Diyanet İşleri Başkanı Rize’ye
 
Eşsiz Lezzetin Yeni Adresi Hayal
 
Belediye Esnaf El Ele
 
Otobüste taciz iddiasına gözaltı
 
İSTANBULSPOR EFSANE FUTBOLCUSUNU
 
Tıka basa doyarak zayıflayın
 
Cevizin beyin üzerine etkileri
 
"Kedicik"lerin suç duyuruları
 

Haberi Ajanstan Alın
Haberi Ajanstan Alın
ANKET
    RİZE'DE SORUN OLARAK NEYİ GÖRÜYORSUNUZ?

Haberi Ajanstan Alın
  FİKSTÜRLER
NAMAZ VAKTİ

EN ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU

ARŞİV

Ekim 2017 (107)
Eylül 2017 (138)
Ağustos 2017 (139)
Temmuz 2017 (133)
Haziran 2017 (165)
Mayıs 2017 (220)

» » Rize Ticaret Borsası, Yörex Fuarı’nda

Rize Ticaret Borsası, Yörex Fuarı’nda

/
Yazar: Selim
/
Yayınlanma Tarihi: 14-09-2017, 13:25
  • Beğenmedim
  • +1
  • Beğendim
Antalya Ticaret Borsası öncülüğünde, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin desteğiyle bu yıl sekizincisi düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarı'nda (YÖREX) Rize, İstanbul, Aydın Ticaret Borsalarının ortak standında yöresel ürünler sergileniyor.
 

Fuar 17 Eylül tarihine kadar devam edecek.

Yörex Fuarı hakkında açıklamalarda bulunan Rize Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Erdoğan "Türkiye tarımsal üretim bakımından bereketli bir ülkedir. Ülkemizin her bölgesinde oranının iklimine uygun çok değerli tarım ürünleri yetiştirilmektedir. Bundan dolayı ülkemiz dünyada tarım ürünleri bakımından kendi kendine yetebilen ender ülkelerden biridir. Tüm bu tarım ürünleri çeşitliliğini tarımın başkenti Antalya'da Yörex Fuarı'nda bir arada tanıtılması ülke ekonomisi açısından önem arz etmektedir. Özellikle ülkemize özgü patenti alınmış coğrafi ürünlerde bu fuarlar sayesinde artış görülmektedir. Bizde Rize Ticaret Borsası olarak Rize Çayı ve Rize Kavurması'nda coğrafi işaret alabilmek için çalışmalar başlattık, bu yılın sonunda inşallah patenti almayı planlıyoruz. Her sene katılmaya çalıştığımız Yörex Fuarı'nı organize eden Antalya Ticaret Borsası yönetim kuruluna ve personeline teşekkür ediyor, fuarın başarılı geçmesini temenni ediyorum. Bu sene herkesi Yörex Fuarı'na davet ediyorum. Özellikle eşsiz Rizemizin bir çayını içmeden fuardan ayrılmayın" ifadelerini kullandı.

Fuarda Borsa Başkanı Erdoğan, Antalya Valisi Münir Karaloğlu ve Burdur Valisi Şerif Yılmaz'a hediye takdiminde bulundu.

dle


  1. nerde bir kukla tipli kendinden emin olamayan  beceriksiz kisiler var ise rizede kurumlarin basinda  bunlarin sayesinde rize vilayetimiz yerlerde sürünüyor......sn REIS VILAYETIN BABANIN TOPRAGINI SU SIMÜKLÜLERDEN  BIR KURTAR ANANIN CANI ICIN  SEN AFRIKAYI ABAD EDEN INSANSIN  SU KENDI VATANINA BIR BAK YAHU  TÜM BELEDIYELER  REZIL BIR DURUMDALAR SIVIL TOPLUM HA KEZA AYNI  HERKES BANA DÖKÜNMAYAN YILAN BIN YASASIN HAVASI ICINDELER  BUNLARDA HIC BIR UTANMADA YOK INSAN ÖTEKI VILAYETLERE BAKARDA BIRAZ UTANIR ODA YOK BUNLARDA LÜTFEN SN REIS BU YENI DÖNEMDE BUNLARI TEMIZLE BASIMIZDAN YOKSA GELECEKTE BU TIP INSANLARIN SAYESINDE SIKINTIYA DÜSECEGIZ CAKALLAR BUNU BEKLIYOR ZATEN BUNLARIN COKTA UMURUNDA OLMAZ COGUDA  MECHÜL GÜNAHLARI BASLARINA AMA BUNLARIN COGU FETÖCÜ  OLABILIR  RIZEMIZIN TÜRKIYEMIZIN VE TÜM ISLAM ALEMININ  HICRI YILBASINI VE CUMA SINI KUTLAR TÜM MÜSLÜMANLARIN ÜC KITAYA HÜKMETTIGIMIZ GÜNLERE DÖNMEMIZI NASIP EYLESIN RABBIM

Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:Y u k a r ı