Samsung, 'Rize' İçin Marka
 
Karadeniz’in mistik ağacı
 
GÖZLERİNDEKİ 6 ÖNEMLİ TEHLİKEYE
 
Kadına Şiddet Bir Halk Sağlığı
 
Sosyal medya ilginiz, aile
 
KULAKTAN GELEN AKINTIYA DİKKAT!
  
Fakir Hausgeräte Kahve Dual Pro
 
Sedat Peker Şikayet Etti Adını
 

Haberi Ajanstan Alın
ANKET
    RİZE'DE SORUN OLARAK NEYİ GÖRÜYORSUNUZ?

Haberi Ajanstan Alın
  AKILLI KUTU
NAMAZ VAKTİ

EN ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU

ARŞİV

Aralık 2018 (76)
Kasım 2018 (177)
Ekim 2018 (137)
Eylül 2018 (120)
Ağustos 2018 (126)
Temmuz 2018 (111)

» » Başkan Taylan; Hep Birlikte Öncelimiz Rize Olsun

Başkan Taylan; Hep Birlikte Öncelimiz Rize Olsun

Kategori: SİVİL TOPLUM
/
Yazar: Selim
/
Yayınlanma Tarihi: 9-02-2017, 10:20
  • Beğenmedim
  • 0
  • Beğendim

Başkan Taylan; Hep Birlikte Öncelimiz Rize Olsun

 
Geçtiğimiz günlerde yapılan MÜSİAD Rize Şubesinin 12. Olağan Genel Kurulunda Başkanlığa seçilen Recep Taylan, şube başkanlığında tebrik ziyaretlerini kabul etti.
MÜSİAD Başkanlığı görevine başladığından itibaren ziyarette bulunanları ayrı kabul eden, Başkan Recep Taylan ziyaretlerde, MÜSİAD’ın yeni dönemde planlanmış olan faaliyetleri hakkında bilgiler aktardıktan sonra yapmış olduğu açıklamada;  “Öncelikle bizlere gösterilen ilgi sorumluluğumuzu daha da artırmaktadır. Hem bu ilgiye, hem de duyulan güvene layık olmaya çalışacağız. Önceliğimiz, büyük bir değişim ve dönüşüm yaşayan Rize’mizi, ülkemizin hedefleri doğrultusunda Rize’deki kurumlarımızla uyum içerisinde hep birlikte kolektif olarak, ortak akıl etrafında toplanarak birlik beraberlik içerisinde Rize’nin ismini daha iyi noktalara taşıma gayreti içerisinde olacağız. MÜSİAD olarak, yönetim kurulu üyelerimle birlikte bu minval üzere yapılacak her türlü işbirliğine ve çalışmaya hazırız.” Dedi. Ayrıca Başkan Taylan, ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.   
Şube binasında ziyarette bulunan; Rize Belediye Başkanı Prof. Reşat Kasap, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, Ak Pati İl Başkanı Muhammet Avcı, Rize İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Kazancı, Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, İl Müftü V. Ali Çakmakçı, Memur-Sen Rize Şube Başkanı Resul Usta, Tarım İl Müdürü Şafak Bulut, İş-Kur Rize İl Müdürü Hasan Kiraz, MÜSİAD Rize Şube Başkanlığı görevine seçilen Recep Taylan ve yönetimini tebrik ederek başarılar diledi.


Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:Y u k a r ı