Hastalık Hastalığından
SONBAHARDA KAPIYI ÇALAN 10
BİLİNÇSİZ AĞIR SPOR FITIK EDİYOR!
ANNE SÜTÜNÜN 8 MUCİZEVİ FAYDASI
MEME KANSERİNDEN KORUNMANIN 9
TIRNAK BATMASINI ÖNLEMEK İÇİN 7
Sonbaharda Göz Alerjilerine
10 soruda prostat

Haberi Ajanstan Alın
ANKET
    RİZE'DE SORUN OLARAK NEYİ GÖRÜYORSUNUZ?

Haberi Ajanstan Alın
  FİKSTÜRLER
NAMAZ VAKTİ

EN ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU

ARŞİV

Ekim 2018 (69)
Eylül 2018 (120)
Ağustos 2018 (126)
Temmuz 2018 (111)
Haziran 2018 (112)
Mayıs 2018 (118)

» » RİZE BARO'SUNDAN ANKARA'YA ÇIKARMA

RİZE BARO'SUNDAN ANKARA'YA ÇIKARMA

Kategori: SİVİL TOPLUM
/
Yazar: Selim
/
Yayınlanma Tarihi: 16-12-2016, 09:40
  • Beğenmedim
  • 0
  • Beğendim

RİZE BARO'SUNDAN ANKARA'YA ÇIKARMA

 

RİZE BARO'SUNDAN ANKARA'YA ÇIKARMA

 

 

Rize Baro Başkanı Mehmet Çırakoğlu ile Yönetim Kurulu Üyeleri Başkent Ankara'ya çıkarma yaptı. TBMM Başkanı İsmail Kahraman ile bir araya gelen baro heyeti başkanlık sistemi ve anayasa değişikliği konusunda görüş alış verişinde bulundu. Baro heyeti, AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal ile yapılan görüşmede ise RTEÜ bünyesindeki Hukuk Fakültesinin aktif hale getirilmesi için her türlü desteği vermeye hazır oldukları mesajını iletti.

 

RİZE BARO'SUNDAN ANKARA'YA ÇIKARMA

 

 

Bir süre önce seçilen Rize Barosu yeni yönetimi ziyaretlerini sürdürüyor. Rize'de çeşitli kurum ve kuruluşları ziyaret eden Rize Baro heyeti bu kez başkent Ankara'ya çıkarma yaptı. Rize Baro Başkanı Avukat Mehmet Çırakoğlu ile Yönetim Kurulu Üyeleri Şakir Aytaç, Selin Eren, İbrahim Tekeşin, Uğur Ergüven ve Ali İmran Büyük ile Türkiye Barolar Birliği Delegesi Seher Kandil ve Rize Barosu avukatlarından Seçil Akbaba TBMM Başkanı İsmail Kahraman ile mecliste bir araya geldi. Baro heyeti, TBMM Başkanı Kahraman'la anayasa değişikliği ve başkanlık sistemine ilişkin görüş alışverişinde bulundu.

 

BARO'NUN HEDİYESİ DUYGULANDIRDI

 

RİZE BARO'SUNDAN ANKARA'YA ÇIKARMA

 

 

Rize Baro Başkanı Mehmet Çırakoğlu, görüşme sonunda TBMM Başkanı İsmail Kahraman'a 15 Temmuz darbe girişimi sırasında İstanbul Boğaz Köprüsü'nde darbeci askerlere karşı kahramanca direnen milleti simgeleyen Türk bayrağında yer aldığı bronz işlemeli tablo hediye etti. Kahraman, hediye karşısında duygulanırken Başkan Mehmet Çırakoğlu ve yönetimine teşekkür etti.

 

BARO’DAN HUKUK FAKÜLTESİ İÇİN DESTEĞE HAZIRIZ MESAJI

 

Baro heyeti, ardından  AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal ile TBMM'de görüştü. Görüşmede RTEÜ bünyesindeki Hukuk Fakültesinin aktif hale getirilmesi için her türlü desteği vermeye hazır oldukları mesajını ileten baro heyeti, Rize’deki Hukuk Fakültesi’nin Türkiye'nin önemli fakülteleri arasına girmesini arzuladıklarını ifade etti.  Baro heyeti RTEÜ Hukuk Fakültesi'nin gelişimi için tüm paydaşlarla ortak çalışma yapmak istediklerini de sözlerine ekledi.    

 

Rize Baro heyeti daha sonra AK Parti Rize Milletvekilleri Hikmet Ayar ve Osman Aşkın Bak ile AK Parti İstanbul Milletvekili Yıldız Seferinoğlu, AK Parti Trabzon Milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu, AK Parti Trabzon Milletvekili Adnan Günnar'ı da TBMM'de ziyaret etti.


Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:Y u k a r ı