 Çaykur Rizespor-Beşiktaş (Yeni Rize Şehir)
9 Şubat Pazartesi:
20.00 Eskişehirspor-Galatasaray (Eskişehir Atatürk)

- 20. Hafta
14 Şubat Cumartesi:
13.30 Kardemir Karabükspor-Kasımpaşa (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
16.00 Akhisar Belediyespor-Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor
(Manisa 19 Mayıs)
19.00 Gaziantepspor-Fenerbahçe (Kamil Ocak)
15 Şubat Pazar:
13.00 Çaykur Rizespor-Mersin İdmanyurdu (Yeni Rize Şehir)
13.00 Torku Konyaspor-Medicana Sivasspor (Konya Büyükşehir)
16.00 Beşiktaş-Bursaspor (Atatürk Olimpiyat)
19.00 Trabzonspor-İstanbul Başakşehir (Hüseyin Avni Aker)
16 Şubat Pazartesi:
19.00 Gençlerbirliği-Eskişehirspor (Ankara 19 Mayıs)
20.00 Galatasaray-Balıkesirspor (Türk Telekom Arena)

- 21. Hafta
20 Şubat Cuma:
20.00 Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor-Torku Konyaspor
(Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
21 Şubat Cumartesi:
13.30 İstanbul Başakşehir-Gaziantepspor (Başakşehir Fatih Terim)
16.00 Bursaspor-Çaykur Rizespor (Bursa Atatürk)
19.00 Medicana Sivasspor-Galatasaray (Sivas 4 Eylül)
22 Şubat Pazar:
13.00 Balıkesirspor-Gençlerbirliği (Balıkesir Atatürk)
13.00 Mersin İdmanyurdu-Kardemir Karabükspor (Tevfik Sırrı Gür)
16.00 Kasımpaşa-Trabzonspor (Recep Tayyip Erdoğan)
19.00 Eskişehirspor-Beşiktaş (Eskişehir Atatürk)
23 Şubat Pazartesi:
20.00 Fenerbahçe-Akhisar Belediyespor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

- 22. Hafta
27 Şubat Cuma:
20.00 Galatasaray-Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor (Türk Telekom
Arena)
28 Şubat Cumartesi:
13.30 Gençlerbirliği-Medicana Sivasspor (Ankara 19 Mayıs)
16.00 Çaykur Rizespor-Eskişehirspor (Yeni Rize Şehir)
19.00 Torku Konyaspor-Fenerbahçe (Konya Büyükşehir)
1 Mart Pazar:
13.00 Akhisar Belediyespor-İstanbul Başakşehir (Manisa 19 Mayıs)
13.00 Gaziantepspor-Kasımpaşa (Kamil Ocak)
16.00 Bursaspor-Mersin İdmanyurdu (Bursa Atatürk)
19.00 Beşiktaş-Balıkesirspor (Osmanlı)
2 Mart Pazartesi:
20.00 Trabzonspor-Kardemir Karabükspor (Hüseyin Avni Aker)

- 23. Hafta
6 Mart Cuma:
20.00 Kasımpaşa-Akhisar Belediyespor (Recep Tayyip Erdoğan)
7 Mart Cumartesi:
13.30 Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor-Gençlerbirliği (Büyükşehir
Belediyesi Kadir Has)
16.00 Balıkesirspor-Çaykur Rizespor (Balıkesir Atatürk)
19.00 Eskişehirspor-Bursaspor (Eskişehir Atatürk)
8 Mart Pazar:
13.00 İstanbul Başakşehir-Torku Konyaspor (Başakşehir Fatih Terim)
16.00 Kardemir Karabükspor-Gaziantepspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
19.00 Fenerbahçe-Galatasaray (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)
9 Mart Pazartesi:
20.00 Medicana Sivasspor-Beşiktaş (Sivas 4 Eylül)
20.00 Mersin İdmanyurdu-Trabzonspor (Tevfik Sırrı Gür)

- 24. Hafta
13 Mart Cuma:
20.00 Bursaspor-Balıkesirspor (Bursa Atatürk)
20.00 Torku Konyaspor-Kasımpaşa (Konya Büyükşehir)
14 Mart Cumartesi:
13.30 Akhisar Belediyespor-Kardemir Karabükspor (Manisa 19 Mayıs)
16.00 Çaykur Rizespor-Medicana Sivasspor (Yeni Rize Şehir)
19.00 Galatasaray-İstanbul Başakşehir (Türk Telekom Arena)
15 Mart Pazar:
13.00 Eskişehirspor-Mersin İdmanyurdu (Eskişehir Atatürk)
16.00 Gaziantepspor-Trabzonspor (Kamil Ocak)
19.00 Gençlerbirliği-Fenerbahçe (Ankara 19 Mayıs)
16 Mart Pazartesi:
20.00 Beşiktaş-Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor (Atatürk Olimpiyat)

