Rize’de 11 Mahallede Su
Türk salatalık ve kornişonu 88
Rize'de yaş çay yüklü kamyonet
Oruç bir zayıflama aracı değildir
ÇORUH EDAŞ’TAN ABONELERİNE
Rize’’de Gören Göz Cihazı Ön
Alim Ailesi'nin acı günü
Sedat Peker; 'Erdoğan Tesbihin

Haberi Ajanstan Alın
ANKET
    RİZE'DE SORUN OLARAK NEYİ GÖRÜYORSUNUZ?

Haberi Ajanstan Alın
  FİKSTÜRLER
NAMAZ VAKTİ

EN ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU

ARŞİV

Mayıs 2018 (82)
Nisan 2018 (146)
Mart 2018 (163)
Şubat 2018 (141)
Ocak 2018 (157)
Aralık 2017 (140)

» » "Sağlıklı Tafya, Rafadan Tayfa" 18 Mayıs'da Rize'de

"Sağlıklı Tafya, Rafadan Tayfa" 18 Mayıs'da Rize'de

Kategori: SAĞLIK
/
Yazar: Selim
/
Yayınlanma Tarihi: 15-05-2018, 12:57
  • Beğenmedim
  • 0
  • Beğendim
Rafadan Tayfa Müzikal Gösterim EtkinliğiSağlık Bakanlığı ve Müdürlüğümüz koordinasyonunda 18 Mayıs 2018 tarihinde Kültür Parkta saat 20:30 da “Obezite ile mücadele kapsamında, toplumun sağlıklı beslenme ve hareketli yaşamın teşviki konularında bilgilendirilmesi ile çocuk ve gençlere yönelik sağlıklı yaşamın teşviki” konularında farkındalığın arttırılması amacıyla, toplumda sağlıklı yaşam bilincinin oluşturulması ve çocukları sağlıklı yaşama özendirme temalı “Sağlıklı Tayfa, Rafadan Tayfa” müzikal gösterim etkinliği düzenlenecek.

Çocukların çok sevdiği Rafadan Tayfa karakterleri Sağlık Bakanlığı organizasyonu ile Rize’ye geliyor. Ayrıca Rize Belediyesinin de değerli katkılarıyla ile bu gösteri düzenlenecektir.

Çocukların sağlıklı yaşama özendirilmesi amacı ile düzenlenen bu etkinliklerde çocuklarımız hem eğlenceli dakikalar geçirecek hem de sağlıklı yaşamın temel gereklerinden olan sağlıklı beslenme ve hijyen konularında bilgi sahibi olacaklar.

Ücretsiz olan gösterime tüm çocuklarımızı aileleri ile birlikte 18 Mayıs 2018 tarihinde Kültür Parkta saat 20:30’da “Sağlıklı Tayfa, Rafadan Tayfa” Müzikal Gösterim etkinliğine bekliyoruz. Gösteri ücretsizdir.

Etkinlik boyunca, Müdürlüğümüz Sağlıklı Yaşam Araçları vasıtasıyla konuyla ilgili halkımıza bilgilendirme yapılarak, çocuklara yönelik çeşitli materyaller dağıtılacaktır.

Etkinliğimize tüm halkımız davetlidir.


Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:Y u k a r ı