Yeni Ford Focus, 20 Kasım'da
 
Ağız kokusuna 10 doğal çözüm
 
Kansızlığın Çaresi Meyve Suyu
 
Sağlık Alanında Yeni Düzenlemeler
 
"Balıkların yediği plastikler
 
Reçetesiz ilaca 2 bin lira ceza
 
Siyasi Parti Kulislerinde Yerel
FAKİR’DEN CUMHURİYET BAYRAMI’NA

Haberi Ajanstan Alın
ANKET
    RİZE'DE SORUN OLARAK NEYİ GÖRÜYORSUNUZ?

Haberi Ajanstan Alın
  AKILLI KUTU
NAMAZ VAKTİ

EN ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU

ARŞİV

Kasım 2018 (95)
Ekim 2018 (137)
Eylül 2018 (120)
Ağustos 2018 (126)
Temmuz 2018 (111)
Haziran 2018 (112)

» » » NEBİOĞLU 36 YILLIK TEMSİLCİLİĞİNE VEDA ETTİ

NEBİOĞLU 36 YILLIK TEMSİLCİLİĞİNE VEDA ETTİ

/
Yazar: Selim
/
Yayınlanma Tarihi: 22-11-2016, 16:37
  • Beğenmedim
  • 0
  • Beğendim

DUAYEN HENTBOLCU NEBİOĞLU 36 YILLIK TEMSİLCİLİĞİNE VEDA ETTİ

 

NEBİOĞLU 36 YILLIK TEMSİLCİLİĞİNE VEDA ETTİ

 

Rize’nin Efsane Hentbol Rize İl Temsilcisi, Emekli Eğitimci Fevzi Nebioğlu 36 yıldır âşık olduğu hentbol Rize İl Temsilciliği görevini noktaladı.

19802lı yıllardan bu zamana kadar Rize’de hentbol sporunu sevdiren, hentbolun Rize ve ilçelerinde yaygınlaşmasına öncülük eden ve emek veren, Rize’nin tanınmış emekli eğitimcilerinden ve hentbol hocalarından olan, Fevzi Nebioğlu ilerleyen yaşı nedeniyle kendi isteğiyle bu görevine noktayı koyduğunu açıkladı.

Hentbol sporuna onlarca profesyonel sporcu yetiştiren ve kazandıran Fevzi Nebioğlu’nun Türkiye genelinde bir rekor olan 36 yıllık Rize Hentbol il temsilciliği görevini bırakması nedeniyle, Rize gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik tarafından, Türk hentboluna ve Rize’deki hentbol sporuna eğitim hizmetleriyle birlikte kazandırmış olduğu maddi ve manevi katkılardan dolayı plaket taktim edildi. Plaket törenine, Türkiye Hentbol A Milli Takım Antrenörü Hakan Dinler ’de eşlik etti. İl Müdürü Çelik, “Rize’de neredeyse yarım asırdır hentbol sporumuza ve Türk sporuna vermiş olduğu büyük katkılardan dolayı, eğitimci Nebioğlu hocamıza minnettarız. Onu hiçbir zaman unutmayacağız, bundan böylede tecrübelerinden yaralanmayı sürdüreceğiz. Allah’tan ona ve ailesine yaşam boyu mutluluklarının devamını diliyorum. “dedi.

Plaket töreninde konuşan, emekli eğitimci ve hentbolcu Fevzi Nebioğlu, “Hentbol sporuna verdiğim emek ve hizmetten dolayı, Sadece Rize’mizin değil, hentbolda Türkiye’nin tanıdığı bir spor adamı olmanın mutluluğun 36 yıldır yaşamış oldum. Rize’mizin çok çalışkan ve Türkiye’deki spor otoriteleri tarafından çok iyi tanınan ve oldukça başarılı bulunan, Sevgili Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Mustafa Çelik’le çalışmanın onurunu yaşadım. Hentbolun oynandığı yurdumuzun her yerinde, Fevzi baba diye anıldım. Yıllar içinde görev yapan federasyon başkanlarımız, il spor müdürlerimizden hep sevgi, saygı ve ilgi gördüm, aynı değerleri bende kendilerine verdim. Herkese çok teşekkür ederim. Tüm hentbol dostlarımıza, sporcularımıza, Antrenörlerimize ve bu küçük topa gönül veren tüm arkadaş ve dostlarıma sevgilerimle başarılar diliyorum. Allah sağlık verdiği müddetçe bendeniz yine hep sizlerle olacağım. ”dedi. HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI


Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:Y u k a r ı