- 25. Hafta
20 Mart Cuma:
20.00 Kardemir Karabükspor-Torku Konyaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
20.00 Balıkesirspor-Eskişehirspor (Balıkesir Atatürk)
21 Mart Cumartesi:
13.30 Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor-Çaykur Rizespor (Kayseri
Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
13.30 Mersin İdmanyurdu-Gaziantepspor (Tevfik Sırrı Gür)
16.00 Medicana Sivasspor-Bursaspor (Sivas 4 Eylül)
19.00 Kasımpaşa-Galatasaray (Recep Tayyip Erdoğan)
22 Mart Pazar:
13.00 İstanbul Başakşehir-Gençlerbirliği (Başakşehir Fatih Terim)
16.00 Trabzonspor-Akhisar Belediyespor (Hüseyin Avni Aker)
19.00 Fenerbahçe-Beşiktaş (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

- 26. Hafta
4 Nisan Cumartesi:
13.30 Balıkesirspor-Mersin İdmanyurdu (Balıkesir Atatürk)
13.30 Gençlerbirliği-Kasımpaşa (Ankara 19 Mayıs)
16.00 Eskişehirspor-Medicana Sivasspor (Eskişehir Atatürk)
19.00 Beşiktaş-İstanbul Başakşehir (Atatürk Olimpiyat)
5 Nisan Pazar:
13.00 Bursaspor-Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor (Bursa Atatürk)
13.00 Akhisar Belediyespor-Gaziantepspor (Manisa 19 Mayıs)
16.00 Galatasaray-Kardemir Karabükspor (Türk Telekom Arena)
19.00 Torku Konyaspor-Trabzonspor (Konya Büyükşehir)
6 Nisan Pazartesi:
20.00 Çaykur Rizespor-Fenerbahçe (Yeni Rize Şehir)

- 27. Hafta
10 Nisan Cuma:
20.00 Gaziantepspor-Torku Konyaspor (Kamil Ocak)
11 Nisan Cumartesi:
13.30 Mersin İdmanyurdu-Akhisar Belediyespor (Tevfik Sırrı Gür)
16.00 Kardemir Karabükspor-Gençlerbirliği (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
19.00 Kasımpaşa-Beşiktaş (Recep Tayyip Erdoğan)
12 Nisan Pazar:
13.00 Medicana Sivasspor-Balıkesirspor (Sivas 4 Eylül)
13.00 Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor-Eskişehirspor (Kayseri
Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
16.00 İstanbul Başakşehir-Çaykur Rizespor (Başakşehir Fatih Terim)
19.00 Trabzonspor-Galatasaray (Hüseyin Avni Aker)
13 Nisan Pazartesi:
20.00 Fenerbahçe-Bursaspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

- 28. Hafta
17 Nisan Cuma:
20.00 Medicana Sivasspor-Mersin İdmanyurdu (Sivas 4 Eylül)
18 Nisan Cumartesi:
13.30 Torku Konyaspor-Akhisar Belediyespor (Konya Büyükşehir)
16.00 Çaykur Rizespor-Kasımpaşa (Yeni Rize Şehir)
19.00 Eskişehirspor-Fenerbahçe (Eskişehir Atatürk)
19 Nisan Pazar:
13.00 Bursaspor-İstanbul Başakşehir (Bursa Atatürk)
13.00 Balıkesirspor-Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor (Balıkesir
Atatürk)
16.00 Gençlerbirliği-Trabzonspor (Ankara 19 Mayıs)
19.00 Galatasaray-Gaziantepspor (Türk Telekom Arena)
20 Nisan Pazartesi:
20.00 Beşiktaş-Kardemir Karabükspor (Atatürk Olimpiyat)

- 29. Hafta
24 Nisan Cuma:
20.00 Akhisar Belediyespor-Galatasaray (Manisa 19 Mayıs)
25 Nisan Cumartesi:
13.30 İstanbul Başakşehir-Eskişehirspor (Başakşehir Fatih Terim)
16.00 Mersin İdmanyurdu-Torku Konyaspor (Tevfik Sırrı Gür)
19.00 Kardemir Karabükspor-Çaykur Rizespor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
19.00 Fenerbahçe-Balıkesirspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)
26 Nisan Pazar:
13.00 Kasımpaşa-Bursaspor (Recep Tayyip Erdoğan)
16.00 Gaziantepspor-Gençlerbirliği (Kamil Ocak)
19.00 Trabzonspor-Beşiktaş (Hüseyin Avni Aker)
27 Nisan Pazartesi:
20.00 Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor-Madicana Sivasspor
(Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

