ÇAYKUR RİZESPOR KULÜBÜ BAYRAM
 
NEŞE ÇAY BAYRAM TEBRİĞİ
 
METE ŞİRKETLER GRUBU BAYRAM
 
FENER NAKLİYAT BAYRAM TEBRİĞİ
 
Rize'de yaylada kaybolan
 
Sedat Peker; 'Türkiye'ye Askeri
 
GECE YARISI İLE SABAH 6 ARASINDA
 
Rize'de elektrik akımına kapılan
 

Haberi Ajanstan Alın
ANKET
    RİZE'DE SORUN OLARAK NEYİ GÖRÜYORSUNUZ?

Haberi Ajanstan Alın
  FİKSTÜRLER
NAMAZ VAKTİ

EN ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU

ARŞİV

Ağustos 2018 (95)
Temmuz 2018 (111)
Haziran 2018 (112)
Mayıs 2018 (118)
Nisan 2018 (146)
Mart 2018 (162)

» » Kadın Kolları Kongreleri Devam Ediyor

Kadın Kolları Kongreleri Devam Ediyor

Kategori: SİYASET
/
Yazar: Selim
/
Yayınlanma Tarihi: 15-01-2015, 18:13
  • Beğenmedim
  • 0
  • Beğendim

Kadın Kolları Kongreleri Devam Ediyor

 

Kadın Kolları Kongreleri Devam Ediyor

 

AK Parti Rize Kadın Kolları 4. Olağan kongreleri bugün gerçekleştirilen Fındıklı ve Pazar kongreleriyle devam etti.

Kadın kolları, 4. Olağan kongrelerle kadrolarını yenilemeye ve güçlendirmeye devam ediyor. Bugün ilk olarak Fındıklı kongresi yapıldı. Fındıklı belediyesi sosyal tesislerinde yapılan kongreye; İl Başkan Yardımcısı Himmet İstif, İl Kadın Kolu Başkanı Nuran Alim, Fındıklı İlçe Başkanı Süleyman Toraman, Fındıklı Belediye Başkanı Adnan Özbalaban, Eski İl Başkanı Hikmet Ayar, Eski Teşkilat Başkanı Harun Mertoğlu ve çok sayıda teşkilat mensubu katıldı.

 

Kadın Kolları Kongreleri Devam Ediyor

 

Fındıklı kadın kolu ilçe kongresindeki seçimlerde tek aday Alev Güven ilçe kadın kolları başkanlığına seçildi.

Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başlayan kongrede faaliyet raporunun okunmasının ardından protokol konuşmalarına geçildi.

Fındıklı ilçe başkanı Ali Süleyman Toraman Fındıklı teşkilatlarının her seçimde oy oranlarını arttırarak yoluna devam ettiğini belirterek, " İlçe kadın ve gençlik kollarımızla birlik beraberlik içerisinde Fındıklıda oy oranımızı arttırarak büyük başarılara imza attık. Yeni kadın kolları yönetimimizle birlikte de bu çalışmalarımıza devam edip fındıklıda ki başarı çıtasını yükselteceğiz." İfadelerini kullandı.

İl Kadın Kolu Başkanı Nuran Alim, " Kongrelerimiz yenilenme ve güçlenme süreçlerimizdir 4. Olağan kadın kolları kongrelerimizle birlikte yeni kadrolarla daha güçlü bir şekilde yolumuza devam edeceğiz. Yeni Türkiye yolunda yeni kadrolarla bugüne kadar elde etmiş olduğumuz başarıların üstünde bir başarı ortaya koymak için çalışacağız." Şeklinde konuştu

 

Kadın Kolları Kongreleri Devam Ediyor

 

Protokol konuşmalarının ardından seçimlere geçildi. Seçimlerde tek aday olan Alev Güven Fındıklı kadın kolları başkanlığı görevine seçildi.

Fındıklıdaki kongrenin ardından Pazar kongresi başladı. Pazar belediyesi konferans salonunda yapılan kongreye; İl Başkan Yardımcıları Himmet İstif, Erdal Genç İl Kadın Kolu Başkanı Nuran Alim, il yönetim kurulu üyeleri, Pazar Ak Parti İlçe başkanı Nurettin İnce Pazar belediye başkanı Ahmet Basa, Eski İl Başkanı Hikmet Ayar, Eski Teşkilat Başkanı Harun Mertoğlu, Pazar AK Parti Eski ilçe başkanı Sabri Aydoğdu ve çok sayıda teşkilat mensubu katıldı.

AK Parti Pazar kadın kolları 4. olağan kongresinde mevcut başkan Gönül Bal yeniden başkanlığa seçildi.

Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başlayan kongrede faaliyet raporunun okunmasının ardından protokol konuşmalarına geçildi. Protokol konuşmalarının ardından yapılan seçimlerde mevcut başkan Gönül Bal yeniden Pazar kadın kolları başkanlığına seçildi.

Gönül Bal kongrede yaptığı konuşmada "Ekibimle birlikte zor ama bir o kadarda güzel süreçlerden geçtik. 3 yerel, 4 genel,2 referandum 1’de Cumhurbaşkanlığı seçimleri geçirdik. Bu seçimlerde de pazarda başarılı sonuçlar aldık. Beni bu yolda yalnız bırakmayan destekleyen ve tekrar göreve layık gören parti teşkilatıma teşekkür ediyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada kadın kolları olarak elimizden gelen gayreti ortaya koyarak Pazar'ımızın oylarını çoğaltmak için çalışacağız." dedi


Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:Y u k a r ı