Samsung, 'Rize' İçin Marka
 
Karadeniz’in mistik ağacı
 
GÖZLERİNDEKİ 6 ÖNEMLİ TEHLİKEYE
 
Kadına Şiddet Bir Halk Sağlığı
 
Sosyal medya ilginiz, aile
 
KULAKTAN GELEN AKINTIYA DİKKAT!
  
Fakir Hausgeräte Kahve Dual Pro
 
Sedat Peker Şikayet Etti Adını
 

Haberi Ajanstan Alın
ANKET
    RİZE'DE SORUN OLARAK NEYİ GÖRÜYORSUNUZ?

Haberi Ajanstan Alın
  AKILLI KUTU
NAMAZ VAKTİ

EN ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU

ARŞİV

Aralık 2018 (75)
Kasım 2018 (177)
Ekim 2018 (137)
Eylül 2018 (120)
Ağustos 2018 (126)
Temmuz 2018 (111)

» » Rizeli Muhtarlar Yeni Yerinde

Rizeli Muhtarlar Yeni Yerinde

Kategori: SİVİL TOPLUM
/
Yazar: Selim
/
Yayınlanma Tarihi: 16-11-2017, 16:35
  • Beğenmedim
  • 0
  • Beğendim

MUHTARLAR DERNEĞİ YENİ YERİNDE…

 

 

Rize’de  Muhtarlar Derneği yeni yerinde hizmete açıldı. Açılışa Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’ta katıldı.

Rize,  Doktorlar sitesindeki  yeni yerine taşınan  Rize  Muhtarlar Derneği açılışına Rize Valisi Erdoğan Bektaş, İl Jandarma  Komutanı  Albay Hakan Dedebağı , Emniyet Müdürü Altuğ Verdi, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Kazancı, MHP İl Başkanı Serkan Birben, Ziraat Odası Başkanı Nevzat Paliç muhtarlar ve davetliler katıldı.

Açılış kurdelesi kesilmeden bir teşekkür konuşması yapan Rize Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Erbaş “Muhtarlara değer veren, bu derneğimizin açılmasında bizlere destek veren başta belediye başkanımıza, Valimize, meclis başkanımıza, AK Parti il, ilçe başkanımıza çok teşekkür ediyoruz” dedi.

 

 

Açılışın ardından protokol üyeleri dernek binasını gezdi. Burada Rize Valisi Erdoğan Bektaş muhtarlara; Muhtarlar Hizmet alan değil hizmet veren dir. Hizmet verecek olduğunuz bu mekan hayırlı uğurlu olsun dedi.

Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, ise ; Muhtarlarımızın hizmet süremiz içerisinde yer talepleri olmuştu. Bizlerde bu taleplerinin gerçekleşmesinin mutluluğunu yaşıyoruz  dedi. Başkan Kasap, Belediyenin bazı birimlerinin de bu katta hizmet vereceğini Vali Bektaş’ a açıkladı. İlk taşınıp hizmet verecek olan Muhtarlar derneğinin de hayırlı olmasını dileyerek, dernek başkanı ve muhtarları tebrik etti. İlimizin daha yaşanabilir bir atmosfere kavuşması için hep birlikte çalışmalarımızı sürdüreceğiz diye konuştu.

İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Kazancı ise; “Bizleri burada ağırlayan derneğimize, muhtarlarımıza değer verip onlara böyle bir nezih ortam sağlayan Belediye Başkanımız Prof. Dr. Reşat Kasap’a   sizler adına teşekkür ediyorum" bu memlekette hepimize yetecek kadar ekmek hava ve su var. Tek şeye ihtiyacımız var o da  birbirimizi sevmeye ve gayretli işler yapmaya şeklinde konuştu.

Açılış toplu çekilen hatıra fotoğrafı ile sonlandırıldı.


Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:Y u k a r ı