ÇAYKUR RİZESPOR KULÜBÜ BAYRAM
 
NEŞE ÇAY BAYRAM TEBRİĞİ
 
METE ŞİRKETLER GRUBU BAYRAM
 
FENER NAKLİYAT BAYRAM TEBRİĞİ
 
Rize'de yaylada kaybolan
 
Sedat Peker; 'Türkiye'ye Askeri
 
GECE YARISI İLE SABAH 6 ARASINDA
 
Rize'de elektrik akımına kapılan
 

Haberi Ajanstan Alın
ANKET
  RİZE'DE SORUN OLARAK NEYİ GÖRÜYORSUNUZ?

Haberi Ajanstan Alın
  FİKSTÜRLER
NAMAZ VAKTİ

EN ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU

ARŞİV

Ağustos 2018 (95)
Temmuz 2018 (111)
Haziran 2018 (112)
Mayıs 2018 (118)
Nisan 2018 (146)
Mart 2018 (162)

» » HOSTECH BY TUSID 2016 FUARININ YILDIZI RİZELİ YELKENCİLER OLDU

HOSTECH BY TUSID 2016 FUARININ YILDIZI RİZELİ YELKENCİLER OLDU

Kategori: TEKNOLOJİ
/
Yazar: Selim
/
Yayınlanma Tarihi: 6-11-2016, 10:46
 • Beğenmedim
 • 0
 • Beğendim

HOSTECH BY TUSID 2016 FUARININ YILDIZI

RİZELİ YELKENCİLER OLDU

 

Fatih Sultan KAR / İST

 

HOSTECH BY TUSID 2016 FUARININ YILDIZI RİZELİ YELKENCİLER OLDU

 

 

2-5 Kasım 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy ev sahipliğinde gerçekleştirilen ve sektörün zirve buluşması HOSTECH BY TUSID 2016 Uluslararası Otel, Restoran, Gastronomi Donanım ve Teknolojileri Fuarı’nın yıldızı Rizeli firma Yelkenciler oldu.

 

Yarım asrı geçen bir maziye sahip olan ticaretin içinde olan ve Rize’den çıkan ve uluslararası alanda göz dolduran Yelkencileri fuarda hazırladıkları ekipmanlarının alanında örnek olması ve sunum kolaylığıyla dikkat çekti.  1996 yılında oluşturduğu Yelkenciler Endüstriyel Mutfak ve Soğutma Cihazları fabrikasını kuran Yelkenciler her geçen gün kendini yenileyerek sektöründe hızla ilerliyor.

 

Konuklarını 8. Salonda ilgi ve güzel sohbetiyle oğlu Erdi Yelkenci ile birlikte karşılayan Yelkenciler AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Yelkenci çalışmaları hakkında şu bilgileri verdi. “Temelleri 1996 yılında atılan "Endrüstriyel Mutfak Ekipmanları" fabrikamızla bugün 3500 m2’lik kapalı üretim alanında 80 çalışanımızla; otel, restoran, cafe, pastane grupları, askeri mutfaklar, mobil arazi mutfakları ve ekipmanları, hastane ekipmanları, okul ve fabrika mutfakları gibi endrüstriyel mutfak sektörü alanında; saklama, hazırlık, pişirme, taşıma ve servis ekipmanları üretimi, mutfakların projelendirilmesi, kurulması, eğitimlerinin verilerek işletmenin açılmasına kadar tüm süreçlerin planlanması ve desteğini sağlıyoruz. Ulusal ve uluslararası projelerde; üretimden montaja, satış ve satış sonrası hizmetlerimizi de sürdürmekteyiz.

Yelkenciler olarak ilk önceliğimiz olan "müşteri memnuniyeti" ve ardından gelen kalite anlayışımızla, Ar-Ge yatırımlarımızı hız kesmeden sürdürmeye devam ederken, sektörün ihtiyaçları doğrultusunda, kaliteli ürün üretmek ve ürünlerimizden daha uzun yıllar faydalanmanız için çalışıyoruz.

Bölgesinde değer kazanan bir marka olarak, ciromuzun %15’ini ihracattan sağlamakla beraber, ulusal bir marka olma yolunda hızla ilerliyoruz.


  • Yorum.
  • 6 Kasım 2016 12:49
   • Beğenmedim
   • +1
   • Beğendim

  Uyuz oluyorum bu kenan yelkenciye menfatci 1 insan.

 1. Kenan Yelkenci ve ekibini kutluyorum.Uluslararası fuarlar marka değerini

  sergileyen pazarda bende varım demektir.Kendileri güven ve kalite anlamında güç kazanmiştır.Bundan sonrası istikrardır.Başarılar dilerim. 

  • bilir kişi
  • 17 Aralık 2016 19:40
   • Beğenmedim
   • +1
   • Beğendim

  Yorum., iyi adamdır aslında sadece her işadamı gibi parayı fazla önemsiyor.

Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:Y u k a r ı