DataLife Engine / "Sağlıklı Tafya, Rafadan Tayfa" 18 Mayıs'da Rize'de

"Sağlıklı Tafya, Rafadan Tayfa" 18 Mayıs'da Rize'de

Rafadan Tayfa Müzikal Gösterim EtkinliğiSağlık Bakanlığı ve Müdürlüğümüz koordinasyonunda 18 Mayıs 2018 tarihinde Kültür Parkta saat 20:30 da “Obezite ile mücadele kapsamında, toplumun sağlıklı beslenme ve hareketli yaşamın teşviki konularında bilgilendirilmesi ile çocuk ve gençlere yönelik sağlıklı yaşamın teşviki” konularında farkındalığın arttırılması amacıyla, toplumda sağlıklı yaşam bilincinin oluşturulması ve çocukları sağlıklı yaşama özendirme temalı “Sağlıklı Tayfa, Rafadan Tayfa” müzikal gösterim etkinliği düzenlenecek.

Çocukların çok sevdiği Rafadan Tayfa karakterleri Sağlık Bakanlığı organizasyonu ile Rize’ye geliyor. Ayrıca Rize Belediyesinin de değerli katkılarıyla ile bu gösteri düzenlenecektir.

Çocukların sağlıklı yaşama özendirilmesi amacı ile düzenlenen bu etkinliklerde çocuklarımız hem eğlenceli dakikalar geçirecek hem de sağlıklı yaşamın temel gereklerinden olan sağlıklı beslenme ve hijyen konularında bilgi sahibi olacaklar.

Ücretsiz olan gösterime tüm çocuklarımızı aileleri ile birlikte 18 Mayıs 2018 tarihinde Kültür Parkta saat 20:30’da “Sağlıklı Tayfa, Rafadan Tayfa” Müzikal Gösterim etkinliğine bekliyoruz. Gösteri ücretsizdir.

Etkinlik boyunca, Müdürlüğümüz Sağlıklı Yaşam Araçları vasıtasıyla konuyla ilgili halkımıza bilgilendirme yapılarak, çocuklara yönelik çeşitli materyaller dağıtılacaktır.

Etkinliğimize tüm halkımız davetlidir.
15-05-2018, 12:57
Geri dön