Başakla Selfiye Ceza Yağdı!
Şırdanın maskotunu yaptılar
İnternet Aşkı Son Buldu!..
Son yaylacılar da döndü
 
YENİ FIESTA: DAHA ÇOK DUYGU,
 
TAZİYE - Temek Kotil'in Babası
 
Ayvayı Yediniz mi ?
 
Rizeli Sanatcı Erol Evgin'den
 

Haberi Ajanstan Alın
Haberi Ajanstan Alın
ANKET
    RİZE'DE SORUN OLARAK NEYİ GÖRÜYORSUNUZ?

Haberi Ajanstan Alın
  FİKSTÜRLER
NAMAZ VAKTİ

EN ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU

ARŞİV

Aralık 2017 (54)
Kasım 2017 (156)
Ekim 2017 (167)
Eylül 2017 (137)
Ağustos 2017 (138)
Temmuz 2017 (132)

» » Rizeli Muhtarlar Yeni Yerinde

Rizeli Muhtarlar Yeni Yerinde

Kategori: SİVİL TOPLUM
/
Yazar: Selim
/
Yayınlanma Tarihi: 16-11-2017, 16:35
  • Beğenmedim
  • 0
  • Beğendim

MUHTARLAR DERNEĞİ YENİ YERİNDE…

 

 

Rize’de  Muhtarlar Derneği yeni yerinde hizmete açıldı. Açılışa Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’ta katıldı.

Rize,  Doktorlar sitesindeki  yeni yerine taşınan  Rize  Muhtarlar Derneği açılışına Rize Valisi Erdoğan Bektaş, İl Jandarma  Komutanı  Albay Hakan Dedebağı , Emniyet Müdürü Altuğ Verdi, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Kazancı, MHP İl Başkanı Serkan Birben, Ziraat Odası Başkanı Nevzat Paliç muhtarlar ve davetliler katıldı.

Açılış kurdelesi kesilmeden bir teşekkür konuşması yapan Rize Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Erbaş “Muhtarlara değer veren, bu derneğimizin açılmasında bizlere destek veren başta belediye başkanımıza, Valimize, meclis başkanımıza, AK Parti il, ilçe başkanımıza çok teşekkür ediyoruz” dedi.

 

 

Açılışın ardından protokol üyeleri dernek binasını gezdi. Burada Rize Valisi Erdoğan Bektaş muhtarlara; Muhtarlar Hizmet alan değil hizmet veren dir. Hizmet verecek olduğunuz bu mekan hayırlı uğurlu olsun dedi.

Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, ise ; Muhtarlarımızın hizmet süremiz içerisinde yer talepleri olmuştu. Bizlerde bu taleplerinin gerçekleşmesinin mutluluğunu yaşıyoruz  dedi. Başkan Kasap, Belediyenin bazı birimlerinin de bu katta hizmet vereceğini Vali Bektaş’ a açıkladı. İlk taşınıp hizmet verecek olan Muhtarlar derneğinin de hayırlı olmasını dileyerek, dernek başkanı ve muhtarları tebrik etti. İlimizin daha yaşanabilir bir atmosfere kavuşması için hep birlikte çalışmalarımızı sürdüreceğiz diye konuştu.

İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Kazancı ise; “Bizleri burada ağırlayan derneğimize, muhtarlarımıza değer verip onlara böyle bir nezih ortam sağlayan Belediye Başkanımız Prof. Dr. Reşat Kasap’a   sizler adına teşekkür ediyorum" bu memlekette hepimize yetecek kadar ekmek hava ve su var. Tek şeye ihtiyacımız var o da  birbirimizi sevmeye ve gayretli işler yapmaya şeklinde konuştu.

Açılış toplu çekilen hatıra fotoğrafı ile sonlandırıldı.


Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:Y u k a r ı