Sedat Peker; 'Türkiye'ye Askeri
 
GECE YARISI İLE SABAH 6 ARASINDA
 
Rize'de elektrik akımına kapılan
 
Sedat Peker Yeniden Binlerce
 
Rize'de Maganda Kurşunu..!
 
Şimdi Rize'de Budget Zamanı!...
 
Mustafa Saymak Ligde Saydıracak!
  
Kibarca Geri Çevirdi!
 

Haberi Ajanstan Alın
ANKET
    RİZE'DE SORUN OLARAK NEYİ GÖRÜYORSUNUZ?

Haberi Ajanstan Alın
  FİKSTÜRLER
NAMAZ VAKTİ

EN ÇOK OKUNANLAR
HAVA DURUMU

ARŞİV

Ağustos 2018 (75)
Temmuz 2018 (111)
Haziran 2018 (112)
Mayıs 2018 (118)
Nisan 2018 (146)
Mart 2018 (162)

» » Kendirli Belediyesi Araç Parkı Genişliyor

Kendirli Belediyesi Araç Parkı Genişliyor

/
Yazar: Selim
/
Yayınlanma Tarihi: 18-07-2018, 10:34
  • Beğenmedim
  • 0
  • Beğendim

 


Kendirli Belediyesi Araç Parkını Genişletti,Filoya Vakumlu süpürme aracı, Vidanjör, jcb,ve Otomatik Damperli kamyon Eklendi

Kendirli Belediyesi araç parkını genişleterek, filoya Vidanjör, jcb,ve Otomatik Damperli kamyon Ekledi Belediye kazandırılan araçlar için tören düzenlenerek kurban kesildi .

Kendirli belediyesi hizmet kalitesini yükseltmek ve verimliliği artırmak için araç filosuna 4 yeni araç ekleyerek bölgesinde  örnek Belediye olma özelliğini sürdürüyor .

Bu amaçla Belediye tarafından araç filosuna kazandırılan vakumlu süpürme aracı, vidanjör, jcb,ve Otomatik Damperli kamyon için Belediye binasının altında kurban kesimi yapılarak dualar okundu.

Törene Belediye Başkanı Alaettin Serdar, Çayeli İlçe Müftüsü Mehmet Uzun, Ak Parti Kendirli Belde Başkanı Adem Köse, Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle Muhtarları, Belediye Personelleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Başkan Alaettin Serdar “Beldemize uzun yıllar hizmet verecek olan araçlar, çalışmalarımızda bizlere büyük kolaylık sağlayacaktır.

Güçlenen araç filomuzla hizmetlerimiz daha da hız kazanacaktır. Günden güne gelişen ve büyüyen Beldemizde, vatandaşlarımıza güzel hizmetler sunmayı amaçlıyoruz.


 

Göreve geldiğimiz günden beri, temiz bir çevreye sahip Kendirli için çalışıyoruz. Kendirlinin geniş bir yerleşim alanına sahip olduğunu belirten Başkan Serdar,Beldemizde Belediye hizmetlerini en güzel şekilde yerine getirmek için araç ve iş makineleri parkımızı sürekli yenilemeyi ve güçlendirmeyi amaç edindik. Daha öncede Beldemiz ihtiyaçları doğrultusunda kullanılmak üzere bir çok aracı Belediyemizin bünyesine kazandırmıştık.

Yeni araçlarımızla kazasız belasız hizmet sunulmasını diler, Bu araçların Beldemize kazandırılmasında yardımcı olan değerli büyüklerimize Beldem adına teşekkür eder, Halkımıza hayırlı uğurlu olmasını dilerim dileyerek sözlerini tamamladı.

Açılış konuşmasının ardından Çayeli müftüsü Mehmet Uzun'un dualarıyla Kurban kesimi yapılarak törene katılanlara ikramda bulunuldu.

Osman KÖSEOĞLU


Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:Y u k a r ı