Hastalık Hastalığından
SONBAHARDA KAPIYI ÇALAN 10
BİLİNÇSİZ AĞIR SPOR FITIK EDİYOR!
ANNE SÜTÜNÜN 8 MUCİZEVİ FAYDASI
MEME KANSERİNDEN KORUNMANIN 9
TIRNAK BATMASINI ÖNLEMEK İÇİN 7
Sonbaharda Göz Alerjilerine
10 soruda prostat

Haberi Ajanstan Alın
ANKET
    RİZE'DE SORUN OLARAK NEYİ GÖRÜYORSUNUZ?

Haberi Ajanstan Alın
  FİKSTÜRLER
NAMAZ VAKTİ

EN ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU

ARŞİV

Ekim 2018 (78)
Eylül 2018 (120)
Ağustos 2018 (126)
Temmuz 2018 (111)
Haziran 2018 (112)
Mayıs 2018 (118)

» » AK Parti’de Eylül Ayı İlçe Danışma Meclisi Toplantıları Tamamlandı

AK Parti’de Eylül Ayı İlçe Danışma Meclisi Toplantıları Tamamlandı

Kategori: SİYASET
/
Yazar: Selim
/
Yayınlanma Tarihi: 1-10-2018, 12:46
  • Beğenmedim
  • 0
  • Beğendim

AK Parti’de Eylül Ayı İlçe Danışma Meclisi Toplantıları TamamlandıAK Parti Rize teşkilatları Eylül ayı ilçe danışma meclisi toplantıları dün ve bugün gerçekleştirilen toplantılarla tamamlandı.

 AK Parti Rize teşkilatlarının düzenli olarak yaptığı ilçe danışma meclisi toplantıları dün ve bugün yapılan toplantılarla tamamlandı. Dün Merkez ilçe, Çayeli, Güneysu, Kalkandere ve İkizdere ilçe danışma meclisi toplantıları yapılırken, bugünde Derepazarı, İyidere, Ardeşen, Fındıklı, Pazar ve Çamlıhemşin ilçe danışma meclisi toplantıları yapıldı. İlçelerde gerçekleştirilen toplantılara, il yönetim kurulu üyeleri, ilçe koordinatörleri, ilçe başkanları, belediye başkanları, ilçe kadın kolu teşkilatı, ilçe gençlik kolu teşkilatı, il genel meclis üyeleri, köy ve mahalle başkanları katıldı. Dün yapılan Kalkandere ve İkizdere ilçe danışma meclisi toplantısına Milletvekili Muhammed Avcı katılırken Merkez ilçe başkanlığı ilçe danışma meclisi toplantısına İl başkanı İshak Alim katıldı. Çayeli ilçe danışma meclisi toplantısına Rize eski Milletvekili Hikmet Ayar ve İl başkan yardımcısı Himmet İstif katıldı. Güneysu ilçe danışma toplantısına ise ilçe koordinatörü Şaban Turgut katıldı. Bugün yapılan Derepazarı ilçe danışma toplantısına il başkanı İshak Alim Ardeşen, Fındıklı ve Pazar ilçe danışma Toplantısına da Milletvekili Osman Aşkın Bak katıldı. Çamlıhemşin ilçe danışma toplantısına ise İl yönetim kurulu üyesi Ali Avcılar katıldı.Toplantılar ilçe başkanlarının açılış konuşmalarıyla başladı. İlçe başkanlarının konuşmalarının ardından ilçe ana kademe, kadın kolu ve gençlik kolu teşkilatları son bir ay içerisindeki faaliyet raporlarını okudular. Ayrıca ilçe belediye başkanları belediyelerin faaliyetleri hakkında sunumlar yaptılar.  Faaliyet raporlarının ardından sunumların müzakereleri yapıldı.

Basına kapalı olarak gerçekleştirilen toplantılarda teşkilat içi faaliyetler değerlendirilirken ülke gündem ve yereldeki yapılan çalışmalar ve sorunlarla ilgili istişarede bulunuldu.


Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:Y u k a r ı