Fakir - Elektrikli ev Aletleri
AŞKINIZI FAKİR İLE TAÇLANDIRIN
Karaca “Her şey Tamam Evlilik
Mutfaklarda Bir İlk, Fakir’den
Kanal İstanbul'un Güzergahı
SİNÜZİT DEYİP GEÇMEYİN
Sahibinden Kiralık Daire
Mutlu Yıllar.. Avukat Mehmet
Yeni Yılınız Kutlu Olsun... Ali

Haberi Ajanstan Alın
Haberi Ajanstan Alın
ANKET
    RİZE'DE SORUN OLARAK NEYİ GÖRÜYORSUNUZ?

Haberi Ajanstan Alın
  FİKSTÜRLER
NAMAZ VAKTİ

EN ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU

ARŞİV

Şubat 2018 (84)
Ocak 2018 (157)
Aralık 2017 (140)
Kasım 2017 (156)
Ekim 2017 (167)
Eylül 2017 (137)

» » İşte Rize MÜSİAD’ın Yeni Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri

İşte Rize MÜSİAD’ın Yeni Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri

Kategori: SİVİL TOPLUM
/
Yazar: Selim
/
Yayınlanma Tarihi: 31-01-2017, 13:56
  • Beğenmedim
  • +1
  • Beğendim

Rize MÜSİAD’ın Yeni Başkanı Recep Taylan

 

 

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (MÜSİAD) Rize Şubesi genel kurulunda bayrak değişimi yaşandı. Tek listenin oylandığı genel kurulda 4 yıl şube başkanı olarak görev yapan Mahmut Dabak, MÜSİAD'daki koltuğunu Recep Taylan devraldı.

MÜSİAD Rize Şubesi’nin 12. Olağan Genel Kurul Toplantısı, MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak’ın katılımıyla gerçekleştirildi. Babillon Otel’de gerçekleştirilen toplantıya Rize Valisi Erdoğan Bektaş, Ak Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, Ak Parti Rize Milletvekili Hikmet Ayar, Ak Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak, Ak Parti İl Başkanı Muhammet Avcı, Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim Kurumları Genel Müdürü Kemal Şamlıoğlu, R.T.E. Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, Rize Cumhuriyet Başsavcı Osman Köse, İl Müftü Vekili Ali Çakmakçı, ÇAYKUR Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, Rize Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Erdoğan, Rize Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şaban Aziz Karamehmetoğlu, MÜSİAD Trabzon Şube Başkanı Ali Kaan, MÜSİAD üyeleri, çok sayıda kaymakam, kurum amiri, belediye başkanı, iş adamı ve davetli katıldı.

Akşam yemeği sonrasında yapılan konuşmaların ardından Divan Başkanlığını Orhan Arifoğlu’nun yürüttüğü kongrede tek listeyle Recep Taylan ve yönetim kurulu üyeleri göreve seçildi.

Başkanlığa seçildikten sonra teşekkür konuşması yapan Taylan, “MÜSİAD Rize Şubesi olarak bugün burada gerçekleştirdiğimiz 12. Olağan Genel Kurul Toplantımız ile öncelikle derneğimizde kuruluşundan bugüne kadar görev yapmış olan Başkanlarımıza ve yönetim kurulu üyelerimize şükranlarımı sunuyorum. Üyelerimizden alacağım güç ve destekle, istişare kültürüne önem vererek, yönetim kurulu üyelerimle birlikte devralmış olduğum bu sancağı inşAllah daha ileri hedeflere doğru taşımaya, üretmeye, şehrimizin ve ülkemizin 2023 - 2053 - 2071 hedeflerine ulaşması için çok çalışmamız gerektiği bilincinde olacağız” dedi.

 

 

Recep Taylan Başkanlığındaki iki yıl süre ile görev yapacak olan yeni yönetim kurulu üyeleri şu isimlerden oluştu: Taner Yelkenci, Serkan Karavin, Temel Hacıömeroğlu, Murat Bakırcı, Emsal Topçu, Ali Parlak, Şaban Yıldız, Ömer Uzun, Talha Küçükvar


Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:Y u k a r ı