ÇAYKUR RİZESPOR KULÜBÜ BAYRAM
 
NEŞE ÇAY BAYRAM TEBRİĞİ
 
METE ŞİRKETLER GRUBU BAYRAM
 
FENER NAKLİYAT BAYRAM TEBRİĞİ
 
Rize'de yaylada kaybolan
 
Sedat Peker; 'Türkiye'ye Askeri
 
GECE YARISI İLE SABAH 6 ARASINDA
 
Rize'de elektrik akımına kapılan
 

Haberi Ajanstan Alın
ANKET
    RİZE'DE SORUN OLARAK NEYİ GÖRÜYORSUNUZ?

Haberi Ajanstan Alın
  FİKSTÜRLER
NAMAZ VAKTİ

EN ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU

ARŞİV

Ağustos 2018 (95)
Temmuz 2018 (111)
Haziran 2018 (112)
Mayıs 2018 (118)
Nisan 2018 (146)
Mart 2018 (162)

» » “Yaşama Yol Ver” Ambulans Gecikmesin...

“Yaşama Yol Ver” Ambulans Gecikmesin...

Kategori: SAĞLIK
/
Yazar: Selim
/
Yayınlanma Tarihi: 9-11-2015, 10:35
  • Beğenmedim
  • 0
  • Beğendim

Ç.Rizespor’dan “Yaşama Yol Ver” Medya Kampanyasına Destek

 

 “Yaşama Yol Ver” Ambulans Gecikmesin...

 

Çaykur Rizespor Futbol Kulübü, “Yaşama Yol Ver” medya kampanyasına destek olmak amacıyla Galatasaray A.Ş. ile oynanan futbol müsabakasına toplum bilincini arttırıcı pankart ile çıktı.

Çaykur Rizespor, Rize Sağlık Müdürlüğü tarafından yürütülen “Yaşama Yol Ver” medya kampanyasına destek olmak amacıyla Galatasaray ile oynadığı maça “112 Acil’i Gereksiz Meşgül Etmeyin Ambulans Geçikmesin” pankartı ile çıktı.

Cumartesi günü Çaykur Didi Stadyumunda oynanan ve yeşil, mavili ekipimizin 4-3 üstünlüğü ile sona eren maçta şehrimizin takımı Sağlık Bakanlığı tarafından hayata geçirilen ve Rize Sağlık Müdürlüğüne bağlı Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri Şubesi tarafından yürütülen “Yaşama Yol Ver” medya kampanyasına destek olmak amacıyla “112 Acil’i Gereksiz Meşgül Etmeyin Ambulans Geçikmesin” pankartı ile çıkarak, yürütülen sosyal sorumluluk projesine destek oldu.

112 acil sağlık ekipleri tarafından futbol müsabakası izlemek için stadyumunda gelen taraflara proje tanıtım materyalları dağıtılarak, 112 acil hattının gereksiz aranmaması ve trafikte ambulansa yol verilmesi konusunda bilgilendirme yaptı.

Rize Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Tepe, yaptığı açıklamada, “Bakanlığımızca sağlık hizmetlerinin ulaşılabilirliğinin ve kalitesinin arttırılmasına yönelik çalışmalar kapsamında acil sağlık hizmetlerinin sunumunda “112 Acil çağrı hattının gereksiz aranmasının önlenmesi ve trafikte ambulansın geçiş önceliğine özen gösterilmesi” konularında 2015 yılı ikinci yarısında toplumsal farkındalığın arttırılması amacıyla başlatılan medya kampanyasına destek olan Çaykur Rizespor Kulübüne ve taraflarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

 

 “Yaşama Yol Ver” Ambulans Gecikmesin...

 

 “Yaşama Yol Ver” Ambulans Gecikmesin...

 

 “Yaşama Yol Ver” Ambulans Gecikmesin...

 

 “Yaşama Yol Ver” Ambulans Gecikmesin...

 


Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:Y u k a r ı