Hastalık Hastalığından
SONBAHARDA KAPIYI ÇALAN 10
BİLİNÇSİZ AĞIR SPOR FITIK EDİYOR!
ANNE SÜTÜNÜN 8 MUCİZEVİ FAYDASI
MEME KANSERİNDEN KORUNMANIN 9
TIRNAK BATMASINI ÖNLEMEK İÇİN 7
Sonbaharda Göz Alerjilerine
10 soruda prostat

Haberi Ajanstan Alın
ANKET
    RİZE'DE SORUN OLARAK NEYİ GÖRÜYORSUNUZ?

Haberi Ajanstan Alın
  FİKSTÜRLER
NAMAZ VAKTİ

EN ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU

ARŞİV

Ekim 2018 (73)
Eylül 2018 (120)
Ağustos 2018 (126)
Temmuz 2018 (111)
Haziran 2018 (112)
Mayıs 2018 (118)

» » EKŞİOĞLU VAKFI’NDAN EYÜP SULTAN CAMİNDE MANEVİ BULUŞMA

EKŞİOĞLU VAKFI’NDAN EYÜP SULTAN CAMİNDE MANEVİ BULUŞMA

Kategori: SİVİL TOPLUM
/
Yazar: Selim
/
Yayınlanma Tarihi: 21-11-2014, 13:56
  • Beğenmedim
  • 0
  • Beğendim

EKŞİOĞLU VAKFI’NDAN EYÜP SULTAN CAMİNDE MANEVİ BULUŞMA

 

EKŞİOĞLU VAKFI’NDAN EYÜP SULTAN CAMİNDE MANEVİ BULUŞMA
Türkiye’nin en büyük ailelerinden Ekşioğlu ailesi İstanbul Eyüp Sultan Camiinde sabah namazı sonrası büyük bir buluşma gerçekleştiriyor.
Ekşioğlu Vakfı faaliyetlerini her alanda sürdürmeye devam ediyor. Vakfın Kadın ve Gençlik Kolları 23 Kasım Pazar sabahı İstanbul’da hem aileleri hem de mülkü ve idari amirlerini saban namazının ardından Eyüp Sultan’ın tarihi mekanlarından Mihmandar’da sabah kahvaltısında buluşturacak. Bu büyük manevi buluşmaya İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul eski Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Beyoğlu Kaymakam’ı Osman Ekşi, Eyüp Kaymakam’ı Abdullah Dölek, Rize Milletvekili Nusret Bayraktar, İstanbul Milletvekili Metin Külünk, Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Eyüp Müftüsü Muammer Ayan, Eyüp İlçe Emniyet Müdürü Kenan Şaban Süzgün ile sanat, siyaset ve iş dünyasının önemli isimleri davet edildi.
ALİ EKŞİ: MANEVİYATA, BİRLİK VE BERABERLİĞE ÖNEM VERİYORUZ
Ekşioğlu Vakfı Başkanı Ali Ekşi, Vakfın Kadın ve Gençlik Kollarının Türkiye ve Avrupa’da sürdürdüğü aile kütük çalışmasını güzel bir teşkilatlanma ile sürdürdüğünü belirterek “Bu çok önemli ve faaliyetin yanında Kadın Kollarımız ve Gençlik Kollarımız önemli bir buluşmayı da gerçekleştirecek. Ailemiz maneviyatına, birlik ve beraberliğine çok önem vermektedir. Kadın Kollarımız ve Gençlik Kollarımızı tebrik ediyoruz”
SELVİTOP’TAN MANEVİ BULUŞMAYA DAVET
Ekşioğlu Vakfı Basın Danışmanı Necati Selvitop vakfın sadece şenlik organizasyonları yapmadığını sosyal ve kültürel organizasyonların yanında manevi buluşmaları da gerçekleştirdiğini söyledi. Selvitop, “6 Aralık tarihinde İstanbul Haliç Kongre Merkezinde Guınnes Rekorlar Kitabı ödül törenimiz var. Bu tören öncesi Ebu Eyyub El-Ensari Hazretlerinin huzurunda manevi atmosferde Eyüp Sultan Camiinde sabah namazı sonrası anlamlı kahvaltı organizasyonu gerçekleştirilecek. Vakfımız sosyal kültürel ve manevi değerlerine hassasiyetini bir kez daha göstermiştir. Bu vesile ile görsel ve yazılı meslektaşlarıma bu hasiyete önem göstermelerini ve etkinliğimize katılmalarını bekliyoruz. 23 Kasım Pazar sabah namazından sonra kahvaltımıza tüm basın mensuplarını bekliyoruz”


Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:Y u k a r ı