Rize'de yaylada kaybolan
 
Sedat Peker; 'Türkiye'ye Askeri
 
GECE YARISI İLE SABAH 6 ARASINDA
 
Rize'de elektrik akımına kapılan
 
Sedat Peker Yeniden Binlerce
 
Rize'de Maganda Kurşunu..!
 
Şimdi Rize'de Budget Zamanı!...
 
Mustafa Saymak Ligde Saydıracak!
  

Haberi Ajanstan Alın
ANKET
    RİZE'DE SORUN OLARAK NEYİ GÖRÜYORSUNUZ?

Haberi Ajanstan Alın
  FİKSTÜRLER
NAMAZ VAKTİ

EN ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU

ARŞİV

Ağustos 2018 (83)
Temmuz 2018 (111)
Haziran 2018 (112)
Mayıs 2018 (118)
Nisan 2018 (146)
Mart 2018 (162)

» » » Yaz Spor Okulları Açılıyor

Yaz Spor Okulları Açılıyor

/
Yazar: Selim
/
Yayınlanma Tarihi: 18-06-2015, 11:27
  • Beğenmedim
  • 0
  • Beğendim

Yaz Spor Okulları Açılıyor

 

Yaz Spor Okulları Açılıyor

 

Türk sporuna geleceğin elit sporcularını kazandırmak amacıyla 29 HAZİRAN 2015 tarihinde İl Müdürlüğümüzce İl Spor Merkezleri açılacaktır.

Görev, amaç ve sorumlulukları içerisinde yer alan sporu her yaştaki insanlara yayarak onlara sağlıklı bir yaşam sunmak, okulların tatile girmesi ile birlikte gençlerimizin ve çocuklarımızın boş zamanlarını değerlendirerek, onları zararlı alışkanlıklardan ve kahve köşelerinden koruyarak spor alışkanlığını kazandırmak, iyiyi kötüyü ayırt edebilecek sevgi ve saygı çerçevesi içerisinde geleceğine güvenle bakan bir nesil yetiştirmek ve aynı zamanda da yetenekli gençlerimizi tespit ederek Türk sporuna geleceğin elit sporcularını kazandırmak amacıyla Rize Vali Yardımcısı Turan YILMAZ ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa ÇELİK başkanlığında antrenörlerle toplantı düzenlendi.

Yaz spor okullarının çocukların spor yapması için bir şans olduğunu vurgulayan Rize Gençlik hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa ÇELİK, “Bu nedenle tüm gençlerimizi ve çocuklarımızı spora davet ediyoruz. Her yıl olduğu gibi bu yılda yaz tatilinde tüm gençlerimizi spor yapmaya çağırıyoruz ” dedi.

Yaz Spor okullarında açılacak branşlar. Atıcılık ve Avcılık, Atletizm, Badminton, Basketbol, Bedensel Engelliler, Bocce Bowling ve Dart, Boks, Cimnastik, Futbol, Gelişmekte Olan Spor Branşları (Rafting), Güreş, Halk Oyunları, Halter, Hentbol, İşitme Engelliler, Judo, Kano, Karate, Kick Boks, Kürek, Masa Tenisi, Muay Thai, Okçuluk, Özel Sporcular, Satranç, Taekwondo, Tenis, Voleybol, Wushu, Yelken, Yüzme.

Öte yandan Yaz Spor Okullarında uygulanacak olan spor dallarının tamamen ücretsiz olacağı, sadece yüzme ve futbol branşının aylık ücrete tabii olacağı belirtildi.

Açılış 29 Haziran 2015 tarihi saat 11:00 da Yenişehir Spor Salonunda gerçekleştirilecek.


Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:Y u k a r ı