- 30. Hafta
1 Mayıs Cuma:
20.00 Eskişehirspor-Kasımpaşa (Eskişehir Atatürk)
2 Mayıs Cumartesi:
13.30 Gençlerbirliği-Akhisar Belediyespor (Ankara 19 Mayıs)
16.00 Bursaspor-Kardemir Karabükspor (Bursa Atatürk)
19.00 Beşiktaş-Gaziantepspor (Atatürk Olimpiyat)
3 Mayıs Pazar:
13.00 Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor-Mersin İdmanyurdu (Kayseri
Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
13.00 Balıkesirspor-İstanbul Başakşehir (Balıkesir Atatürk)
16.00 Çaykur Rizespor-Trabzonspor (Yeni Rize)
19.00 Medicana Sivasspor-Fenerbahçe (Sivas 4 Eylül)

4 Mayıs Pazartesi:
20.00 Galatasaray-Torku Konyaspor (Türk Telekom Arena)

- 31. Hafta
8 Mayıs Cuma:
20.00 Gaziantepspor-Çaykur Rizespor (Kamil Ocak)
9 Mayıs Cumartesi:
13.30 İstanbul Başakşehir-Medicana Sivasspor (Başakşehir Fatih Terim)
16.00 Torku Konyaspor-Gençlerbirliği (Konya Büyükşehir)
19.00 Mersin İdmanyurdu-Galatasaray (Tevfik Sırrı Gür)
10 Mayıs Pazar:
13.00 Kardemir Karabükspor-Eskişehirspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
16.00 Fenerbahçe-Suaat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor (Fenerbahçe
Şükrü Saracoğlu)
19.00 Trabzonspor-Bursaspor (Hüseyin Avni Aker)
11 Mayıs Pazartesi:
20.00 Kasımpaşa-Balıkesirspor (Recep Tayyip Erdoğan)
20.00 Akhisar Belediyespor-Beşiktaş (Manisa 19 Mayıs)

- 32. Hafta
15 Mayıs Cuma:
20.00 Mersin İdmanyurdu-Fenerbahçe (Tevfik Sırrı Gür)
16 Mayıs Cumartesi:
14.00 Çaykur Rizespor-Akhisar Belediyespor (Yeni Rize)
14.00 Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor-İstanbul Başakşehir
(Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
17.00 Balıkesirspor-Kardemir Karabükspor (Balıkesir Atatürk)
20.00 Galatasaray-Gençlerbirliği (Türk Telekom Arena)
17 Mayıs Pazar:
13.30 Medicana Sivasspor-Kasımpaşa (Sivas 4 Eylül)
16.00 Bursaspor-Gaziantepspor (Bursa Atatürk)
20.00 Beşiktaş-Torku Konyaspor (Atatürk Olimpiyat)
18 Mayıs Pazartesi:
20.00 Eskişehirspor-Trabzonspor (Eskişehir Atatürk)

- 33. Hafta
22 Mayıs Cuma:
20.00 Gençlerbirliği-Mersin İdmanyurdu (Ankara 19 Mayıs)
23 Mayıs Cumartesi:
14.00 Kasımpaşa-Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor (Recep Tayyip Erdoğan)
17.00 Kardemir Karabükspor-Medicana Sivasspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
20.00 İstanbul Başakşehir-Fenerbahçe (Başakşehir Fatih Terim)
24 Mayıs Pazar:
14.00 Torku Konyaspor-Çaykur Rizespor (Konya Büyükşehir)
14.00 Akhisar Belediyespor-Bursaspor (Manisa 19 Mayıs)
20.00 Galatasaray-Beşiktaş (Türk Telekom Arena)
25 Mayıs Pazartesi:
20.00 Gaziantepspor-Eskişehirspor (Kamil Ocak)
20.00 Trabzonspor-Balıkesirspor (Hüseyin Avni Aker)

34. HAFTA

Henüz açıklanmadı.

dle


  1. Rizesporumuzun birçok eksiği olmasına rağmen,içimden bir ses gs.'yı yeneceğimizi söylüyor.inşallah içimdeki ses doğru söylüyordur.Tüm Rizespor taraftarımıza sesleniyorum,aklımızdan hep galibiyeti geçirelim,gs.'yi yeneceğimizi düşünelim takıma pozitif enerji gönderelim.iyi düşünelim sonuçta güzel olsun

Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:



Y u k a r ı