YSK seçime girecek partileri
Zehiroğlu; " Batmış
İMEAK DTO’nun yeni Meclis
ALERJİ MEVSİMİ KAPIDA
Muharrem Usta'dan "Timsah
YOUTUBE'DAN MP3 VE MP4 NASIL
KULAK ÇINLAMANIZIN NEDENİ CEP
Sedat Peker Durmuyor!

Haberi Ajanstan Alın
ANKET
    RİZE'DE SORUN OLARAK NEYİ GÖRÜYORSUNUZ?

Haberi Ajanstan Alın
  FİKSTÜRLER
NAMAZ VAKTİ

EN ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU

ARŞİV

Nisan 2018 (109)
Mart 2018 (163)
Şubat 2018 (141)
Ocak 2018 (157)
Aralık 2017 (140)
Kasım 2017 (156)

» » Başkan Taylan; Hep Birlikte Öncelimiz Rize Olsun

Başkan Taylan; Hep Birlikte Öncelimiz Rize Olsun

Kategori: SİVİL TOPLUM
/
Yazar: Selim
/
Yayınlanma Tarihi: 9-02-2017, 10:20
  • Beğenmedim
  • 0
  • Beğendim
Başkan Taylan; Hep Birlikte Öncelimiz Rize Olsun

 
Geçtiğimiz günlerde yapılan MÜSİAD Rize Şubesinin 12. Olağan Genel Kurulunda Başkanlığa seçilen Recep Taylan, şube başkanlığında tebrik ziyaretlerini kabul etti.
MÜSİAD Başkanlığı görevine başladığından itibaren ziyarette bulunanları ayrı kabul eden, Başkan Recep Taylan ziyaretlerde, MÜSİAD’ın yeni dönemde planlanmış olan faaliyetleri hakkında bilgiler aktardıktan sonra yapmış olduğu açıklamada;  “Öncelikle bizlere gösterilen ilgi sorumluluğumuzu daha da artırmaktadır. Hem bu ilgiye, hem de duyulan güvene layık olmaya çalışacağız. Önceliğimiz, büyük bir değişim ve dönüşüm yaşayan Rize’mizi, ülkemizin hedefleri doğrultusunda Rize’deki kurumlarımızla uyum içerisinde hep birlikte kolektif olarak, ortak akıl etrafında toplanarak birlik beraberlik içerisinde Rize’nin ismini daha iyi noktalara taşıma gayreti içerisinde olacağız. MÜSİAD olarak, yönetim kurulu üyelerimle birlikte bu minval üzere yapılacak her türlü işbirliğine ve çalışmaya hazırız.” Dedi. Ayrıca Başkan Taylan, ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.   
Şube binasında ziyarette bulunan; Rize Belediye Başkanı Prof. Reşat Kasap, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, Ak Pati İl Başkanı Muhammet Avcı, Rize İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Kazancı, Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, İl Müftü V. Ali Çakmakçı, Memur-Sen Rize Şube Başkanı Resul Usta, Tarım İl Müdürü Şafak Bulut, İş-Kur Rize İl Müdürü Hasan Kiraz, MÜSİAD Rize Şube Başkanlığı görevine seçilen Recep Taylan ve yönetimini tebrik ederek başarılar diledi.


Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:Y u k a r ı