ÇAYKUR RİZESPOR KULÜBÜ BAYRAM
 
NEŞE ÇAY BAYRAM TEBRİĞİ
 
METE ŞİRKETLER GRUBU BAYRAM
 
FENER NAKLİYAT BAYRAM TEBRİĞİ
 
Rize'de yaylada kaybolan
 
Sedat Peker; 'Türkiye'ye Askeri
 
GECE YARISI İLE SABAH 6 ARASINDA
 
Rize'de elektrik akımına kapılan
 

Haberi Ajanstan Alın
ANKET
    RİZE'DE SORUN OLARAK NEYİ GÖRÜYORSUNUZ?

Haberi Ajanstan Alın
  FİKSTÜRLER
NAMAZ VAKTİ

EN ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU

ARŞİV

Ağustos 2018 (95)
Temmuz 2018 (111)
Haziran 2018 (112)
Mayıs 2018 (118)
Nisan 2018 (146)
Mart 2018 (162)

» » Karal Büyükçekmece’deki hemşerileriyle buluştu

Karal Büyükçekmece’deki hemşerileriyle buluştu

Kategori: SİYASET
/
Yazar: Selim
/
Yayınlanma Tarihi: 30-03-2015, 12:30
  • Beğenmedim
  • 0
  • Beğendim

Karal Büyükçekmece’deki hemşerileriyle buluştu

 

Karal Büyükçekmece’deki hemşerileriyle buluştu

 

AK Parti Rize milletvekili Hasan Karal İstanbul/Büyükçekmece Rizeliler Derneği'nde hemşerileriyle buluştu.

     Dernekte düzenlenen kahvaltılı programa; B.Çekmece Dernek Başkanı Turgut Berberoğlu, Topaloğulları Vakfı Başkanı Mustafa Aksoy, Rizeli Bürokratlarımız İSTON Satın alma Daire Başkanı Ömer ERDOĞAN, İBBB Anadolu yakası İtfaiye Müdürü Mehmet Emin Koçan, Başkent öğretmen evi müdürü Servet AKARSU, İşkur Genel müdürlüğü Basın müşaviri Fahrettin KAYA katıldı. Büyükçekmece’de yaşayan Rizelilerin büyük ilgi gösterdiği program 3 saat sürdü.

 

Karal Büyükçekmece’deki hemşerileriyle buluştu

 

     Dernek Başkanı Turgut BERBEROĞLU yaptığı açıklamada, “Hasan KARAL Ülkemiz ve ilimiz için Rize tarihinde en çok çalışan, halkla buluşan, halkın ayağına giden, hemşerilerine her yerde sahip çıkan milletvekillerimizden biridir. Kendisini tebrik ediyor başarılı çalışmalarını devamını diliyoruz.” dedi.

   Rize Milletvekili Hasan KARAL yaptığı konuşmada, “Örnek ve özverili bir çalışmayla Büyükçekmece’de yaşayan Rizelileri Dernek çatısı altında bir arya toplayan Dernek Başkanı Turgut BERBEROĞLU ve yönetimine teşekkür ediyorum. Her zaman ve her yerde siz Gurbette yaşayan hemşerilerimin hizmetinde olacağımı bilmenizi istiyorum.” dedi    

 

Karal Büyükçekmece’deki hemşerileriyle buluştu

 

KARAL konuşmasında, “Rize tarihi bir değişim ve dönüşüm içerisindedir. Yıllardır konuşulan Ovit tünelinin temelini attık. Yıllardır konuşulan, istimlak sorunları nedeniyle bir türlü çözülemeyen organize sanayi meselesini çözdük yakında bacalar tütecek. İyidere’de hayata geçecek olan Lojistik merkeziyle Rize ticaretin ve istihdamın merkezi olacak. Güney çevre yolu ve Salarha tüneliyle Kuzey ve Güney buluşturup şehrimizi Salarha vadisine açacağız. Rize nefes alacak. Havaalanı Dünyada 3. Denizde inşa edilen havaalanı olacak. Ticaret, Turizm.Spor ve Sağlık şehri olma yolunda ilerleyen Rize’miz Türkiye’nin Marka şehirleri arasında olacak” dedi

   Soru cevap bölümünde yapılan hizmetlerden çok memnun olduklarını ifade eden Rizeli hemşerilerimiz. Hasan KARAL’a ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ettiler.


Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:Y u k a r ı