YSK seçime girecek partileri
Zehiroğlu; " Batmış
İMEAK DTO’nun yeni Meclis
ALERJİ MEVSİMİ KAPIDA
Muharrem Usta'dan "Timsah
YOUTUBE'DAN MP3 VE MP4 NASIL
KULAK ÇINLAMANIZIN NEDENİ CEP
Sedat Peker Durmuyor!

Haberi Ajanstan Alın
ANKET
    RİZE'DE SORUN OLARAK NEYİ GÖRÜYORSUNUZ?

Haberi Ajanstan Alın
  FİKSTÜRLER
NAMAZ VAKTİ

EN ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU

ARŞİV

Nisan 2018 (109)
Mart 2018 (163)
Şubat 2018 (141)
Ocak 2018 (157)
Aralık 2017 (140)
Kasım 2017 (156)

» » » Denizde tekne üzerinde masa tenisi oynadılar

Denizde tekne üzerinde masa tenisi oynadılar

/
Yazar: Selim
/
Yayınlanma Tarihi: 6-04-2018, 12:46
  • Beğenmedim
  • 0
  • Beğendim
Denizde tekne üzerinde masa tenisi oynadılar

- Kastamonu'da, Bozkurt Belediyespor Masa Tenisi Takımı oyuncuları, "Dünya Herkes İçin Masa Tenisi Günü"ne dikkati çekmek amacıyla denize açıldıkları balıkçı teknesinde masa tenisi oynadı
Kastamonu'da, Bozkurt Belediyespor Masa Tenisi Takımı oyuncuları, Abana'dan Karadeniz'e açılarak teknede masa tenisi oynadı.

Şehit Ömer Şenel Balıkçı Barınağı'ndan balıkçı teknesiyle denize açılan Bozkurt Belediyespor Masa Tenisi Takımı antrenör ve sporcuları, açıkta demir atan teknenin üzerinde masa tenisi oynadı, daha sonra denize serilen ağları balıkçılarla birlikte topladı.

Takımın antrenörü Ufuk Gemicibaşı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, "6 Nisan Dünya Herkes İçin Masa Tenisi Günü"nün dünya genelinde çeşitli etkinliklerle kutlandığını söyledi.

Masa tenisinin her yerde oynanabilecek bir spor olduğunu belirten Gemicibaşı, "Bozkurt Belediyespor Masa Tenisi Takımı olarak, günümüzü herkesten farklı şekilde kutlamak istedik. Denize açılarak Karadeniz'e ağ attık, aynı zamanda da masa tenisi oynadık. Sporcularımızın büyük keyif aldığı etkinlikle masa tenisinin her yerde yapılabilecek bir spor olduğuna dikkati çekmek istedik." diye konuştu.

Gemicibaşı, farklı bir etkinlik yaptıklarına dikkati çekerek, "Bulunduğumuz bölgenin deniz varlığını ön plana çıkarmak, masa tenisinin hayatın her anında oynanabilecek bir spor olduğunu göstermek adına bu etkinliği organize ettik. Bunda da başarılı olduğumuza inanıyoruz." ifadesini kullandı.

Sporculardan Arda Erkan da denizde çok güzel bir etkinliğe imza attıklarını dile getirerek, heyecan yaşayıp eğlendiklerini kaydetti.


Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:Y u k a r ı