Fakir - Elektrikli ev Aletleri
Kanal İstanbul'un Güzergahı
SİNÜZİT DEYİP GEÇMEYİN
Sahibinden Kiralık Daire
Mutlu Yıllar.. Avukat Mehmet
Yeni Yılınız Kutlu Olsun... Ali
Mutlu Yıllar.. Mustafa Çelik
Yeni Yılınız Kutlu Olsun ...
Mutlu Yıllar... RİDEF

Haberi Ajanstan Alın
Haberi Ajanstan Alın
ANKET
    RİZE'DE SORUN OLARAK NEYİ GÖRÜYORSUNUZ?

Haberi Ajanstan Alın
  FİKSTÜRLER
NAMAZ VAKTİ

EN ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU

ARŞİV

Ocak 2018 (61)
Aralık 2017 (140)
Kasım 2017 (156)
Ekim 2017 (167)
Eylül 2017 (137)
Ağustos 2017 (138)

» » Karal Gençlik Kollarıyla Bir Araya Geldi

Karal Gençlik Kollarıyla Bir Araya Geldi

Kategori: SİYASET
/
Yazar: Selim
/
Yayınlanma Tarihi: 8-02-2015, 16:04
  • Beğenmedim
  • 0
  • Beğendim

Karal Gençlik Kollarıyla Bir Araya Geldi

 

Karal Gençlik Kollarıyla Bir Araya Geldi

 

AK Parti Rize milletvekili Hasan Karal AK Parti Rize İl gençlik kolları yönetimiyle bir araya geldi.

Rize öğretmenler evinde gerçekleşen toplantı ya İl başkan yardımcıları Osman Karavin, İsmail Kosif Gençlik kolları başkanı Abdullah Oğuz Hut ve yönetimi katıldı. Gençlik kolları yeni yönetimiyle kollarıyla ilk kez toplantı yapan Karal gençlik kolları yönetim Kurulu üyeleriyle tek tek tanıştı. Karal kendi özgeçmişi ve AK Partini Rize'de kuruluşundan bugüne kadar geçen süre hakkında bilgiler vererek tecrübelerini paylaştı.

Karal toplantıda yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Siyasette gençlere verdiği öneme değinerek Siyasette başarılı olmak için bilgili ve donanımlı olmanın çok önemli olduğunu söyledi

 

Karal Gençlik Kollarıyla Bir Araya Geldi

 

Karal konuşmasının devamında şunları söyledi, "Doğal liderimiz Recep Tayyip Erdoğan gençlere çok önem veren gençlerin önünü açmak isteyen ve siyasette gençlerin söz sahibi olmasını arzulayan bir insandır. Mesela beni 28 yaşında il başkanı yaptı. Bu sıralarda bulunurken zamanınızı çok iyi değerlendirin. Bunun yegâne cevabı var çok okuyacaksınız. Dünyayı iyi takip edin. Dünyanın konjonktürünü yakından takip edin ve izleyin. Kitap, gazete, okuyun dergi okuyun. Dünyayı yakından takip ederek kendimizi geleceğe hazırlamalıyız. AK Partinin en önemli vizyonu ve misyonu budur; Dünyayla bütünleşen Dünyayı kucaklayan kendi kabuklarını kırmış kendi ülke sınırlarına sıkışmış değil, dünyanın her yerine nüfuz edebilme becerisini ve meleksini gösterebilen bir siyasi anlayışı ortaya koymaya çalışıyoruz. Onun için Cumhurbaşkanımız ve başbakanımız devamlı olarak dünyayı dolaşıyorlar. Her gittikleri ülkelere evrensel mesajlarımızı iletmeye çalışıyorlar."


Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:Y u k a r ı