FAKİR’DEN ÖĞRETMENLERE ÖZEL
 
DOĞDUĞU GÜN YAPILAN AMELİYATLA
 
Yeni Ford Focus, 20 Kasım'da
 
Ağız kokusuna 10 doğal çözüm
 
Kansızlığın Çaresi Meyve Suyu
 
Sağlık Alanında Yeni Düzenlemeler
 
"Balıkların yediği plastikler
 
Reçetesiz ilaca 2 bin lira ceza
 

Haberi Ajanstan Alın
ANKET
    RİZE'DE SORUN OLARAK NEYİ GÖRÜYORSUNUZ?

Haberi Ajanstan Alın
  AKILLI KUTU
NAMAZ VAKTİ

EN ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU

ARŞİV

Kasım 2018 (113)
Ekim 2018 (137)
Eylül 2018 (120)
Ağustos 2018 (126)
Temmuz 2018 (111)
Haziran 2018 (112)

» » MAHMUTOĞLU`NUN YENİ ADRESİ MERAK EDİLİYOR ?

MAHMUTOĞLU`NUN YENİ ADRESİ MERAK EDİLİYOR ?

Kategori: SİYASET
/
Yazar: Selim
/
Yayınlanma Tarihi: 21-10-2014, 07:00
  • Beğenmedim
  • 0
  • Beğendim

MAHMUTOĞLU`NUN YENİ ADRESİ MERAK EDİLİYOR ?

 

MUSTAFA MAHMUTOĞLU BU SEFER HANGİ PARTİYE GEÇECEKSİNİZ?

Bir Yerel Televizyonun bu sabah Canlı Yayınına katılan MHP Rize  İl Başkanı O. Cem Kazmaz gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.
Moderatörün Mehmet Bekaroğlu’na ve onun gibi kısa bir süre önce SP’den istifa eden Rize Belediyesi Meclis Üyesi Mustafa Mahmutoğlu’na yönelik sorularına ise çarpıcı cevaplar verdi;
Her şeyden önce Bekaroğlu’nun bir proje dahilinde Rize’den SP’den aday edildiğini kamuoyuna çok önce açıkladığını söyleyen Kazmaz dediklerinin bir bir çıktığını belirterek  CHP’yi adına çözüm süreci denilen İmralı Canisinin hapisten çıkarılmasından ve Güneydoğu Anadolu’nun PKK’ya teslimiyetinden ibaret olan ihanet projesine monte etmek isteyenlerin Bekaroğlu’nun CHP’ye geçişini sağladığını ileri sürerek zaten kendi de kendini ele veriyor, Büyük Önder Atatürk’e “Kefere Kemal” demişti şimdi bunu inkar ediyor, ama yazıları ortada, şu Diyarbakır’da ben de damdan düştüm diyerek kendisini Lazca konuştuğu için dövdüğünü söylediği öğretmeninin bir adını versin? Kimseyi kandıramaz diyerek devam etti.
Bekaroğlu’nun daha önce “CHP sol parti değil, sosyalist enternasyonalden atın” dediğini şimdi ise “bana sağcı diyenin aklını karışlarım” diyerek Rizelilerden muhafazakâr sağ çizgide siyaset yapan SP listesinden aday olarak nasıl kandırıp oy aldığını ifşa etmiştir diyen Kazmaz şimdi de istifa sırasının Bekaroğlu gibi seçimlerde Rizelileri kandıran yardımcısı ve liste başı Mustafa Mahmutoğlu’na geldiği görülmektedir dedi.
Bu kapsamda Mustafa Mahmutoğlu’na Kazmaz şu soruları yöneltti;

- Mahmutoğlu SP’den istifa etmişsiniz, şimdi siz de Belediye Başkan Adayınız Bekaroğlu gibi “bana sağcı diyenin alnını karışlarım” deyip CHP’ye mi geçeceksiniz?
- Bağımsız kaldınız yoksa CHP sizi almıyor mu? Başka parti arayışları mı içerisindesiniz?
- Ya da PKK taziye çadırlarının baş tacı misafiri, haberlerinde İmralı canisine “PKK lideri Abdullah Öcalan’ın tarihi çağrısı” cümleleri ile övgüler yer alan, KCK-BDP-HDP üçgeninden oldukları bilinen dostları ile Laz Enstitüleri açan mentorunuz Bekaroğlu sizin için başka görevler mi düşünüyor?  Bekaroğlu kısa vadede Rize Siyasi oluşumlarında bu dostları ile sizi bir araya getirmeyi mi amaçlıyor? Siz buna ne diyorsunuz?

Başbakan Davutoğlu’nun dün 63 sözde akil ile yaptığı toplantıyı da gündeme getiren Kazmaz Türkiye Cumhuriyeti Başbakan’ı  “tekçi yapılar acı ve hüzün getirir” diyerek alenen tek dil, tek bayrak, tek millet, tek devlet kavramının dibine dinamit koyuyor, ülkeyi bölünme ve parçalanmaya götürüyor, sözde akiller İmralı Canisi’ne statü arıyor, serbest kalsın, baş müzakereci olsun diyor. Türk Milleti buna daha ne kadar tahammül edecek diye sordu. Tüm bunların karşısında Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin sözleri çok önemlidir, çizgisinden sapmayan, yalpa yapmayan, zig zag çizmeyen, dim dik ayakta duran MHP Türk Milleti’nin son kalesidir dedi.

Son olarak olmayan Çay Kanunu’na değinen Kazmaz, neden kanun taslağı bizimle paylaşılmıyor? Biz TBMM’de temsil edilen muhalefet partisiyiz. Neyi saklıyorlar? İddia ettikleri şu  güzel şeyleri bizde bilelim diyerek AKP son olarak bu ülkede güzel şeyler olacak dediğinde sokaklar yangın yerine döndü, inşallah Rize Çayı’nın da akıbeti buna benzemez diye ekledi.

Son olarak Çaykur’a değinen kazmaz, AKP’ye yakın oldukları düşünülen bazı basın organları ile Sayın Çaykur Genel Müdürü arasında bir şeyler oluyor, mahkemeler açılıyor, yayınlar durduruluyor, biz basın özgürlüğünden yanayız, ama haberlerde belgeli yapılmalı, bu şekilde acaba ne amaçlanıyor? 2017 bütçesinde Çaykur için ciddi ödenek kesintisi var, Çaykur zarar ediyor denip, acaba özelleştirmenin önümü açılmaya çalışılıyor diye sordu ve bu konuyu kapsamlı bir şekilde araştıracaklarına değindi.


  1. cem efendi senin baskanini hic bir zaman merhum türkesin yaninda gören varmi .eli kanlii terörün basini ipten alan adama bu sornu sorsan iyi olur eminim.

Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:Y u k a r ı