Sedat Peker;" Recep Tayyip
   
Erkeklerde kısırlık beyinde
 
Ayder Haşimoğlu Otel / Ramazan
RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
Galeri Muzaffer
Fener Nakliyat Tufan Rakıcı
Neşe Çay Sedat Abanoz
Mete Şirketler Grubu Saffet Mete

Haberi Ajanstan Alın
ANKET
    RİZE'DE SORUN OLARAK NEYİ GÖRÜYORSUNUZ?

Haberi Ajanstan Alın
  FİKSTÜRLER
NAMAZ VAKTİ

EN ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU

ARŞİV

Haziran 2018 (94)
Mayıs 2018 (118)
Nisan 2018 (146)
Mart 2018 (163)
Şubat 2018 (141)
Ocak 2018 (157)

» » Erdoğan’dan 2 Oy Vurgusu

Erdoğan’dan 2 Oy Vurgusu

Kategori: SİYASET
/
Yazar: Selim
/
Yayınlanma Tarihi: 14-06-2018, 14:11
  • Beğenmedim
  • 0
  • BeğendimErdoğan’dan 2 Oy Vurgusu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Rize mitinginde yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanlığı seçiminde şahsına milletvekilliği seçiminde AK Parti’ye oy istedi.
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Rize’de düzenlenen mitingde vatandaşlarla buluştu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rize programına ilk olarak Ovit Tüneli’nin açılışıyla başladı. Ardından Rize Valiliği önünde vatandaşlara seslendi.
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN RİZE’DEN İKİ İSTEĞİ
Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında hemşehrilerinden iki isteği oldu. Rize mitinde yapmış olduğu konuşmada güçlü meclis için vatandaşlardan AK Parti’ye destek istedi.
Miting alanındaki konuşmasına 24 Haziran seçimlerinde güçlü hükümet için şahsına ve güçlü meclis için AK Parti’ye Rizelilerden destek isteyen Erdoğan, “24 Haziran’da Cumhurbaşkanlığı’nda şahsımı, mecliste AK Parti’yi destekliyor muyuz? Mührü bir kez daha AK Parti’ye basıyor muyuz? 24 Haziran’da Cumhur İttifakı’nı rekora taşıyor muyuz?” dedi.
RİZE’DE GERÇEKLEŞTİRİLEN YATIRIMLAR
Bu yatırımların arasında; 1783 yeni dersliğin, 4472 kişi kapasiteli yükseköğrenim yurtlarının, 400 yataklı Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile 250 yataklı Rize Devlet Hastanesi’nin de içinde olduğu 26 sağlık tesisinin, 640 milyon liralık sosyal yardımın ve 2267 konutun olduğunu da aktaran Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasında bugüne kadar yapılan, hâlen yapılmakta olan ve yakın dönemde yapılacak olan proje ve yatırımlardan da örnekler verdi.
800 yataklı şehir hastanesinin inşasına yakında başlanacağını, millî tarım projesi kapsamında Rize’de organik çay tarımını yaygınlaştırmak için çalışmaların sürdüğünü, fındık konusunda yaşanan sıkıntıları, üreticileri mağdur etmeden çözüme kavuşturacaklarını açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, yakın dönemde Rize’de gelişen tabiat turizmini daha da geliştirmek için çalışmaların sürdüğünü sözlerine ekledi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, koşmasının sonunda AK Parti Rize Milletvekilli Adayları Hayati Yazıcı, Osman Aşkın Bak ve Muhammed Avcı’yı sahneye davet ederek vatandaşları selamladı.


Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:Y u k a r ı