Yeni Ford Focus, 20 Kasım'da
 
Ağız kokusuna 10 doğal çözüm
 
Kansızlığın Çaresi Meyve Suyu
 
Sağlık Alanında Yeni Düzenlemeler
 
"Balıkların yediği plastikler
 
Reçetesiz ilaca 2 bin lira ceza
 
Siyasi Parti Kulislerinde Yerel
FAKİR’DEN CUMHURİYET BAYRAMI’NA

Haberi Ajanstan Alın
ANKET
    RİZE'DE SORUN OLARAK NEYİ GÖRÜYORSUNUZ?

Haberi Ajanstan Alın
  AKILLI KUTU
NAMAZ VAKTİ

EN ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU

ARŞİV

Kasım 2018 (95)
Ekim 2018 (137)
Eylül 2018 (120)
Ağustos 2018 (126)
Temmuz 2018 (111)
Haziran 2018 (112)

» » KALE GRUPTAN FINDIKLI HUZUR EVİNE ANLAMLI ZİYARET

KALE GRUPTAN FINDIKLI HUZUR EVİNE ANLAMLI ZİYARET

Kategori: SİVİL TOPLUM
/
Yazar: Selim
/
Yayınlanma Tarihi: 6-04-2018, 11:00
  • Beğenmedim
  • +1
  • Beğendim


Kale Grup ve Carpe Diem İdari Yönetimi, "Yaşlılara Saygı Haftası" dolayısıyla Fındıklı Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezine ziyarette bulundu.

18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası dolayısıyla yapılan ziyarette yaşlı ve hastalar hakkında ayrı ayrı bilgilendirilen Kale Grup ve Carpe Diem yönetimi, yaşlılarla sohbet ederek ikramlarda bulundu.
Gerçekleştirilen ziyaret hakkında bilgi veren Kale Grup idari yönetimi, “Huzurevinde Türkiye'nin bir çok ilinden gelen yaşlılar ziyaretimizden oldukça memnun kaldıklarını, yalnızca bu haftaya özel değil, u ziyaretlerin düzenli olmasını istedi. Duygusal anların yaşandığı ziyarette bizleri odalarına, anılarına ve sohbetlerine dahil ettikleri için mutluyuz. Yaşlılarımız, geçmişle bugünümüz arasında köprü kuran, yılların tecrübesini geleceğe aktaran en değerli varlıklarımızdır. Burada yalnız olmadıkları, çok güzel vakit geçirdiklerini ve iyi ağırlandıklarını dile getirdiler.” açıklamasında bulundu.

Kale Grup olarak bu tür sosyal etkinliklere çok önem veren bir kuruluş olduklarını ifade eden yöneticiler, “Bu anlamlı günde bizde yaşlılarımızın kaldığı bir ortamda onları ziyaret edelim, onların ellerini öpelim, moral verelim. Bir ihtiyaçları, bir sıkıntıları var mı diye soralım istedik. Bunları öğrenelim, varsa dertlerine ortak olalım. Bizleri yanlarında hissetsinler diye onların yanındayız. Huzurevi’nde kalanların sağlık sorunları hakkında yetkilerden bilgiler aldık. Bizler de bir gün yaşlanacağız, bunun içindir ki herkesin burada kalanlarla yakından ilgilenip bunu hissetmesi gerektiğini düşünüyorum. Burada çok güzel bir ortamda kalıyorlar. Böyle bir mekanda hizmet verilmesi ilimizin ve ülkemizin yaşlılarımıza ne kadar önem verdiğini gösteriyor. Bu da bizleri çok mutlu ediyor" diye konuştu.
Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:Y u k a r ı