Rize'de yaylada kaybolan
 
Sedat Peker; 'Türkiye'ye Askeri
 
GECE YARISI İLE SABAH 6 ARASINDA
 
Rize'de elektrik akımına kapılan
 
Sedat Peker Yeniden Binlerce
 
Rize'de Maganda Kurşunu..!
 
Şimdi Rize'de Budget Zamanı!...
 
Mustafa Saymak Ligde Saydıracak!
  

Haberi Ajanstan Alın
ANKET
    RİZE'DE SORUN OLARAK NEYİ GÖRÜYORSUNUZ?

Haberi Ajanstan Alın
  FİKSTÜRLER
NAMAZ VAKTİ

EN ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU

ARŞİV

Ağustos 2018 (83)
Temmuz 2018 (111)
Haziran 2018 (112)
Mayıs 2018 (118)
Nisan 2018 (146)
Mart 2018 (162)

» » AVCI "GENÇLERLE BAŞBAŞA"

AVCI "GENÇLERLE BAŞBAŞA"

Kategori: SİYASET
/
Yazar: Selim
/
Yayınlanma Tarihi: 9-03-2015, 14:24
  • Beğenmedim
  • +1
  • Beğendim

AVCI "GENÇLERLE BAŞBAŞA"

 

AVCI "GENÇLERLE BAŞBAŞA"

 

AK Parti Rize İl başkanı Muhammed Avcı 4. Olağan kongreyle göreve gelen Gençlik kolları yönetim kurulu üyeleriyle ve ilçe gençlik kolları başkanlarıyla bir araya geldi.

Ayder' de Haşimoğlu Otel'de gerçekleşen toplantıya İl Başkanı Muhammed Avcı İl Başkan yardımcısı İshak Alim İl Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Oğuz Hut İl Gençlik kolu yönetim kurulu üyeleri, İlçe gençlik kolu başkanları katıldı.

İl Başkanı Avcı gençlere teşkilat yapısı, teşkilat çalışmaları, seçim döneminde Gençlik kollarının yapacağı çalışmalar ve bir çok konu hakkında bilgiler verdi.

 

AVCI "GENÇLERLE BAŞBAŞA"

 

Başkan Avcı toplantıda yaptığı konuşmada: " Kongre sonrası sizleri daha iyi tanıyabilmek adına bugün buradayız.Yönetim kurulu tablosuna baktığımız zaman nitelikli, eğitim düzeyi yüksek bir kadro görmekteyiz. Sizler buraya yüzlerce kişi arasından seçilerek geldiniz. Onun için kendi kalitenizi ortaya koymalısınız. AK Partinin kendi ilkelerine uymayacak tutumlardan davranışlardan uzak durarak, kurucu genel başkanımızın "siyasetin tek limanı ahlaktır" ifadesini kendinize şiar edinmelisiniz. Bizim Ak Gençlikten istediğimiz ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmeleri takip edip geçmişteki derin köklerini unutmayıp, geçmişiyle bugününü sentezleyip gelecekteki hedefini belirlemesidir. Sizin her biriniz AK Parti vakarına yakışarak, dışarıdaki gençlere örnek teşkil edecek nitelikte olmalısınız. genç kardeşlerim, yarının yönetici kadrolarını sizler oluşturacaksınız. Yani ülkemizi 2053, 2071 hedeflerine sizler taşıyacaksınız. Onun içindir ki kendinizi çok iyi yetiştirmelisiniz. Sizlerden Ali Fuat Başgil'in "Gençlerle Başbaşa" adlı kitabını kesinlikle okumanızı istiyorum. Ali Fuat Başgil'i anlamanızı, siyasi tarihimizi iyice analiz etmenizi, medeniyetimizin yapıtaşlarını çok iyi anlamınızı sizlerden istiyorum" dedi.

 

AVCI "GENÇLERLE BAŞBAŞA"

 

Haziran 2015 genel seçimlerine de değinen Avcı:"Önümüzde son derece hayati öneme sahip bir seçim var. Bu seçimde de gençlerin önemi çok büyük bu önem hem duruşumuza hem tavırlarımıza yansımalı. Bu seçim gençlerimizin yarınlarını daha güçlü inşa edebilmemiz beratı olacaktır inşallah. Yeni yönetimsiniz bu seçim döneminde de hepinizden çok ekstra bir gayret bekliyoruz. Gençlik Kolu İl Başkanımıza da söyledim bütün desteğim sizinle beraberdir" dedi.

 

AVCI "GENÇLERLE BAŞBAŞA"

 

Başkan Avcı'nın konuşmasının ardından Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Oğuz Hut, Avcı'ya teşekkür ederek, "Yoğun programlarınıza rağmen bize vakit ayırarak, bu programı düzenlediğiniz için teşekkür ederim. AK Gençlik kadrosu kendisine yakışanı yaparak, çalışmalarıyla herkese örnek nitelikte olacaktır" dedi.

Program Başkan Avcı ve beraberindeki ekibin Gençlik kolları teşkilatı ile birlikte Tar Şelalesine yapmış oldukları doğa yürüyüşle son buldu.

 

AVCI "GENÇLERLE BAŞBAŞA"

 

AVCI "GENÇLERLE BAŞBAŞA"

 


  1. Süper bir il başkanı ve bir o kadar daha süper insan Oğuz başkan Allah Yar ve yardımcıları olsunn..

  2. Gençler bir ülkenin geleceğidir. Bilinçli ve eğitimli gençler olmadır. Bunun yolunda çok  kitap okumaktan ibarettir. Ancak  bu şekilde 2023'e sağlam bir gençlik oluşturabiliriz. Sn. Muhammet Avcı İl Başkanımızında önerdiği gibi  Ali Fuat Başgil'in 'Gençlerle Başbaşa' adlı kitabını okumamızı tavsiye ederim.

Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:Y u k a r ı