ÖZGÜR SURİYE ORDUSUNA BİNLERCE
Cumhurbaşkanı Erdoğan Rize’ye
İTHAL OYUNCAKTA DENETİMLER ARTTI
İl Başkanı Avcı’dan İstiklal
EV TURŞUSU YAPMANIN 9 ÖNEMLİ
SEDAT PEKER AÇIKLAMA
Çocuklarda diz ve kemik ağrısı
Rize Valisi Bektaş: Terör

Haberi Ajanstan Alın
Haberi Ajanstan Alın
ANKET
    RİZE'DE SORUN OLARAK NEYİ GÖRÜYORSUNUZ?

Haberi Ajanstan Alın
  FİKSTÜRLER
NAMAZ VAKTİ

EN ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU

ARŞİV

Mart 2018 (97)
Şubat 2018 (141)
Ocak 2018 (157)
Aralık 2017 (140)
Kasım 2017 (156)
Ekim 2017 (167)

» » KALE GRUP 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİĞİ

KALE GRUP 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİĞİ

/
Yazar: Selim
/
Yayınlanma Tarihi: 8-03-2018, 15:49
  • Beğenmedim
  • +4
  • Beğendim


KALE GRUP 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİĞİ

Kale Grup Yönetimi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla tüm bayan personeline Carpe Diem Restoran da kahvaltı programı düzenlendi. Programa Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına Bağlı, Şiddet Önleme İzleme Merkezi Departmanı yetkilileri davet edildi. Kale Grup yönetimi adına genel müdür sayın Gürcan OFLU açılış konuşmasında; “Kale grup çalışanlarının % 30 ‘unun bayan personellerden oluştuğu vurgusunu yaparak, kadınların iş hayatına katmış olduğu değerlere dikkat çekmiştir.

Ayrıca Sosyal Sorumluluk bilinci kapsamında 8 Mart 2017 tarihinden itibaren alışveriş poşetlerinin bir yüzüne “ Kadına Şiddete Sıfır Tolerans “ sloganı işlenmiş, böylelikle son 1 yılda mağazalarımızdan alışveriş yapan tüm müşterilerimizin evlerine bu slogan taşınarak farkındalık oluşturulmuştur. 2018 yılı için kadına verilecek değerin ülkemize, geleceğimize verilen değer olduğu vurgusunu işlemek için tüm alışveriş poşetlerinde “Güçlü Kadın, Güçlü Aile, Güçlü Türkiye” sloganının baskısı yapılarak tüm müşterilerimizin evine bu algının girmesi sağlanacaktır” dedi.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına Bağlı, Şiddet Önleme İzleme Merkezi Müdürü Sayın Cemile YILMAZ; "Kadın ve erkeğin karşılıklı adalet ve hakkaniyet içinde yeryüzünü birlikte imar edeceğine inanıyor, bunun için her platformda cinsiyetler arası adaleti temel alan yaklaşımlarla kadının güçlenmesi için çabalıyoruz dedi. Kale Grup tarafında slogan haline getirilen “Güçlü Kadın, Güçlü Aile, Güçlü Türkiye” için sağladığı katkıdan dolayı Kale Grup’a teşekkür etti. Konuşmasının sonunda programa katılan herkesin 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlayarak her birine tek tek çiçek hediye etti.
  1. kale gruba sergilemiş olduğu bu farkındalıktan  dolayı teşekkür ederiz.

Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:Y u k a r ı