Sedat Peker;" Recep Tayyip
   
Erkeklerde kısırlık beyinde
 
Ayder Haşimoğlu Otel / Ramazan
RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
Galeri Muzaffer
Fener Nakliyat Tufan Rakıcı
Neşe Çay Sedat Abanoz
Mete Şirketler Grubu Saffet Mete

Haberi Ajanstan Alın
ANKET
    RİZE'DE SORUN OLARAK NEYİ GÖRÜYORSUNUZ?

Haberi Ajanstan Alın
  FİKSTÜRLER
NAMAZ VAKTİ

EN ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU

ARŞİV

Haziran 2018 (94)
Mayıs 2018 (118)
Nisan 2018 (146)
Mart 2018 (163)
Şubat 2018 (141)
Ocak 2018 (157)

» » 759 KONUTUN TEMELİ ATILIYOR

759 KONUTUN TEMELİ ATILIYOR

Kategori: SİYASET
/
Yazar: Selim
/
Yayınlanma Tarihi: 26-05-2015, 16:19
  • Beğenmedim
  • 0
  • Beğendim

759 KONUTUN TEMELİ ATILIYOR

 

759 KONUTUN TEMELİ ATILIYOR

 

AK Parti Rize Milletvekili Adayı Hikmet Ayar, yarın temel atma töreni gerçekleştirilecek olan Timya Vadisi Kentsel Dönüşüm projesinin Rize’ye konut ve sosyal yaşam alanı olarak büyük artılar kazandıracağını söyledi.

AK Parti Rize milletvekili adayı Hikmet Ayar, TOKİ (Toplu Konut İdaresi Başkanlığı) tarafından Timya Vadisi’nde yürütülen çalışmaların iki yıl içerisinden tamamlanacağını vurgulayarak, “Timya Vadisi Kentsel Dönüşüm projesi Rize’miz için örnek teşkil edecek, diğer kentsel dönüşüm projelerin önünü açacaktır” dedi.

Timya Vadisi’nin içerisinde sosyal yaşam alanlarının da bulunacağını belirten Ayar, “759 konut kapasiteli projenin içerisinde bir adet alışveriş merkezi ve yaşam alanı, cami ve çocuk oyun alanları bulunacaktır. Gelişen ve büyüyen Rize’mize yakışır bir proje hayata geçiliyor” diye konuştu.

 

759 KONUTUN TEMELİ ATILIYOR

 

TİMYA VADİSİNE BAĞLANTI YOLLARI

Yeni bulvarlar ve Güney Çevre Yolu’yla Timya Vadisine ulaşımı kolaylaştıracaklarını ifade eden Ayar, “Hamam deresinin üzerinin açılması vasıtasıyla Güney Çevre Yolu’ndan Karadeniz Sahil Yolu’na bulvar oluşturacağız. Söz konusu olan bulvarın Karayolları ağına alınmasıyla birlikte çalışmalar hız kazandı. Salarha Tüneli’nin hayata geçmesiyle de birlikte Rize büyüyecek, gelişen ve yenilenen Türkiye’ye ayak uyduracak niteliklere kavuşacaktır” dedi.

TEMEL ATMA TÖRENİNE DAVET

Timya Vadisi Kentsel Dönüşüm Projesinin temel atma törenine vatandaşları davet eden Ayar, “Rize Belediyemizin 27 mayıs çarşamba günü yarın düzenleyecek olduğu temel atma törenine tüm vatandaşlarımızı davet ediyorum” şeklinde konuştu.


Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:Y u k a r ı