Sedat Peker;" Recep Tayyip
   
Erkeklerde kısırlık beyinde
 
Ayder Haşimoğlu Otel / Ramazan
RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
Galeri Muzaffer
Fener Nakliyat Tufan Rakıcı
Neşe Çay Sedat Abanoz
Mete Şirketler Grubu Saffet Mete

Haberi Ajanstan Alın
ANKET
    RİZE'DE SORUN OLARAK NEYİ GÖRÜYORSUNUZ?

Haberi Ajanstan Alın
  FİKSTÜRLER
NAMAZ VAKTİ

EN ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU

ARŞİV

Haziran 2018 (94)
Mayıs 2018 (118)
Nisan 2018 (146)
Mart 2018 (163)
Şubat 2018 (141)
Ocak 2018 (157)

» » RİZE’DE OTİZMLİ ÇOCUKLAR İÇİN YÜRÜYÜŞ

RİZE’DE OTİZMLİ ÇOCUKLAR İÇİN YÜRÜYÜŞ

Kategori: SAĞLIK
/
Yazar: Selim
/
Yayınlanma Tarihi: 2-04-2018, 13:49
  • Beğenmedim
  • 0
  • Beğendim

RİZE’DE OTİZMLİ ÇOCUKLAR İÇİN YÜRÜYÜŞRize Otizmle Mücadele ve Eğitim Derneği (ROMED) tarafından Nisan ayı içinde kutlanan Dünya'da Otizm haftası nedeniyle "Sevgiyle ve Sporla Farklı Hayatlara Dokunalım" yürüyüşüne, Rize Valisi Erdoğan Bektaş, Ak Rize Milletvekilleri Hasan Karal, Hikmet Ayar ve Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap katıldı.
Rize Tuzcuoğlu Memişağa Parkı önünden başlayıp Sahil dolgu alanındaki lunaparkta sona eren yürüyüşe, Rize Valisi Erdoğan Bektaş ve eşi, AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal ve eşi, Rize Milletvekili Hikmet Ayar, Rize Belediye Başkanı Reşat Kasap ve eşi, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Ali Haydar Er, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı İshak Alim, ROMED Başkanı Resul Usta ile Gönül Elçileri Derneği, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Sahil Dolgu alanında Rize Belediyesi’nin katkılarıyla Otizmli Çocuklar için yapılan Hobi Atölyesi’nin açılışını Rize Valisi Erdoğan Bektaş ve eşi Esma Bektaş, AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal eşi Nazire Karal, AK Parti Rize Milletvekili Hikmet Ayar, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’ın eşi Menduha Kasap gerçekleştirdi.
Hobi Atölyesinde el emeği ürünlerin gezildi. Ardından Rize Belediyesi tarafından hazırlanan ikramlıklar yürüyüşe katılan bütün vatandaşlara ikram edildi.
Rize Otizmle Mücadele ve Eğitim Derneği (ROMED) Başkanı Resul Usta Hobi Atölyesi’nin yapılmasında katkısı olan Rize Valisi Erdoğan Bektaş’a, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap ve tüm destekleyenlere teşekkür etti. Haber: Bayram Ali Kavalcı


Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:Y u k a r ı